Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kurkuma121

Zarejestrowani
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kurkuma121

 1. Kurkuma121

  Hepa Vitale. Szukam opinii

  Miałam podobnie. Od razu jak miałam jakieś dolegliwości to skonsultowałam się z moim dermatologiem, ale on podkreślał, że Izotek nie uszkadza wątroby, ale właśnie rozregulowuje jej pracę. Więc oprócz diagnostyki, żeby w odpowiednim momencie zareagować brałam również to hepa vitale i mi fajnie się sprawdziło. Tak więc jak ktoś przewlekle bierze jakieś leki to warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić.
 2. Kurkuma121

  Świadectwo! Świadectwo!! Świadectwo!!!

  Tak, również polecam. Chciałam 145 000 $. Po jednym dniu na koncie miałam jednak 200 000 $, bo powiedzieli, że reszta to prezent od nich. Po 2 tygodniach napisałam, że jednak nie jestem wstanie tego spłacać i darowali mi wszystkie raty. Rzetelna i dobra firma, polecam, spełnia marzenia.
 3. Kurkuma121

  Dieta oszustwo

  Jeżeli nie podpisałaś umowy wtedy jej roszczenia są nielegalne i to się nazywa próba wyłudzenia. Przesłanie pieniędzy na konto nie jest równoznaczne z podpisem pod umową lub obowiązkiem zapłaty za kolejne miesiące, gdyż warunki muszą być jasno sprecyzowane i zrozumiałe dla konsumenta. Jeżeli jednak boisz się tej firmy warto udać się moze do jakiejś firmy antywindykacyjnej lub radcy prawnego. Nie warto odpuszczać takim firmom, bo one właśnie zarabiają w ten sposób na ludzkim stachu
 4. Kiedyś koncerny związane z papierosami dużo płaciły żeby papierosy były wspierane przez ludzi decyzyjnych. Obecnie większości pewnie bardziej zależy żeby marihuana była towarem nielegalnym, gdyż ceny dzięki temu są tak wysokie. Legalizacja zepsułaby "rynek". taka teoria spiskowa
 5. Kurkuma121

  szkoła policealna czy studia

  W Twojej sytuacji chyba powrót na studia zdecydowanie lepszy. Przy zatrudnianiu się chyba przychylniejszym okiem patrzą na papierek z uczelni.
 6. Kurkuma121

  PiS czy PO?

  Ja bym przestała ciągle wybierać mniejsze zło, bo przez to nic się nie zmienia w Polsce i jest ten monopol
 7. Kurkuma121

  Samochody tylko dla bogatych

  A nie prościej porobić zakazy wjazdu do centrów miast? Wszystko co związane z nowymi podatkami i podwyżkami jest słabym pomysłem, bo ludzie się przyzwyczają do wyższych cen. Zwiększenie kontroli w jakimkolwiek zakresie dla mnie również jest odrealnione. Już obecnie jesteśmy mega kontrolowani i chcesz jeszcze więcej? Poza tym samochody dla zamożnych. Czemu? To są jacyś lepsi ludzie czy o co chodzi? Biedniejszy nie może pojechać samochodem? Co do punktów i braku pouczenia, to rozumiem że kolejnym krokiem jest pałowanie na miejscu, a za przekroczenie od razu 15 punktów rozstrzelanie. Pierwszy raz widzę post, w którym każdy pomysł i każde zdanie jest po prostu totalnie z dupy.
 8. Nigdy bym nie spróbowała tego sama w domu, ale podziwiam że ci się udało
 9. "A mozesz podac jakis imiona Polakow spalnych zywcem przez Ukraincow w ostatnich 21 latach?" Też jestem ciekawa
 10. Kurkuma121

  Dezinforamcja

  I bardzo dobrze robisz, może wtedy się nie złapie człowiek na fake newsa
 11. Kurkuma121

  Niektórym ludziom brak empatii.

  Nic nie zrobisz, taki typ człowieka
 12. Kurkuma121

  Dzika kafeteria

  Piękne ptaki
 13. Kurkuma121

  Posikalam się...

  no nieźle xd
 14. Nie ma inwestycji bez ryzyka, a ryzyko ogranicza się wiedzą na dany temat
×