Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Patron26

Zarejestrowani
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Patron26

 1. Witam piszę z ciekawości z zapytaniem do Pań ,kiedy urodziłyście pierwsze dziecko, czy w ogóle i czy kiedykolwiek jest za późno na te sprawy ? Czy w obecnych czasach kobiety wolą się nie spieszyć z tym i nie zważając jak było kiedyś czekają dłużej niż kiedyś ,stawiając wpierw na ustabilizowaną sytuację? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi Pozdrawiam Panie.
 2. Witam mam 19 lat i interesuje mnie wyjazd na wakacje za granicę do Holandii do pracy,i z tad moje pytanie ile to 11,75 brutto ,jaka jest stawka netto ?
 3. Piszę temat gdyż nie możemy się dogadać w związku z takim zagadnieniem jakie jest w temacie. Jedna strona uważa że sex powinien być w gumie a druga że bez. Ta która chce z zabezpieczeniem uważa że należy narazie uważać gdyż chce ustabilizować sytuację finansową przede wszystkim wpierw,a druga '' pewna'' że i tak nic nie będzie chce bez zabezpieczenia. Jakie są wasze odczucia co do tej sytuacji.
 4. Witam mam problem gdyż nie mam z kim zostawić psa. Rodzina mi nie pomoże a znajomych nie mam a nawet jeśli to też odpadają. Tu gdzie jestem, nie jestem w stanie przebywać z psem, i na 2,3 miesiące muszę coś z nim zrobić. Czy ma ktoś pomysl co można zrobić, czy jest ktoś kto dałby radę się nim zaopiekować na te 2,3 miesiące. Hotele dla psów są strasznie drogie dodam. Jeśli ktoś ma jakąś zgrabną propozycję to byłbym wdzięczny.
 5. Witam pisze w sprawie ubezpieczenie społecznego przysługującego osobie bezrobotnej. Sytuacja wygląda tak że dostałam skierowanie do pracy którą mi zaproponowali,Pani w urzędzie powiedziała mi że jeśli nie podejmę owej pracy to moje ubezpieczenie zdrowotne znika,z tym żę nie jestem w stanie podjąć pracy w tym czasie bo opiekuję się babcią która sama nie jest w stanie funkcjonować. Tu pojawia się kolejny problem,w takim razie przysługiwał by mi zasiłek opiekuńczy z którego miałabym ubezpieczenie z tym żę tego też podjąć nie mogę ponieważ babcia ma za duże "przychody" W takim razie się pytam jak w tym kraju ma sobie poradzić osoba w takiej sytuacji czy innej? Czy jest jeszcze jakieś inne wyjśćie na darmowe ubezpieczenie? Państwo w ogóle nie pomaga ludzią ,bogatsi są coraz bogatsi a biedniejsi coraz biegniejsi?
 6. Witam czy ktoś się orientuję czy biorąc tabletki antydepresyjne można zażywać równomiernie plastry bądź proszki antykoncepcyjne? Czy są jakieś przeciwskazania czy nie?
 7. Temat z czystej ciekawości, jakie macie tempo gdy dochodzicie, jesteście blisko? Umiarkowanie czy szybciej, jak lubicie lub jak wam jest łatwiej?(przyspieszacie, czy tempo jednakowe) Pytanie głównie do panów aczkolwiek mogą się włączyć i Panie.
 8. Witam piszę z uwagi na małą wiedzę w tym zakresie. Zastanawiam się ostatnimi czasy nad otworzeniem jak w temacie "1-osobowej działalności gospodarczej" ,i chciałbym zasięgnąć opini być może kogoś kto jest na takiej formie zatrudnienia lub coś wie w tym temacie. Przede wszystkim interesują mnie koszty takiej operacji,czyli- Koszty otworzenia własnej firmy koszty comiesięcznych składek zus/zdrowotnych jak i wszelkich innych rzeczy które trzeba ponieść miesięcznie prowadząc taką działalność Ile i co trzeba opłacić miesięcznie będąc na takiej formie zatrudnienia?? Przede wszystkim interesuje mnie co musze opłacać miesięcznie i ile ? Oraz czy praca na etacie zmniejsza te koszty i do ilu?Jeśli się ktoś mniej-więcej orientuje w liczbach to prosiłbym o podzielenie się swą wiedzą na ten temat. Pozdrawiam
×