Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

*Małgośka*

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2556
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

407 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kochana, pójście do adwokata, to najlepsze co mogłaś zrobić. Brawo! On Cię zniewolił chorą, toksyczną zazdrością. Ja też pracuję z facetami i dla mnie te jego zakazy są nie do pojęcia. Dzieci wbrew pozorom widzą i rozumieją bardzo dużo. Wyczuwają, że nie jest dobrze, nawet jeśli pozornie jest. Poradzisz sobie, jesteś przecież bystrą, zaradną kobietą Zrobiłaś pierwszy krok na drodze ku wolności A tak na marginesie, czy on ma pod sobą jakichś podwładnych? Zauważam, że im ktoś jest wyżej, zwłaszcza w służbach, tym ryzyko ,,przeniesienia pracy do domu" większe. Oczywiście nie jest to żadna reguła, ale bywa. Powodzenia
 2. *Małgośka*

  Kolczyki w obu uszach u faceta?

  Według mnie to bardzo niemęskie, śmieszne i kiczowate. Ale to Twoje uszy, więc skoro Ci się to podoba, to zakładaj.
 3. *Małgośka*

  Kocham się w koledze, stare jak świat

  Męczysz się tylko, zagraj w otwarte karty i powiedz jak wygląda to z Twojej strony, bo pewnie on nawet tego nie przypuszcza. Będziesz tym samym uczciwa w stosunku do niego i do siebie. Bo teraz to nie jest żadna przyjaźń Przerabiałam to z dawnym przyjacielem, który się we mnie zakochał i bał się o tym powiedzieć przez całe lata. Nawet gdy się go o to pytałam, bo coś tak podejrzewałam. I to nie było fajne. Powiedz, to będzie bardzo uwalniające, choć ryzykujesz utratą ,,przyjaciela". A może jednak on też chciałby czegoś więcej, ale nie ma odwagi Ci tego powiedzieć? Albo spojrzy na Ciebie wtedy inaczej? Może teraz myśli, że Ty do niego nic... Bo nie zawsze wszystko po nas widać Mogę się założyć, że... pękłoby Ci serce gdyby któregoś dnia poznał dziewczynę i zacząłby Ci o niej opowiadać... Dlatego działaj
 4. Oznacza to: a) pierścionek jest za luźny i się jej zsuwa, b) jest zapominalska, c) sprawdza czy jej go oddasz , d) kobieta to nie facet i rzadko zaznacza teren , e) może faktycznie daje Ci coś więcej do zrozumienia, albo chce jakiś nowy, niekoniecznie zaręczynowy : D ewentualnie szuka pretekstu by po niego wrócić - ale to już zależy jak się później zachowuje, bo może to jest jednak poza jej kontrolą.
 5. *Małgośka*

  Skąpy stròj m

  Prowokejszyn alert Nie wydaje mi się prawdziwa ta historyjka, ale poudawajmy, jakby była... Podoba Ci się ta propozycja, no przyznaj Mamy Ci zazdrościć, tak? A to nie jest czasem tak, że to Ty decydujesz w czym idziesz na plażę?
 6. *Małgośka*

  Basen a duża nadwaga

  Po pierwsze gratulacje, że się za siebie wziąłeś! :) Wiesz co, ja wprawdzie nie mam nadwagi czy otyłości, ale kiedyś nie lubiłam swoich krągłych ud. Wydawało mi się, że inni też tylko się na nie gapią. Ale to nie była prawda. Na basenie jest wiele osób o różnej budowie ciała. Część z nich też chce schudnąć, dlatego tam przychodzą ;) Od tego przecież jest takie miejsce. Poza tym będziesz widoczny w pełnej krasie tylko jak przejdziesz do wody ;) Przestałam skupiać się na reakcji innych (i tak zwykle ludzie patrzyli się nie na uda ;p), zaakceptowałam swoją sylwetkę, która ma też swoje atuty ;) I obecnie mam to gdzieś :D Teraz świetnie się na basenie bawię, zresztą jak większość skupionych tam na sobie osób. Niech Twój strach nie powstrzymuje Cię przed osiągnięciem celu. A nawet jeśli spotkasz się z gł/u/pim komentarzem, to niech będzie to dla Ciebie dodatkowy bodziec w stylu ,,zobaczysz za parę miesięcy kopara Ci opadnie " ;) Bądź wojownikiem Powodzenia!
 7. *Małgośka*

  Związek z dwoma kobietami naraz

  Ja tylko zastosowałam technikę lustrzaną. Nie wiem czy zauważyłeś, że ironizowałam. Generalizowanie jest do kitu. Chyba coś przeoczyłeś jak napisałam : To ,,następnym razem" proszę skierować do autora.
 8. *Małgośka*

  Związek z dwoma kobietami naraz

  A te wszystkie tupeciki, farbowanka, zarościki, to co? Po zachwytach wnoszę, że... czyżby ukryty gej?(nie mam nic do nich). Faceci za to nie mają szacunku do innych i potrafią świetnie oszukiwać również w innych ,,kwestiach". Do czego w ogóle ta dyskusja zmierza? Co chcesz udowodnić? Można tak w nieskończoność przerzucać się bzdurnymi ogólnikami. Bierz się za chłopów Ale kobiety to Ty lepiej zostaw w spokoju z takim nastawieniem.
 9. *Małgośka*

  Związek z dwoma kobietami naraz

  Oj, a faceci może są lepsi ? Nie rozśmieszaj mnie tym generalizowaniem.
 10. *Małgośka*

  Związek z dwoma kobietami naraz

  Jest takich ,,związków" mało, bo większość kobiet to egoistki Na to wychodzi Wniosek: Altruistki poszukiwane Raczej przy braku czegoś innego
 11. *Małgośka*

  Wiązać się, czy korzystać z życia?

  Hahah, czyli jednak miałam nosa z tym, że to prowokacja ;) Mnie on jedynie ubawił ;)
 12. *Małgośka*

  Wiązać się, czy korzystać z życia?

  Notabene* to z wrażenia
 13. *Małgośka*

  Wiązać się, czy korzystać z życia?

  Trochę? Narcyzem się człowiek staje, a nie rodzi. Ja też kocham piękno, ale mam wrażenie, ze trudno jest Ci je dostrzec poza własną osobą.
 14. *Małgośka*

  Wiązać się, czy korzystać z życia?

  Czcigodny Zeusie, masz w ogóle jakieś wady ? Ciekawe co byś powiedział na wykład mojej byłej nauczycielki - nota bene jest naukowcem, która stwierdziła, że faceci szybciej wyginą ewolucyjnie, więc raczej się pospiesz :D Znasz powiedzenie, że kobiety są jak wino? A statystycznie to faceci żyją krócej? I często już nie mogą kiedy kobiety wręcz przeciwnie? :D Halooo, Ty masz dopiero 25 lat Biologicznie starzejemy się po 25 roku życia, więc zobaczymy co będzie za rok!
×