Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Damian55

Zarejestrowani
 • Zawartość

  357
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

123 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Damian55

  Opuźnienie wytrysku.

  Ale są potrzebne w wielu innych życiowych sytuacjach żeby było wiadomo czy facet ma jaja porwać się na życie, czy tylko wydmuszki.
 2. Damian55

  Fantazje a oglądane filmy dla dorosłych?

  W świece porno wszystko jest możliwe, a następne filmy proponuje się na podstawie algorytmów. Im więcej kilkamy tym więcej informacji dostarczamy adminom forum i botom obliczającym. Właściciele koncernów płacą korcie za algorytmy nabijające mu potencjalnych klientów.
 3. Damian55

  Uzależnienie od widoku

  To tak, jak uznano, że pewna Magda potrafi gotować. Potem słyszałem opinie, że jednak kompletnie nie potrafi. Z ciekawości poszedłem (nie raz) do jej knajp. Potwierdzam, że tylko podobno potrafi. Widziałem niejedną piękną kobietę, która wymiarami odbiegała od tych umownych, a na ich kształty faceci obracali się by popatrzeć.
 4. Damian55

  Opuźnienie wytrysku.

  Dokładnie. Kontrolę można wytrenować, a trening czyni...
 5. Damian55

  Spontaniczny seks gdy ma się dzieci

  Otóż to. Potrzebna matką nie tylko wynalazków, ale i pomysłowości. A wieczorny planowany seks bardziej kojarzy się monotonią. W żadnym przypadku tego nie neguję, bo wielu to pasuje, ale spontaniczności w tym nie ma.
 6. Damian55

  Uzależnienie od widoku

  Czy to w ogóle ideał? Kto to wymyślił? Dla mnie ideałów jest bardzo wiele, a te wymiary to jakiś dziwny wymysł.
 7. Damian55

  Spontaniczny seks gdy ma się dzieci

  Jeśli godziny etatów się pokrywają to pozostaje urlop na żądanie. Duża różnica wieku akurat sprzyja, bo można pozostawić młodsze pod opieką starszego. A większa fantazja i mniej zahamowań to między innymi to co napisałaś. Spontaniczność to dla mnie nie zacisze domowego łóżka, ale przeróżne miejsca gdzie pożądanie daje o sobie znać, a wyobraźnia podpowiada jak to zrobić.
 8. Damian55

  Spontaniczny seks gdy ma się dzieci

  Czyli jest tylko wieczór/noc w mieszkaniu. Myślałem raczej, że kiedy są starsze: 1. są w szkole 2. są większe możliwości wyjścia po pracy, a dzieci są albo same, ale i pod czyjąś opieką. Tak czy inaczej trzeba mieć większą fantazje i mnie zahamowań.
 9. Damian55

  Milf

  Racja!
 10. Damian55

  Milf

  Małolata
 11. Damian55

  Spontaniczny seks gdy ma się dzieci

  Zgadzam się i niestety potrzeba tu pomocy z zewnątrz. Jeśli są dziadkowie to super, jeśli nie to jest poważny kłopot i niestety pierwsze lata to walka. Potem kiedy już dzieci idą do przedszkola już jest nieco łatwiej. Jeśli dom odpada, trzeba użyć wyobraźni. Nie będę się powtarzał, ale możliwości jednak są.
 12. Damian55

  To normalne?

  Nie żebym to ja, ale: "Ja tylko niosę pomoc"
 13. Damian55

  an al

  Dość analogicznie do umiejscowienia punktu G. Zresztą nie trudno trafić. Sądzę, że doświadczona kobieta pozna gdzie się znajduje.
 14. Damian55

  an al

  Dlaczego zmieniasz moją odpowiedź? Gdzie napisałem, że czekam?
×