Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wolny romantyk

Zarejestrowani
 • Zawartość

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wiesz, teraz jest równouprawnienie, kobiety o to walczyły, chcą być równe a nawet równiejsze, noszą spodnie, przejmują męskie role, walczą w MMA i mają drużyny piłkarskie. Pytasz co to się porobiło? Świat się zmienił i faceci o kobiety w większości przestali walczyć. W dodatku jeszcze może troche się wysilą na młodą płodną laske, ale ty już masz troche przebiegu, więc nie wiem co oczekujesz. Podrywu jak w serialu czy z harlekinu? Nie te czasy, nie ten wiek, nie ten etap życia. Wydajesz się sensowna, ale realia teraz są inne i raczej inicjatywa albo wyjdzie od ciebie albo marnie to widze. Mimo wszystko życze szczęścia w poszukiwaniach.
 2. Taka miłość na odległość to dopiero jest wyzwanie, one chętne a ty wybrzydzasz, troche słabo.
 3. A może to tylko "dziewczyna" teoretyczna
 4. wolny romantyk

  Szukanie kobiety można porównać do łowienia ryb

  Tylko że wtedy nie wie co kupuje, słynne norweskie łososie pełne trującej chemii ( a w pannach silikon i inne współczesne przeróbki i dodatki )
 5. wolny romantyk

  Związek na odległość i brak zaufania.

  każdy ma jakieś usterki i wady, albo akceptujesz i żyjesz z tym albo szukasz ideała bez końca, twój wybór
 6. wolny romantyk

  Związek na odległość i brak zaufania.

  Związki na odległość to zawsze w dłuszym terminie niewypał. Do pół roku lub roku może ujdzie ale dalej zapomnij.
 7. Problem nie tylko były partner ale kobieca psychika, bo ona jest świeżo po rozstaniu i leczy rany, jest też na tz. rebound a to dla nowego faceta jest tragedia, bo ona się na nim nie skupia. Minimum 3 miesiące powinno minąć, a nawet dłużej.
 8. musi być dobre miejsce i warunki atmosferyczne, odpowiednia przynęta i technika( element zasadzki i zaskoczenia ), potem coś tam się wyławia, ale nie koniecznie to co się chce, więc wiele ryb się wrzuca spowrotem, bo może chcemy szczupaka a łapiemy płotki czy inne sandacze albo sumy..... aż wreszcie gdy damy luzu i tracimy nadzieje, wreszcie coś bierze, tak trzepnie że tracimy orientacje ( to słynne zakochanie czy tracenie głowy ) i wtedy ciągniemy line, walczymy ostro aby się ryba nie zerwała i dociągnąć ją do siatki ( to staranie się i zdobywanie wybranki ), odhaczyć, no i trofeum nasze ( dla niektórych docelowo ślub lub wyłączność związkowa)
 9. wolny romantyk

  Związek z facetem z 3 dzieci

  to o półke wyżej od wibratora bo nie czaje?
 10. wolny romantyk

  Związek z facetem z 3 dzieci

  gdzie mam nacisnąć na dzwonek do drzwi?
 11. wolny romantyk

  Związek z facetem z 3 dzieci

  Ja też się dołączam do adopcji, gdzie mam się zgłosić?
 12. to faktycznie się nie dogadali, a w miastach jest nadwyżka kobiet więc laska ma poważny problem, no chyba że na kobiety się przestawi, ale czy będzie chciała z inną konkurentką żyć w zgodzie? Trudny temat.
 13. Powiem tyle, na seks to frajera znajdzie, ale z poważnym związkiem będzie pod góre, co nie znaczy nie możliwe, ale ona może nie mieć tyle cierpliwości i utknie w punkcie zerowym, albo tylko jako materac.
×