Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piekielneoczy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

970 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli trafiłaby na takiego "głaszczacza" to najgorszej. Ze swojego doświadczenia wiem, że dobry terapeuta powinien być jak dobry ojciec - być zarazem wyrozumiały i delikatny, ale i wymagający i mówiący wprost, co jest źle. Jeśli trafiła na polskiego terapeutę mieszkając X km od Paryża to cud nad Sekwaną. W sumie to mogłaby mieć terapię online z terapeutą z Polski, bo aktualnie odległość to żaden problem. Ale my możemy tylko sobie to wszystko domniemywać.
 2. Mi to wygląda jak jakiś spadek formy po brutalnym zderzeniu z rzeczywistością, gdy ludzie zaczęli ją punktować i widzi, że prawie nikt nie była jej historii i ekscytacji byle badziewiem. Łatwiej jest zwalić na problemy (być może widmo) niż narażać się na krytykę. Może poczeka aż to przycichnie, ludzie może zapomną jej niekonsekwencję i znowu "wróci z nową energią" bo "nowy rok, nowa ja".
 3. Każdy może mieć problemy natury psychologicznej i to absolutnie nie jest nic złego, bo sama choruję i to żaden wstyd. Tylko ona robi z tego taką tajemnice, pisze enigmatycznie, by każdy siedział i kminił, co jej się dzieje. Jeśli ma problem to niech idzie do specjalisty, bo to jej pomoże, a nie robi jakieś dziwne tiki, że raz mówi, że jej nie ma, a potem spamuje cały dzień.
 4. Dokładnie. Ja mam dzisiaj pierwszy dzień naukowego "bezrobocia" i mogę wreszcie odpocząć, a i tak mnie nosi i nie potrafię sobie znaleźć miejsca i już kombinuje, co tu zrobić. Ona tylko siedzi i puzzle uklada, a tak przynajmniej wynika z jej Instagrama.
 5. Też mam wrażenie, że coś się u nich w domu dzieje. Może faktycznie sielanka się skończyła, mąż ogarnął, że milionów z internetów nie ma, a koszty utrzymania rosną i on sam tego nie dźwignie.
 6. Dziękuję Widziałam przelotem jakieś puzzle, depresje i korki. Istny roller coster. Niech ktoś zatrzyma te szaleństwo
 7. Co tu się podziało jak mnie nie było muszę wszystko nadrobić btw muszę się pochwalić - obroniłam dzisiaj doktorat
 8. A to nie jest miejsce po szczepionce? XD ale trochę mnie rozbawiło, że nic piękniejszego dzisiaj nie zobaczymy. Otóż zobaczyłam
 9. Ja wiem, że każdy ma inną percepcję problemów, ale na serio - chciałabym by moim największym problemem w tej chwili był remont ulicy czy brzydka pogoda.
 10. Ilość pytań pokazuje jak jej zasięgi spadają i ludzi przestaje interesować jej życie.
 11. Wow wybrali się na wycieczkę do Paryża.
 12. Żeby jeszcze te Paryżanki na serio tak wyglądały. Nie wyglądają. Ona chyba żyje tylko tym, co pokazuje Pinterest. Pomijam to, że ona nie jest ubrana, a przebrana.
 13. W sumie bym się nie zdziwiła jakby zaczęła opowiadać o ambicjach politycznych syna i że Pałac Elizejski kiedyś będzie ich.
 14. Można sprawdzić czy ma zarejestrowaną firmę. Jeśli dobrze właśnie widzę to na stronie gdzie można znaleźć odpowiednik naszego NIP to po wpisaniu jej imienia i nazwiska, ale panieńskiego wyskakuje jej firma, ale tylko jedna. I wyskakuje firma jej rodziców. Także chyba jeszcze nie stała się wielką dziedziczka imperium.
 15. Rozumiem, że można mieć różne kryzysy itd., ale ja mam wrażenie, że jej z tego nieróbstwa już się budzi i szuka problemów na siłę, by ją ojojać i mówić jaka to jest dzielna.
×