Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kika98

Zarejestrowani
 • Zawartość

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

344 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kika98

  Tw lisowska

  Już powiedziałam swoje, szkoda mi czasu na ten temat.
 2. Kika98

  Tw lisowska

  Te laski i TRA to dwie strony tej samej zepsutej monety. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć, jak latają za ludźmi, którzy nie przejmują ich obsesji. A czy z TRA Kaleta się trzymała? Wątpię.
 3. Kika98

  Tw lisowska

  Wątpię by chodziło o GL. Brzmi jak polskie terfy, ta zgraja jest zdolna do czegoś takiego. A przecież były koleżankami, dopóki Kaleta się z nimi zgadzała.
 4. Kika98

  minimalist feminist mom

  A on to w ogóle się z kimś tam przyjaźni? Obserwowałam go kiedyś, to ogólnie wyglądało na to, że przykleił się do paru znanych twarzy po przyjeździe z tej swojej Łęcznej czy Łęczycy, wybił pokazując twarz na ich storiskach, a potem odciął kupony od tej znajomości i wyrzekł koleżanek, jak stały się „problematyczne”. Patrz Kaja. No ale nie można mu odmówić, że się dobrze ustawił. I raz chyba był u Gaby XD
 5. Kika98

  minimalist feminist mom

  Podoba mi się jak te wszystkie feministki dają świadectwo wyznawanym wartością, TZ powinna wypuścić poradnik o tym, jak wychowywać dziecko w duchu feminizmu. Oczywiście, że mezus wyjeżdża na 2 miesiące akurat kiedy ty chcesz wrócić do pracy i absolutnie nikt z tej magicznej wspólnoty o której gadasz 24 na dobę nie wychodzi z pomocą, więc zawalasz pracę. Świetny przykład dla kolejnych pokoleń.
 6. Kika98

  Tw lisowska

  Wiedziałam, że nie ma sensu się rozpisywać, jak kolejny temat zaraz poleci. W ogóle bardziej od Gaby bawi mnie teraz Agusia, podlizująca jej się pod każdą dyskusją na FB. Ciekawe, czy ją szanuje xD
 7. Tekst przecież wyklucza lesbijki z tematu…
 8. I w jaki sposób one się nie wpisują niby? Piżl i inne bogolki to zaiste idealny przykład.
 9. Kika98

  minimalist feminist mom

  To prawda, szczególnie że znowu zaczęła swoje. Na dzień kobiet „nie chcemy kwiatów tylko wsparcia dla samodzielnych mam”. A reszta co? :)
 10. Kika98

  minimalist feminist mom

  Ja uważam, że ważne są jeszcze takie czynniki jak to, czy ludzie cię poważają, czy obserwują w ramach beki i wojeryzmu instagramowego.
 11. Nie jest. Ale skoro nie ma racji, to w czym problem?
 12. W sumie chciałabym poznać profile chociaż 2 feministek, które nie są jak z gabiego obrazka w tym tekście (słabiutkim, ale zawsze).
 13. Kika98

  minimalist feminist mom

  Ojesus, teraz będzie oznaczanie cool girls pokroju Kasi damps i jastrzębskiej, żeby znaleźć się w gronie Fajnych Dziewczyn z Insta. Szuka koleżanek?
 14. Kika98

  Bookstaram/booktube

  Jak tak patrzę, to minęła chwila od początku tego aktywizmu bibliotekarskiego, a już co 3 konto na IG nawala virtue signallingiem, bo ktoś wypożyczył pół biblioteki, a inny jara się pożółkłymi okładkami. Ziew.
×