Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Omgee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

146 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Omgee

  Ekspert

  Niestety, tak często jest. Im bardziej ktoś się przechwala jak mu nie idzie świetnie w życiu, jakie ma sukcesy, tym większy ma burdel tak prywatnie. Często to jest rekompensowanie sobie jakiś braków. Jak ktoś jest naprawdę szczęśliwy, to nie musi wszystkim pokazywać i udowadniać w internecie, że tak jest. Nawet gdzieś znalazłam badania na ten temat. Osoby o zachwianym poczuciu własnej wartości są najbardziej aktywne w social mediach. I najwięcej upubliczniają prywatne rzeczy.
 2. Omgee

  Paranormalia

  Może jestem jakaś dziwna, ale moim zdaniem dobrze wygląda taka "pełniejsza". Nie wiem, pasuje to jakoś do niej. Czasami ją oglądam. Ale na zasadzie ciekawostek, mam sceptyczny stosunek do tego typu rzeczy.
 3. Omgee

  Misiość cz. 2

  Założyłam rano kolejny i już go nie ma Także zobaczymy jak będzie z tym
 4. Omgee

  Naczelna feministka instagrama

  Serio, akurat ona mogłaby się powstrzymać od komentarzy xd
 5. Omgee

  Instafeministki

  W sumie u Lewogram to już praktycznie nie ma żadnej treści tego typu, ostatnio głównie przewija się wątek o ślubie, jej zwierzątkach i tyle xd Czasem wrzuci jakieś z dupy, że jest bi i w sumie z aktywizmu tyle xd
 6. Omgee

  Rodzina z Au 2

  Faktycznie, nie mogę znaleźć xd Dzisiaj chyba jakiś dzień kasowania wątków wszelakich. Wątek na Kafe to nie komentarze na tik tok- da się usunąć xd
 7. Omgee

  Lekarze z insta

  O kogo chodzi ?
 8. Omgee

  Czas tik tak

  Haha, w jednej chwili 3 wątki powstały, to się nazywa poczucie czasu
 9. Omgee

  Czas tik tak

  I wątek o Imperium padł Nie zdążyłam przeczytać 14 strony, ktoś w skrócie napisze o czym było?
 10. Omgee

  ToTylkoTeorija

  Kiedyś bardzo lubiłam czytać jego posty, byłam na jego grupie. Wydawał się gościem z ciekawym kontentem. Nie wiem kiedy i jak to się stało, że zaczął zbaczać z kursu i się staczać naukowo. Najgorsze w nim jest to, że on uczepia się jakiś tematów i ciągle je wałkuje, absolutnie ignorując komentarze osób, które tłumaczą mu jego błędy. Mówi o błędach poznawczych, dowodach anegdotycznych, po czym robi dokładnie to samo w swoich rozważaniach. Szkoda, miał kiedyś potencjał.
 11. Omgee

  Zmalowana

  Serowy wątek poszedł, a nie widzę nigdzie nowego ?
 12. Omgee

  Mama i stetoskop

  Jakoś na końcu stażu mówiła właśnie, że nie widzi się w szpitalu. I wtedy sobie pomyślałam, no spoko, w końcu są różne drogi na medycynie i różne miejsca pracy i nie każdy może się odnajdywać w tych warunkach- każdy ma inne zdolności i predyspozycje itp. Ale to co teraz ona robi, to nie wiem na ile stoi obok medycyny. Ciekawe ile ma wizyt "online" w miesiącu. Ale odnoszę wrażenie, że bardziej pochłaniają ją inne rzeczy i inne biznesy. I owszem, to że ktoś studiował medycynę to nie znaczy, że musi być lekarzem i zajmować się tym do końca życia. Ale ona "wybiła się" na studiowaniu medycyny i teraz tylko jedzie na "autorytecie lekarskim" i z tego korzysta.
 13. Omgee

  Mama i stetoskop

  Wychodzi jednak na to, że oceny to nie wszystko. Co innego nauczyć się pod egzamin (co nie znaczy, że nie jest to wymagające i nie potrzeba samodyscypliny, tego jej nie odejmuje), a co innego praktykować medycynę. A to co teraz robi w internetowej przychodni to kwestia doczytania odpowiednich rekomendacji, zresztą z racji braku specjalizacji nie zajmuje się jakimiś wymagającymi przypadkami. I też ma innych lekarzy, od których bierze % za wizytę. Nawet nie musi mieć niewiadomo ile tych swoich pacjentów.
 14. Omgee

  Gonciarz

  Duża popularność przez wiele lat, zarabianie ogromnych ilości pieniędzy, to musiało się tak skończyć. Zresztą nie tylko u niego to widać. Wielu dawnym twórcom na YT coraz bardziej odbija. Tracą coraz większy kontakt z rzeczywistością. Zaczyna się cudowanie, eksperymentowanie z różnymi używkami czy relacjami międzyludzkimi, a potem przychodzi jeszcze większa pustka i depresje. Szczerze, nie zazdroszczę im ani trochę.
 15. Omgee

  Kto z influ jest ŚJ?

  Też mnie to bardzo ciekawi. Kiedyś Sara z kanału Światusy na YT, która jest ex Świadkiem mówiła na swoim insta, że kiedyś obserwowała ją jakaś znana influ, która jest właśnie ŚJ. I kiedy zaczęła głośno mówić o organizacji, to tamta ją odobserwowała. Porównałam wyśledzić, która to, ale nie doszukałam się jakiś informacji, a sama Sara nie chciała podawać szczegółów. Co ciekawe, według Światusów taka działalność na insta stoi dosyć w sprzeczności z życiem w organizacji. Sara wspominała, że czasem potrafili się przyczepić do niej w zborze o jakiś wpis na jej blogu, a co dopiero taka influ. Ale podobno i tam są równi i równiejsi.
×