Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

stara_głupia_baba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2173
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

726 Excellent

Ostatnio na profilu byli

9298 wyświetleń profilu
 1. Tak, ale nie dlatego, że są mniej skuteczne. Tylko są planowane tak by były nieskuteczne. Kobiety częściej traktują próby samobójcze jako wołanie o pomoc, zwrócenie na siebie uwagi itd.
 2. Na tym polega dyskusja z żywymi ludźmi, że są dygresje. Na żywo jak rozmawiasz, to też temat z 10 razy zmienisz w czasie rozmowy.
 3. Na każdą płeć jest wywierana presja społeczna. Tylko, że kobiety mogą powiedzieć, że sobie nie radzą a mężczyźni nie. Kobieta może wybrać karierę, a jak jej nie wyjdzie powiedzieć to jednak zostanę w domu i zrealizuje się jako matka i też będzie ok. Mężczyzna musi odnieść sukces ekonomiczny i praktycznie tylko tego od niego oczekuje społeczeństwo. Mężczyzna nie ma innego wyboru akceptowanego przez ogół społeczeństwa. W Chinach gdzie od kobiet i mężczyzn wymaga się sukcesu ekonomicznego odsetek samo/bój/stw kobiet i mężczyzn jest taki sam. Jak dodamy, że mężczyzna nie żali się nie płacze i ze wszystkim radzi sobie sam, to mamy klops.
 4. stara_głupia_baba

  Czy to zdrada

  Przecież się tak naprawdę przyznali i powiedzieli, że idą w zaparte.
 5. stara_głupia_baba

  Nie dziwie się facetom że przerabiają się na gejów

  Nie mam takich ambicji, by szerzyć wiedzę wśród narodu, a dobroczynność moja kończy się na comiesięcznym przelewie na organizacje pożytku publicznego.
 6. Lecę. Nie dlatego, że ktoś kasuje tematy, tylko dlatego, że muszę zrobić zakupy. Do zobaczenia Może do napisania, zawsze sprawia mi to trudność.
 7. Bo poczucie własnej wartości to nie jest coś obiektywnego, to jest subiektywne ja wykształcone w socjalizacji pierwotnej w relacji ze znaczącym innymi (zazwyczaj rodzice). Jeśli ma ktoś niskie, to znaczy że spieszono jego wychowanie. Dlatego trzeba to naprawiać. Normalnym jest mieć poczucie wartości trochę wyższe niż wynika to z czynników obiektywnych.
 8. stara_głupia_baba

  Nie boli mnie zdrada żony

  Teraz na wszystko mają ładną nazwę O ile mogę zrozumieć, że są ludzie powiedzmy bardziej zachłanni na miłość niż większość, to nie wierzę, że można kogoś kochać i pragnąć i nie czuć choćby ukucia zazdrości. Oczywiście można robić hardą minę i udawać, że się nie jest zazdrosnym nic a nic.
 9. stara_głupia_baba

  Nie boli mnie zdrada żony

  Dzieciak sobie fantazjuje, w fantazjach się nie zarazisz ani nie zrobisz dziecka
 10. stara_głupia_baba

  Nie boli mnie zdrada żony

  Może kocha, tylko ma bardziej pojemne serduszko Na to, że nie kocha, wskazuje brak zazdrości. Uważam, że nie da się kogoś kochać i nie być o niego w ogóle zazdrosnym.
 11. stara_głupia_baba

  Obrzezanie calkowite

  Nie słuchaj głupot, jak są wskazania medyczne, to zrób. Możesz popytać opcję wykonania obrzezania częściowego, pozbędziesz się głównie uciążliwości, lekarz będzie wiedział, o co chodzi, w europie jest popularniejsze od pełnego, będzie dobrze.
 12. stara_głupia_baba

  Nietypowe pieszczoty

  Po prostu za mocno zaciskasz uda
×