Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karinnka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

19 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Karinnka

  co sądzicie o tak zwanej niebinarności

  Myślę, że ci ludzie i podobni typu trans mają głębokie problemy psychiczne same że sobą. Na to niestety lekarstwa nie ma pozostaje im współczuć.
 2. Nie lubię ludzi i z wzajemnością.
 3. Karinnka

  O co w tym chodzi? Powiedzcie plis

  W tym czasie gdy cię ignorował i olewał spotykał się z inną ta inna dała mu kosza więc z desperacji wrócił do ciebie, bo nie potrafi być sam.
 4. Nie, ale jak słucham co mój kolega mówi to aż mi się włos na głowie jeży. Nie sądziłam, że one takie są. Nie znam żadnej osobiście. Sam mi mówił, że szkoda mu tych dziewczyn, bo one mu się żalą. Jednak homo to gorsza patologia niż hetero.
 5. Większość z nich bawi się kobietami, traktują przedmiotowo. Są tak pewne siebie, że aż mnie to przerasta. Mam kolegę geja i to co on widzi jak dziewczyny hetero, bo za nimi latają i jak one to wykorzystują to straszne.
 6. Karinnka

  I znowu.. jak to ogarniacie?

  Co znowu odjeb..as, że wywolalas w nim poczucie zazdrości? Jesteś toksyczna przestań go nakręcać to może w końcu to pójdzie w którąś stronę.
 7. Karinnka

  Gdy on pisze

  Ale po co mi o tym mówi, bo po tym tekście dodał tą emotikone . Ja raczej nie szukam nikogo na stałe, i mówiłam mu, że to luźna relacja.
 8. Karinnka

  Gdy on pisze

  Już się wyszałałem szukam poważnego związku to co chce tym uzyskać? Dodam, że ja nic nie wspominałam o tym, że szukam kogoś na stałe raczej jestem nastawiona na co ma być to będzie czyli mam luźne podejście.
 9. Karinnka

  Gdy chłopak mówi coś takiego

  No i to by było super, bo typ jest tak pewny siebie, że aż mnie wkurza. Ostatnio rozmawialiśmy o czyms i mówię pogadamy później, bo teraz nie mam jak, a ten o widzę, że spadłem na drugi tor myślę sobie jprd człowieku skąd ta myśl, że byłeś na pierwszym. Aż żałuję, że nie odpisałam tak jak pomyślałam.
 10. Karinnka

  Gdy chłopak mówi coś takiego

  Serio taki pewny siebie? A jak dziewczyna zaprzeczy lub nie da jasnej odpowiedzi, to co wtedy taki typ sobie myśli?
 11. Ja wiem, że nie mam u ciebie szans. Co konkretnie ma na myśli, co siedzi w jego głowie? Jak to u was wygląda chłopaki? Dlaczego uważacie, że nie macie szans u danej dziewczyny?
 12. Karinnka

  I znow ten typ....

  Jesli wasze inicjaly to P i M, bo znam taką jedną parę co się tak bawi w głupie gierki i robieniu sobie na zlosc wywolywaniem zazdrosci to oboje jestescie niedojrzali emocjonalnie i siebie warci. Jedno głupie i drugie.
 13. Karinnka

  Jakie to dziwne aż niesamowite

  możliwe i to nawet bardzo, bo nagle tak zaczęłam intensywnie myśleć, że myślałam, że oszaleje
 14. Karinnka

  Jakie to dziwne aż niesamowite

  Ale to jest tak niesamowite dla mnie. Że nic nic, nagle ja zaczynam intensywnie tak niewiadomo skąd tak intensywnie o nim mysleć, że w samej tej mysli jestem silnie podniecona i wtedy bach on się odzywa.
 15. Karinnka

  Jakie to dziwne aż niesamowite

  Nie mogę w to uwierzyć, ze tak silnie moje myśli oddziałowują na niego. Ciekawe co się dzieje w jego umyśle, że się odzywa akurat w tym właśnie momencie?
×