Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Babciacija

Zarejestrowani
 • Zawartość

  231
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

263 Excellent

Ostatnio na profilu byli

496 wyświetleń profilu
 1. Babciacija

  Cziłała

  „AHA”
 2. Babciacija

  Cziłała

  Ciśnienie opadło? Już ci lepiej? Nie? To pooddychaj głęboko: wdech, wyyyyydech, wdech, wyyyyydech, powtóż min. 10 razy. To pomaga.
 3. Babciacija

  Cziłała

  Wiesz jak to jest, jak już nie mają się do czego do..pie….lić, to błędów szukają. Ile razy mnie się zdarzyło też strzelić byka lub niegramatycznie albo stylistycznie coś napisać. Dziewczyny też tu mają czasem wpadki, ale nie przyjdzie mi do głowy je poprawiać, bo nie jesteśmy na lekcjach języka polskiego. Szybko na telefonie piszemy itd. Ale te obrończynie tylko na takie wpadki czyhają! Niech się cieszą!
 4. Babciacija

  Cziłała

  Poczytałam na storkach, o cóż to wicki pytały. Jedna podziękowała się Suszy za to, że dzięki jej (czyt. poradom) dalej udaje się jej oszczędzać… Ktoś dopytał, na czym ta metoda polega. Nasza gfiazda odpowiedziała, że wystarczy nie wydawać wszystkiego, co się zarabia, tylko że nie każdy tak potrafi.. Bez komentarza
 5. Babciacija

  Cziłała

  „AHA”
 6. Babciacija

  Cziłała

  Najważniejsze, że ty czytasz.
 7. Babciacija

  Cziłała

  Przecież też se z Leona żartujemy. Nikt tu nagle nie widzi w nim Adonisa. Stwierdzamy tylko, że nawet nam go żal teraz jest, po tym co wygadywała Susza o ich związku. Jakie to małżeństwo było, każdy widział. Cisnęłyśmy z nich bekę, a teraz dostrzegamy to i owo, stąd przychylne komentarze o małym. Nie sądzę, by któraś z nas miała na niego chętkę, desperatkami nie jesteśmy. Ale dla jakiejś dziuni marzacej o nartach w Austrii, Leon może być całkiem dobra partią.
 8. Babciacija

  Cziłała

  A cóź to znowu wszyscy zobaczą w nowym vlogu? Bo przeleciałam na przyspieszeniu bez głosu i absolutnie niczego niezwykłego nie zauważyłam, albo jednak? Tylko CO?
 9. Babciacija

  Cziłała

  A widzialyście filmik dzisiaj, Szusz gotuje w niedzielę? Talerz pełen nudli bardzo nieapetycznie wyglądający
 10. Babciacija

  Cziłała

  He? Chcecie powiedzieć, że hasło o zasysaniu wyszło od niej? Bo dziewczyny tu lały na maksa..
 11. Babciacija

  Cziłała

  Wyobrażacie sobie, CO ona by we vlogach demonstrowała gdyby nie było zwierząt? Bo ja nie mam pomysłu…No chyba, że zaczęłaby jeszcze bardziej wywalać gimbały, wić się przy blacie i otwierać zdziwioną paszczę…Ale to na inne kanały by się nadawało, a nie na zwykłego juciuba…
 12. Babciacija

  Cziłała

 13. Babciacija

  Cziłała

  A jej całusy raczej go żenowały…. Dziwna para z nich była!
 14. Babciacija

  Cziłała

  Tylko że ona zanim ogłosiła depresję, też była taka rozlazła. I tu albo od lat się zmaga z depresją albo jest z natury nieogarnięta. Jedynie w początkowych vlogach była całkiem inna. I też ją facet zostawił. Ale jakoś nie sprawiała wrażenia takiej biedy umysłowej. No nie wiem. Trudno wyczuć kiedy była, jest sobą, a kiedy ściemnia albo choruje. Takie 4-y w jednym….
 15. Babciacija

  Cziłała

  Tylko że ona w takim dziwnym stanie teraz jest: chciałabym ale boję się, jak z pierwszym seeksem Ale z drugiej strony mogę ją zrozumieć, że na razie na siłę nie szuka. Ona jest szczęśliwa w tym swoim paczkomacie gdzie NIC nie musi robić ani nikomu się podporządkowywać. Pewnie, że fajnie jest mieć u boku prawdziwego faceta, który i kocha i szanuje, ale to nie jest konieczne do życia. Myślę, że nawet jak kogoś pozna, to będzie to związek na dwa domy. Każdy u siebie a weekendy i urlopy wspólne. To jest całkiem fajne rozwiązanie i bezpieczniejsze dla kogoś, kto już się raz sparzył. Dajce znac….
×