Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Surja

Zarejestrowani
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Surja

 1. Surja

  Książki z dzieciństwa

  Poddaję się niech to będzie mój ostatni, czuły wpis a zarazem wisienka na torcie Właściwie nawet dwie wisienki, dlatego, że książeczka składa się z dwóch tomów i jestem wciąż w ich posiadaniu. Przetrwały wszystkie moje życiowe huragany. "Bella i Sebastian"
 2. Surja

  Książki z dzieciństwa

  Hmm... ktoś założył temat i zupełnie się nim nie interesuje. "Niezwykłe perypetie odkryć i wynalazków"-o pełen tytuł musiałam zapytać google a wraz ze wspomnieniem książki przypomniała mi się sytuacja,kiedy gromadnie pchaliśmy leniwą syrenę Nie wiem, skąd to skojarzenie, mości Przypadek?
 3. Surja

  Książki z dzieciństwa

  Pamięć nasza jest wybiórcza. Jako rysowniczkazwracałam uwagę na okładkę i obrazki.We wczesnych klasach podstawówki należałam do kółka bibliotecznego i wykonywałam ilustracje do książeczek dla młodszych kolegów. Szczególnie zadowolona byłam z prac do "Przygód Filonka Bezogonka"
 4. Surja

  Książki z dzieciństwa

  To może jeszcze Otfried Preussler,to już autor pochodzenia niemieckiego. Moja najulubieńsza to "Malutka czarownica". W bardzo dorosłym życiu będąc w bibliotece, skierowałam się na dział dla dzieci z zamiarem odnalezienia tej lektury. Przebiegłam wzrokiem po regałach, westchnęłam na widok licznych skrzyń i pudeł wypełnionych książkami. Sięgnęłam do jednego z nich i wyjęłam Malutką czarownicę! To była magia
 5. Surja

  Książki z dzieciństwa

  Dodam ze swojej strony książki Małgorzaty Musierowicz
×