Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kunegunda93

Zarejestrowani
 • Zawartość

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

314 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kunegunda93

  Babis, Tess, Gödel i terfy

  Ernest w końcu wyleciał z tego ujotu? Zresztą nie znam sprawy dokładnie, wiem tylko że gnoił i wygrażał (chyba) dr Grzyb. Koleś IMO ma zaburzenia osobowości.
 2. Kunegunda93

  Babis, Tess, Gödel i terfy

  W sumie co jest złego w określeniu biologiczna kobieta?
 3. Kunegunda93

  Babis, Tess, Gödel i terfy

  Tak, koniec końców wszystko rozbija się jakoś zawsze o to że mężczyźni bądź transkobiety mają dostęp do przestrzeni TYLKO dla biologicznych kobiet. Bo jeśli chodzi o przestrzenie dla mężczyzn to spoko, jakoś nie ma afer że transmężczyźni mogą bądź nie korzystać z męskich toalet. Problemem jest kiedy KOBIETY czegoś sobie nie życzą, bo JAG MOGO. Btw polecam kanał Blair White, dużo mówi o takich problemach, sama będąc transkobietą. Tak, ja też już zostałam uznana za terfa
 4. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  Story time: Klerii wygina się topless, w tle piosenka o pięknej duszy. Czyżby odpowiedź na reakcję na ostatni prank? Btw faktycznie chyba nic nie zwiedzają, jak dotąd jedynie jaranie w wannie i homary. Kla, pokaż chociaż trochę tę Tajlandię
 5. Kunegunda93

  Babis, Tess, Gödel i terfy

  Za to afera na insta Mai Herman, bo ośmieliła się stwierdzić że hormony u dzieci to nienajlepszy pomysł.
 6. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  Na jego miejscu kopnęłabym Kla w rzić i rozwiodła się. Po co być z kimś kto cię traktuje jak małpę cyrkową
 7. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  Wg Kla feminizm oznacza że nie trzeba robić tego co mężczyzna (czyli jak widać pracować) - cytat autentyczny. Pio z jednej strony szkoda, z drugiej dorosły facet pozwala by jego ciężko zarobione pieniądze szły prosto na konto Kla - sorry not sorry, ale nikt mu nie przestawił pistoletu do głowy (chyba...).
 8. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  No i miałyście recht - jedyne co wjechało na story to zielarstwo. Jedyne co jej pozostaje to współpraca ze Stonerchefem (o ile to szurstwo jeszcze istnieje)
 9. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  Jak na szumnie zapowiadany travel blog to cisza xP
 10. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  Taaaaaaak xDDD (nie pediatra tylko kardologomagazynier)
 11. Kunegunda93

  E-klerki w podróży dookoła świata

  7) największym osiągnięciem Kla był start w szkolnym konkursie recytatorskim w zuym MordoroSanoku pisywała coś również na szkolne konkursy, potem dzwoniono do szkoły czy na pewno coś tak wybitnego napisało dziecko 9) wg Kla fakt że kazali jej pisać na konkursy podchodziło pod wykorzystywanie nieletnich do pracy (naprawdę, było na blogasiu)
 12. Jeszcze ten gimbusiarski filtr - w połączeniu z poruszaną tematyką sprawia wręcz schizofreniczne wrażenie.
 13. Jeszcze Piopierdoła rzekomo klnął na środku knajpy że zabierze Klerii tam gdzie nie weźmie jej pozostałych dwudziestu adoratorów Czy K się nie obawia że przez to chlanie i ćpanie straci swój jedyny atut czyli wygląd?
 14. Kunegunda93

  Motywujące babeczki w SM

  Dla mnie taką babką jest Catus Geekus, lubię też bardzo Małgosię Mostowską, chociaż ona jest też jest jednak od aktywności fizycznej. Jeśli chodzi o babki z charakterem, to wśród kanałów commentary się jakieś znajdą, chociażby Dramcia
 15. Nasza Szeherezada mogłaby chociaż się postarać żeby jej opowieści miały ręce i nogi, bo chyba nikt nie wierzy że baba w trakcie segzu nagle wstaje, łazi po pokoju i orze pazurami ściany.
×