Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ownia1

Zarejestrowani
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Możesz posiadać te umiejętność, ale po mimo tego możesz kompletnie nie nadawać się na kierownika. Mało to było takich co w głowie może i mieli dużo ale do rzadzenia kompletnie się nie nadawali.. Nic takiego nie mówię. Obie prace są fizyczne więc raczej dostosowane dla facetów.
 2. Co ma odkurzanie i pranie do zmysłu technicznego ? Kobiety do wielu rzeczy dopuszczane nie były, tylko nie wiem co to ma do tego tematu ?
 3. Wiem, że jak ja byłam dzieckiem i mi coś np mama pokazywala to po pewnym czasie chciałam sama tego samego spróbować.
 4. Nasze społeczeństwo już dawno jednolite nie jest, masz informacje sprzed może dekady.
 5. Nie wiem w jakim świecie żyjesz jeżeli myślisz sobie, że telewizja pokazuje tą obiektywną prawdę i jest niezależna i w ogóle nie propaguje nam żadnego światopoglądu. Szczególnie to widać po takiej jednej państwowej telewizji która jest mocno rządowa. Kiedyś Tomasz Lis miał bardzo ciekawy wykład i powiedział bardzo dużo prawdy o telewizji. Chyba wiarygodne źródło skoro Tomasz Lis całe życie przepracował w telewzji, więc chyba jemu możesz wierzyć ?
 6. Na kierownika budowy nie trzeba mieć doskonałej pamięci i być dobrym mówcą. Trzeba mieć po prostu zdolności przywódcze i charyzmę, a z tym lepiej sobie radzą faceci, dla facetów rywalizacja od zawsze była w genach.
 7. Ewolucja to nie zaczęła się wtedy kiedy powstał pierwszy samochód. Ewolucja to proces który trwał od zawsze i trwa nadal. Nie jest to przypadek, że dzisiaj faceci lepiej sobie radzą z przedmiotami ścisłymi czy logiką, tak jak kobiety lepiej sobie radzą z przedmiotami humanistycznymi czy sztuką.
 8. Telewizja zawsze zaciemnia przekaz, ponieważ pokazują tam nam wybraną grupę, która im akurat odpowiada.
 9. Ja natomiast widziałam Greka w Polsce, czy to znaczy że w Polsce mieszkają Grecy ? Problem polega na tym, że piszesz o jakiś sporadycznych przypadkach które nie występują normalnie w życiu codziennym.
 10. No np jakieś formy zabawy które uczą języków obcych. Dziewczyny mają lepszą pamięć od facetów, dodatkowo są zdecydowanie lepszymi mówcami, podczas gdy faceci jak zaczynają mówić publicznie to często się zacinają i mówią yyyy eeee itp. itd. to sprawia, że dziewczyny mają zdecydowanie więcej predyspozycji do mówienia kilkoma językami jednocześnie.
 11. Nie trzeba być najbardziej spostrzegawcza osoba świata, żeby pewne prawidłowości zauważyć.
 12. Zgadza się są, ale to są tak rzadkie przypadki, że przeciętny zjadacz chleba nigdy za swojego życia nie zobaczy np kobiety robiącej coś przy transformatorach już nie mówiąc o mechanikach.
 13. Ponieważ nijak nie da się tego wykorzystać w przyszłości do praktycznych celów. Wiadomo, ze dziewczyna nigdy nie będzie robiła przy słupach wysokiego napięcia czy grzebała przy jakiś kolorowych kablach umiejscowionych przy licznikach energii, też jakoś nie widzę przy transformatorach.
×