Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kaktusowa19

Zarejestrowani
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Kaktusowa19 wygrał w ostatnim dniu 23 Styczeń

Kaktusowa19 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

187 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wtedy obejrzałam z polecenia jej filmik pierwszy raz. Do połowy, bo nie dałam rady słuchać flegmy już wtedy.
 2. Dla niej nic nie ma głębszej wartości, bo to narcyz. A nizki iloraz inteligencji i nieograniecie życiowe nie wykluczają przeciez cech narcystycznych. Ona przez wiele lat żyła w przekonaniu, zw jest lepsza od innych, ładniejsza, bogatsza, że jej wszyscy zazdroszczą doskonałego zycia...ciężko jest teraz spojrzeć prawdzie w oczy.
 3. To choragiewka. Nie potrafi nic doprowadzic do konca, zrobić raz a porządnie. Nie potrafi przyznac sie do błędu czy porazki. Nie dziwię się, że Maly zwiał serio. Jaki by nie był, to moim zdaniem ona była gorsza. Zero ambicji. Wszystko na pokaz. Kompleksy, zawiść az kipi. Dlatego została sama jak palec, bo nie ma w niej za grosz empatii i pokory. Jeśli yt się skończy i będzie żarła tynk ze ściany to będzie wiCkom wmawiac, że to w celach zdrowotnych.l zamiast przyznać się jak jest i wziąć się w garść. Jest już zalosna z tym yt I dalej w to brnie, nie uważam że to dlatego że jest taka przebiegła tylko dlatego, że ona nic innego nie potrafi robić. Puste CV. To taki typ.
 4. Tez tak uwazam. Albo w takim stanie, ze doskonale wie, ze nie da sie tam mieszkac. Albo chate przy rozwodzie dostal Maly, ale ona tego na wizji nie przyzna nigdy. Ja obstawiam wlasnie, ze nie ma tu zadnych zaburzen, do ktorych sama by sie nie doprowadzila. Jest przyglupim chciwym, egoistycznym leniem i tyle. Madra nigdy nie byla.
 5. Kaktusowa19

  Finansowe koperty.

  Robi z siebie na siłę bohaterkę i tyle. Jaka to ona nie jest zaradna, a jak naprawde bylo nie wiemy. Mowila, że ojciec dzieci nie płacił i ich nie widywał, teraz jeżdżą na weekendy. Ja tam nie wierzę jej do końca w nic co mówi.
 6. Kaktusowa19

  Niezależna finansowo kołcz Bugson

  Nie sądzę, żeby była finansowo niezależna..jeśli by tak było, to parobek nie wracałby na etat po nieudolnej próbie vlogowania razem. Zresztą Krzysiek się przed kamerę nie nadaje i nie lubi tego, i nie pojmuję dlaczego on daje nie tylko siebie tak traktować, ale i dzieci...
 7. Kaktusowa19

  Ruda Beauty - UK

  Sarunia
 8. Kaktusowa19

  Chłopki - parobki

  Jak dla mnie najbardziej żałosny jest Krzysia od Boogie...I to jego "no dokładnie" na wszystko co ona powie.
×