Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Abi33

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3646
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2102 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Abi33

  Sojovelove

  Obejrzyj sobie ostatnie filmy u Janka śpiewaka na youtob. I na tiktoku jak wpiszesz jej nic to wyświetla się streszczenia całej afery.
 2. Abi33

  Sojovelove

  Pokazuje bo nie ma wstydu. Nie ważne jakie majtki. Ważne że wogle je ma .
 3. Abi33

  Sojovelove

  Mała strata jak szkolenia na tej grupie nid będzie. Bo co ona może nauczyć ? Jak ona sama skończyła tylko 3 lata studiów w dodatku płatnych. Za pieniądze to każdego przyjmą i wystawią dyplom .nie trzeba być zdolnym .
 4. Abi33

  Sojovelove

  Nie ma discorda już.
 5. Abi33

  Sojovelove

  Jeżeli będziecie dziewczyny dorabiać na boku nie zapomnijcie zapłacić podatku ,a od panów bierzcie tylko gotówkę. Żadnych przelewów.
 6. Abi33

  Sojovelove

  Jej poradniki to lanie wody. Nic konkretnego dla mnie. Ja na pewno nie kupię. Skopiowałam tekst który wczoraj pokazywała na lajfie z nowego poradnika o finansach. Może ktoś się skusi i zakupi." ROZDZIAL V DZIAŁANIA Po przeczytaniu tego rozdziału podejmij następujące działania (pamiętaj, że to poprzez działanie uczymy się więcej niż samo czytanie! Nie pomijaj stron z działaniaml): W tym rozdziale dostałaś konkretne przykłady tego czym możesz się zajmować "na boku" by dorobić do głównej pensji lub czym zająć się by zacząć mieć swoje pieniądze. Teraz przeanalizuj wymienione przeze mnie sposoby zarobku i zastanów się, które z nich do Ciebie pasują. Następnie przejrzyj platformy kursowe w poszukiwaniu kursów, które pomogą Ci się w tym kierunku rozwinąć. Nie stawiaj na jedną kartę - wybierz 2-3 prace oraz kilka różnych kursów, które możesz zrobić. Zajmij się tym OD RAZU i nie odkładaj na później. Najlepsza zasada skutecznego działania: Jeśli chcesz coil zrobisz i przyjdzie Cl to do ain wy zacznij działać w ciągu 10 minut!!! oprócz stwierdzeniaważna jeśli chodzi o moje projekty."
 7. Abi33

  Sojovelove

  Tak szczególnie pani ginekolog .
 8. Abi33

  Sojovelove

  Anka pokazała skrin ebooka którego napisała i pod punkty były w języku angielskim. Po sprawdzeniu treści wyszło że jest ebook darmowy na Amazon z tymi samymi tytułami. Po zapytaniu czy to są jej treści usunęła storry i zmieniła okładkę na te co teraz.
 9. Abi33

  Londyńska życiowa bajka.

  Kiedy ona się tam wprowadzała ? Chyba jeszcze ma czas
 10. Abi33

  Londyńska życiowa bajka.

  Kanapa zamówiona a mieszkanie nie wiadomo czy będzie. Ona to umie w te bajki .
 11. Abi33

  Dresy po roku

  Jak sobie pościeli tak się wyśpi.ale pokazywanie sinego dziecka to nie tylko jej sprawa. Jeżeli dziecku dzieje się krzywda to trzeba to zgłaszać. Dlatego ja zgłosiłam zdjęcie z opuchniętymi oczami. Może sobą kupczyć ale nie dzieckiem .
 12. Abi33

  Dresy po roku

  "Czyta o inflacji i tworząc ebuki ją zauważa dopiero? Bo co? Reszta tumanów na etacie kupując jedzenie nie widzi, tak? Tylko jaśnie-...-oświecone nadczłowieka będą nas, maluczkich, z wysokości instagrama edukować i uświadamiać? Wqurwiłam się." Do czego to kurde doszło .
 13. Abi33

  Co sie dzieje z Ania CFA

  A co tam pokazywała ?
×