Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kurlet

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukam jakiegoś ładnego pierścionka zaręczynowego, jeśli ewentualnie pod tym kątem możecie mi jakiegoś jubilera podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na jakimś pierścionku, który będzie się swoją estetyką wyróżniał, ale jednocześnie będzie dostępny w atrakcyjnej cenie.
 2. Kurlet

  Zakup obrączek

  Może ktoś z Was podzieli się swoją opinią na temat zakupu obrączek, gdzie ewentualnie warto szukać obrączek. Jeśli macie coś pod tym kątem sprawdzonego to dajcie namiar na jakiegoś dobrego jubilera.
 3. Jakie pierścionki zaręczynowe są najbardziej popularne? Chce kupić na ten wyjątkowy dzień coś wyjątkowego na zaręczyny, co będzie wpisywać się też w panujące na rynku trendy. Jak możecie mi pod tym kątem coś podpowiedzieć to dajcie znać, gdzie można szukać tego wyjątkowego pierścionka i będzie można faktycznie coś sensownego dla siebie trafić.
 4. Hej, może podzielicie się swoimi opiniami na temat sklepów jubilerskich, gdzie ewentualnie warto szukać dla siebie propozycji jeśli chodzi o zakup pierścionka zaręczynowego? Planuje ten krok za kilka miesięcy i już teraz zaczynam się rozglądać za pierścionkiem na zaręczyny więc jak możecie to dajcie znać, gdzie kupić.
 5. Polecicie mi gdzieś jakąś uczelnię w Zielonej Górze, albo w okolicach, która prowadzi na wysokim poziomie pedagogikę i dodatkowo jakieś specjalności w tym kierunku w formie podyplomowej? Jeśli możecie coś pod tym kątem poradzić, podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na jakie propozycje można liczyć.
 6. Jesteście w stanie mi podpowiedzieć jakąś dobrze zorganizowaną uczelnię, na której rozwinięta jest w odpowiedni sposób baza kierunków pedagogicznych? Zależy mi na poszerzeniu umiejętności i wiedzy i szukam jakichś studiów podyplomowych
 7. Szukam rozsądnego cenowo przedszkola w Legnicy. Może macie dobre doświadczenia i możecie mi coś podpowiedzieć. Lokalizacja w sumie nie ma większego znaczenia, bo i tak, czy siak dojedziemy samochodem.
 8. Zastanawiam się, czy w Legnicy funkcjonuje przedszkole, które zapewnia opiekę nawet podczas przerwy wakacyjnej?
×