Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Damian55

Zarejestrowani
 • Zawartość

  566
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

182 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zawsze mówię, że trzeba albo trzeba umieć rozmawiać, albo trzeba być dobrym obserwatorem, widzieć i reagować na to co mówi ciało kobiety. Ono samo powie kiedy i jak trzeba wziąć kobietę żeby było jej dobrze. Oczywiście sama kobieta też dobrze jeśli powie. To nie miejsce na obrażanie się. Lepiej jak kobieta powie i mężczyzna zrobi z tego dobry użytek niż będzie się męczył żeby pokazać jaki z niego gość, a w końcu padnie z wysiłku.
 2. Chcesz więcej szczegółów? Duże rosną 30-40 % małe potrafią urosnąć 200% i więcej. Sama widzisz, że sztuką jest do żeby dobrze użyć to co się ma.
 3. Dlatego niedawno pisałem o przyjmowaniu złych wzorców z filmów porno. Trzeba umieć rozróżnić fikcję od rzeczywistości.
 4. Damian55

  Boję się...

  I przed wszystkim szczera rozmowa z lekarzem. Nie powinno być tak, że Cię boli. To, że Twój chłopak ma być może dużego nie jest wytłumaczeniem.
 5. Damian55

  Czy to zdrada? (dokończenie tematu)

  Lub też jest inna strona, facet jest cwańszy niż jej się wydaje, a musi być przede wszystkim bardzo, ale to bardzo ostrożny. Za taki numer może stracić prawo wykonywania zawodu.
 6. Damian55

  Różnica wieku

  Tyle, że kobiety w seksie do niczego się nie zmusza. Kobietę trzeba doprowadzić do takiego podniecenia, że zrobi to sama z ciekawości/przyjemności lub chęci dawania przyjemności.
 7. Podobno średnia polska to coś około 15cm, ale wiadomo po co jest statystyka. Dla jednych kobiet to wystarczy, dla innych będzie za dużo, a jeszcze innych za mało. Każda jest inna i dochodzi w inny sposób. Ważne by delikatnie obchodzić się w tymi, którym jest to za dużo.
 8. Damian55

  Wszyscy myślą, że się puściłam

  Ostatnio trochę tu jest poważnych przypadków. Czyżby na wiosnę przypadki obrodziły? Słabe 2/10
×