Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Damian55

Zarejestrowani
  • Zawartość

    563
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

178 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Czepiacie się, a za jakiś czas historia ukaże się na wp.pl z komentarzem: użytkownicy Kafeterii są zdania, że w tej sytuacji... Zgadzam się.
  2. Masz rację, nastolatki to stanowczo za wcześnie, choć wyjątki się zdarzają. Twoja rada jest dobra, ale ryzyko wpadki zawsze istnieje, a wtedy dobrze jeśli okaże się, że to ta/ten właściwy.
  3. Tylko jeśli będą dobrze dobrani, ta codzienność może być kolorowa i gorąca.
  4. Ile z nią jesteś? Ogólnie zauroczenie trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Potem nadchodzi otrzeźwienie inaczej zwane życiem. Zaczynasz dostrzegać zalety i wady. Jeśli dalej jesteś pewien, pomimo wad (te ma każdy bez wyjątku) chcesz z nią być, to po co czekać? Ja jestem zdania, że związek i/lub małżeństwo albo szybko, albo późno. Szybko dla tych co są pewni siebie nawzajem, bo szybki ślub, młodo dzieci i po 40tce można jeszcze nieźle poszaleć. Późno dla tych co chcą poszaleć dłużej i dłużej szukać/wybierać.
  5. Pytanie główne i podstawowe: dlaczego pytasz o to tutaj osoby obce o których nic nie wiesz, a pomijasz najbardziej zainteresowaną i kompetentną czyli Twoją dziewczynę? Nic tak buduje jak rozmowa. I nie ma znaczenia czy mówimy o budowaniu własnej świadomości, czy budowaniu związku. Szczera rozmowa między zainteresowanymi jest zawsze najlepsza.
  6. Zgadza się. Jesteś rozgarnięty i zdajesz sobie sprawę z tego co może być i jak. Teraz masz wybór. Pisałeś, że potrzebujesz równowagi więc decyzja jest tylko jedna. Lepiej jeśli to będziesz decydował i wybierał niż miałbyś zostać postawiony przed faktem. Co gorsza jeśli będzie to zwolnienie z jej powodu. Może Ci jeszcze narobić smrodu w papierach.
  7. A tak będą się dziwić: nie użyłeś sobie?! Tylko na raz, bo stara zasada mówi: gdzie się mieszka lub pracuje tam się c.h. nie wojuje.
  8. Jeśli jesteś fachowcem, to nie powinieneś mieć kłopotu ze zmianą pracy. Jeśli Ci to nie odpowiada, szukasz nowej i zwijasz żagle. Po co Ci skandal. Chyba, że chcesz poszaleć, ale wtedy szykuj się, że jeśli jej coś nie będzie odpowiadało, pewnie wywali Cię w mgnieniu oka.
  9. Damian55

    Swoboda współlokatorów

    Nie do końca się zgodzę. Nie wiem jak jest z męską stroną, bo to powinny ocenić kobiety, ale zdecydowanie jestem zdania, że z wiekiem większości kobiet urody przybywa. Gdzieś do 40-tki, a nawet dalej. Bywa, że i powyżej 50-tki. Potem przez jakiś ta uroda trwa po czym zaczynamy się starzeć. Bywa, że niejedna kobieta pięknie się starzeje. Pewnie zaraz jakiś młodzik powie, że gustuję w starych. Prawda jest taka, że jeśli kobieta ma dobry gust w obieraniu się i potrafi o siebie zadbać to w wielu przypadkach nawet wiek działa na jej korzyść tak, że wszystko przed Tobą. Najgorsze co można zrobić to pogodzić się z twierdzeniem, że starzenie się nie służy urodzie.
  10. Damian55

    Jak zakończyć długoletni związek?

    Wg mnie to nie jest żaden związek. Ot jesteście razem i jest seks, ale to nie związek. To co było, skończyło się, a wraz z tym wspólna przyszłość została przekreślona. Nawet gdyby się miał zmienić nie masz gwarancji, że to nie wróci, a prawie na pewno tak będzie. Skończ to i zacznij od nowa. Znajdź kogoś, kto będzie Cię szanował i będzie Twoim uzupełniłem i wsparciem.
  11. Damian55

    Trudna sytuacja

    Dobrze, że przynajmniej na niszę się załapałem, bo myślałem niedawno, że ja to już w żadnej kategorii się nie mieszczę
  12. Damian55

    Swoboda współlokatorów

    Tak to właśnie powinno działać, wtedy może być całkiem fajnie
  13. Damian55

    Trudna sytuacja

    Uf... Dobrze, że wszystkich nie wymieniłeś. Jesten fanem królowej Hatszepsut, a w szczególności obyczajów panujących za jej czasów w Egipcie.
  14. Damian55

    Swoboda współlokatorów

    Da się. Wszystko zależy od siły charakteru. Wiem, że lepiej spróbować i żałować niż żałować, że się nie spróbowało, ale jednak jestem zdania, że są sytuacje w których lepiej nie próbować.
  15. Nigdy bym się nie pokusił powiedzieć, że rozumiem, ale zawsze się starałem. Ten kto zrozumie powinien dostać Nobla. T Tylko w jakiej dziedzinie? Fizyka? Medycyna? Wiem! Pokojowa!
×