Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tomasz (Kasia)

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Tomasz (Kasia)

  Trójkąt z Panią :)

  Żona zdecydowała się na trójkąt z drugą dziewczyną i sama mnie namawia Możliwe, że ze znajomą spróbujemy. Tak to jakie macie sprawdzone sposoby na poznanie kogoś ? Zbiornik odpada....
 2. Tomasz (Kasia)

  Sauna - lubię kiedy...

  Niekoniecznie. Nie próbowaliśmy Po prostu fajnie było w tedy. Spodobał nam się ten klimat. Może byśmy właśnie zrobili coś w większym gronie, ale to nie jest pewne. Kwestia chwili i sytuacji. Wiesz jeszcze chodzi o dopasowanie.... Pani coś mówiła, ale o trójkącie z panią Chodziło raczej o nieskrępowaną atmosferę przesiąkniętą erotyzmem.
 3. Tomasz (Kasia)

  Sauna - lubię kiedy...

  Lubię z żoną iść na saunę Lubimy ten klimacik. Lubię jak inni faceci patrzą na nią z pożądaniem. Ma wielkie piersi, więc zwraca na siebie uwagę. Czasem jesteśmy tak podnieceni, że mamy ochotę to zrobić na saunie. Moja pani normalnie trochę wycofana jeśli chodzi o seks tam trochę robi się bardziej otwarta. Po saunach bardzo fajny i udany seks mamy Też tak macie ? Wiadomo, że sauny to miejsce wypoczynku i uspokojenia, ale na nas erotycznie to bardzo fajnie wpływa. Wiadomo, że ciężko spotkać kogoś fajnego i atrakcyjnego. Ciekaw jestem jakie wy macie doświadczenia z sauną. Czy też macie takie erotyczne doznania po. Fajnie kiedyś byłoby wybrać się z jakąś parką w zbliżonym do nas wieku na saunę. Pozdrawiam.(y)
×