Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

16 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co w nim niby ciekawego? Isis to nie kraj, tak nawiasem.
 2. Ja na pewno nigdy nie wybiorę się do Indii. Obrzydza mnie ten kraj, to przeludnienie, slumsy, wszechobecny brud i syf, eugh. No i Ganges, zwykły ściek i trupiarnia.
 3. Gina

  Kocham chłopaka i

  Może onieśmiela go, że jesteś rok starsza - w tym wieku czasem rok to dużo. Jako ta starsza wykonaj pierwszy krok, nie masz nic do stracenia. A o kuzynie staraj się zapomnieć, nie ma co pielęgnować w sobie kazirodczego uczucia.
 4. Gina

  Ile lat jesteście na forum?

  Za każdym razem jak tu wchodzę to widzę nowe konta i spam, że komuś się chce jedne i te same pierdy które nikogo nie interesują ciągle wypisywać, albo może faktycznie jest tu kilka takich niedorozwojów?
 5. Gina

  Ile lat jesteście na forum?

  Bo niektórzy myślą, że jest tu tylko 10 osób z wieloma nickami. W sumie jak nieraz się patrzy na ten syf i spam to z drugiej strony można mieć takie wrażenie.
 6. Gina

  Ile lat jesteście na forum?

  Hmm, ze 2 tygodnie.
 7. Gina

  Zgłosić na policję ?

  Myślę że policja odeśle cię z kwitkiem. Nie ma w tej wiadomości gróźb ani niczego, przez co mogłoby zostać wszczęte dochodzenie. Zablokuj i ignoruj
 8. Na pewno wyglądałby kuriozalnie. Jeśli już chce koniecznie mieć maskę, to jakaś czarna, jednolita, nierzucająca się w oczy, ale nie tamtą.
 9. Gina

  Pogubiłam się już totalnie

  Ile masz lat, 17? Bo taka rozchwiana jakaś jesteś ze wszystkim, że nawet sama nie wiesz, czego chcesz. Tu piszesz ze jest taki kochany, wspaniały, a potem że cię wkurza i bardziej podoba ci się twój kolega. Dam ci radę, zostaw go i zajmij się chodzeniem do kina z przyjaciółkami, a seksy, związki i mieszkanie razem zostaw do momentu, aż trochę wydoroślejesz. Poza tym te spotkania na tydzień - chyba jakiś związek na odległość, co również zazwyczaj jest słabe.
 10. Gina

  Nielojalna przyjaciółka

  Odcinać się od takich ludzi, po prostu.
 11. Gina

  Bakłażan Caprese

  Nope. A bo co?
 12. Zaserwował mi Mój na kolację. Do tego wytrawne białe Chardonnay i tak można spędzać wieczór. A wy co dziś ciekawego jedliście?
 13. Oczywiście, że znam. A już najbardziej uwielbiam ten typ co w listopadzie dodaje "profesjonalne" sesje w świątecznej scenerii a na piedestał wystawiony jest ich kaszojad.
 14. Za dużo masz tych rozkmin. Zajmij się czymś
×