Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anka1212

Zarejestrowani
 • Zawartość

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

73 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Anka1212

  Malina

  nie ma znaczenia, czy się mieszka w małej wiosce, średnim miasteczku, czy wielkiej metropolii - to jak się spędza czas zależy od osoby
 2. Anka1212

  Kolorowy ołówek z Ameryki

  to chyba musiało być bardzo dawno, od dawna nic o kretce nie bylo najpopularniejsze bo i ona nie jest popularna
 3. Anka1212

  Ms. Hera

  ma trochę vibe jak "zbuntowana" nastolatka z lat 90
 4. Anka1212

  So Beauty

  estera to zdecydowanie większa patologia, ale ciągnie swój do swego
 5. Anka1212

  So Beauty

  no i dobrze, niech się każdy ubiera jak chce
 6. Anka1212

  Olf

  zbam osoby które pochodzą z patologicznych rodzin, niestety w polsce jest takich dużo, ale nauczyły się przedsiębiorczości i nawet te które mają bardzo duże pieniądze potrafią sobie z nimi świetnie radzić, powiedziałabym nawet że niektóre ze względu na to co przeszły lepiej niż osoby bez takiej przeszłości bo właśnie musiały się same i znacznie szybciej nauczyć dbania o siebie myślę że jej niezaradonść (tak olfa, jesteś niezaradna życiowo) nie wynika z jej dzieciństwa/wychowania (zresztą to dopiero trzeba być nieudacznikiem gdyby przed 40 niedobrym dzueciństwem tłumaczyła swoje niepowodzenia) tylko po prostu... ten typ tak ma:-D jest niedojrzała, niezaradna, nieobrotna, choć bardzo by chciała uchodzić za kogoś innego i nawet jesli wpływ na to miało dzieciństwo to w rym wieku jednak zadbanej dojrzalej psychicznie kobiecie wypadałoby mieć to przepracowane i być odpowiedzialną za siebie ona nie jest i nie była pewnie nigdy - najpoerw na utrzymaniu rodziców, potem podobno tego partnera w czasie gdy była studentką, a pozniej na pewno przynajmniej czesciowo janusza i byc moze nawet brata moze i oracowala i zarabiała w tym czasie, ale nie kokosy i nie radziłaby sibue sama gdzie ona teraz mieszka? znowu jest na czyims utrzymaniu? czy wynajmuje pokoj bo na mieszkanie jej nie stac?
 7. Anka1212

  Olf

  czy ja wiem, mam koleżankę, która zawsze panikuje jak jej nie przejdzie płatność i pyta innych czy mają w razie czego jak zapłacić, więc na pewno są też inne osoby, które tak mają nie mówię że nie mogę uwierzyć w to że nie miała środków, bo akurat w jej przypadku to by mnie ani trochę nie zdziwiło, no ale nie ma na to dowodów, są tylko domysły swoją drogą jeśli tak było przy tej bądź innej okazji to ciekawe jak Dorcia się czuła z tym, że żyje jej się gorzej niż nieudacznikom życiowym jako taka kobieta sukcesu powinna była wykorzystać pięć minut swojej jutubowej popularności i wycisnąć z tego ile się dało, tak jak robili i robią inni, którym zostały po tym biznesy, dom/mieszkanie (czasem wiecej niż 1), oszczędności, podróże, cokolwiek - a dorcia nie ma nic a jej zwierzęta sa z nia nadal?
 8. Anka1212

  Olf

  nie zdarzyło mi się co prawda nigdy, żebym miała płatność odrzuconą z powodu braku środków, ale zdarzały mi się nieraz transakcje odrzucone, najczęściej z powodu jakichś błędów, przerw technicnych w aplikacji banku, albo przez to ze źle wpisałam PIN itd i nigdy powód odrzucenia nie był widoczny - skąd wiadomo że jej odrzucili płatność z powodu braku środków?
 9. Anka1212

  Mama i stetoskop

  ale ona wyjechała na wakacje czy na stałe? bo jeśli na wakacje to nie rozumiem w czym problem nie widziałam jej od czasu kiedy w czaie pandemicznym ona i jej mąż byli chorzy, zapomniałam o niej zupełnie, a wygląda na to że się pozmieniało z tym jej byciem influ - w sensie rozwinęło
 10. Anka1212

  Olf

  mówiła kiedyś że schudła niechcący czy przypadkiem i jej się spodobało więc tak już zostało
 11. Anka1212

  Olf

  nie jest i nigdy nie byla boczką na jaką się kreowała i być może nadal kreuje i nigdy nie będzie
 12. Nie chcesz, to nie pijesz. Kidy ktoś Ci zaproponuje, to mówisz, że nie pijesz i tyle. Nie tłumacz się z tego, to normalna sprawa. Jeśli Twoje znajome będą miały z tym problem, to zmień znajome I nie bądź dla pozostałych niańką i opiekunką, jak tu zasugerowano. Będziesz gościem i masz się dobrze bawić, a nie pilnować pijanego towarzystwa.
 13. Anka1212

  Rozwódka (związek)

  Sama powtarza Ci że to nie m sensu - posłuchaj tego. Nawet jeśli jej na Tobie zależy to nie jest w swoim życiu w miejscu, w którym jest w stanie budować związek.
 14. Nie wiem, czy cokolwiek się da zrobić, bo jeśli kurier zostawia paczkę pod drzwiami, nie ma doręczenia bezpośrednio do jakiejś osoby, która ten odbiór podpisze, to nie ma dowodu, że ona te paczkę przyjęła. Zawsze może powiedzieć, że jej nie widziała, że może ktoś ukradł spod drzwi, co przecież też się dzieje.
×