Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Łuk00

Zarejestrowani
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tl To nie czytaj jak Ci przeszkadza
 2. Łuk00

  Fetysz i żona

  Teraz to dopiero zauważyłem ale trochę zapużno.
 3. Łuk00

  Fetysz i żona

  Przed chwilą zwróciłem córce uwagę to żona do mnie z tekstem że jak będę miał swoją córkę to będę jej zwracał uwagę.
 4. Łuk00

  Fetysz i żona

  Chyba w miarę to dokładnie opisałem Nie piszcie tekstów typu fajna wymyślona historyka bo to jest właśnie moje życie a nie wymyślone opowiadanie
 5. Łuk00

  Fetysz i żona

  Jak się poznaliśmy to była oporna w pocałunkach its zawsze sztywna. Po kilku spotkaniach się rozluźniła i było w miarę dobrze i nawet dała się namówic na facessitting . Po pół roku zerwała bo chciała być sama i jak się okazało zaczęła spotykać się z moim kumplem. Więc darowałem sobie kumpla. Po dwóch latach spotkałem ich przypadkiem na imprezie i jej były wyciągnął do niej łapy na zasadzie z pięści pysk za włosy i do loda, nie lubię takiego traktowania dziewczyny więc dostał w ryj i ich związek się zakończył. Nie miała gdzie iść po rozstaniu bo mieszkała u niego z dzieckiem które w tym czasie spłodzili dlatego że wylądowała na ulicy z półtorarocznym dzieckiem zabrałem ja do siebie i dach nad głową do pokąd nie znajdzie pracy. Mieszkała umnie 3 miechy bez związku i wtedy była potulna jak baranek loda robiła co dziennie itd . Potem zaproponowała żebyśmy wrócili do siebie i po długim namyslaniu się zgodziłem akceptując nie swoje dziecko które Kocham do dziś. Po roku bycia razem urodził nam się synek i wtedy zaczęły się porażki.
 6. Łuk00

  Fetysz i żona

  Chodziło mi że seks był chociaż raz na tydzień a nie raz na miesiąc lub co dwa miesiące.
 7. Łuk00

  Fetysz i żona

  To jeżeli ja w domu sprzątam gotuje i zdarza się że stanę do żelazka dzieci zabawie bo ona nie umie się bawić to co jej za obowiązki zostają? Pierdzenie w stołek chyba. Sorki ale mam wielu znajomych którzy w domu nic nie robią typu gotowanie czy pranie i żyją jak im się podoba.
 8. Łuk00

  Fetysz i żona

  Oprócz seksu i moich upodobań się w miarę dogadujemy nie kłócimy się ale zachęcić ja do bzykania to porażka nawet do pieszczot. W przypadku rozwodu będzie kłopot z dziećmi bo napewno sąd przydzieli matce bo zazwyczaj tak jest.
 9. Łuk00

  Fetysz i żona

  Dobra zobaczymy co z tego będzie. Zmienię nastawienie do niej oraz do seksu.
 10. Łuk00

  Fetysz i żona

  Z tego co ja widzę to od ponad urodził się syn. Jej miłość wygasła lub była jakaś ślepa bo od tamtej pory się ......... wszystko. Pewnie dlatego raz na jakiś czas da mi to co ja chce żebym zamknął dziób. Bo mało jest facetów który zapie... w domu na działce a pani jest ciągle z meczona. To jest kopią jej matki.
 11. Łuk00

  Fetysz i żona

  Odnosząc się do dodam, że jej reakcje na powiedzenie " jesteś moją" jest krótka nie jestem czyjąś własnością.
 12. Łuk00

  Fetysz i żona

  Widzę że zamiast pogadać normalnie to niektórym odbija.
 13. Łuk00

  Fetysz i żona

  Tak jak mówiłem. Na początku bzykanko było gdzie i kiedy chciałem i tym mi oczy przysłoniła
 14. Łuk00

  Fetysz i żona

  Ona jest tak zmienną że nie ogarniam tego. Teraz wyszła z pytaniem o urlop kiedy mam, bo byśmy gdzieś wyjechali z dziećmi.
 15. Łuk00

  Fetysz i żona

  I ja właśnie popełniłem ten błąd
×