Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Agawa 33

Zarejestrowani
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

O Agawa 33

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Jezus Chrystus dzięki Marii przyszedł na ziemię w ludzkim ciele. Ale Jezus od zawsze jest Bogiem, dlatego należy oddawać Mu cześć oraz chwałę. I Maria o tym dobrze wiedziała, po co Chrystus przyszedł na tą ziemię. Przyszedł, żeby zbawić wszystkich ludzi. Również ją. "Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju" (Izaj.9.5).
 2. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Maria, matka Jezusa była kobietą, która potrzebowała łaski Bożej, tak samo jak każdy z nas. Ona sama dobrze rozumiała ten fakt (Łuk.1.47). Maria dobrze wiedziała, że musi być zbawiona. Ponieważ potrzebuje Boga jako swojego Zbawiciela. Biblia NIGDZIE nie podaje, że Maria była kimś więcej niż zwykłą kobietą. Bóg ją wybrał, aby użyć w niezwykły sposób. Maria była prawą kobietą i ubłogosławioną przez Boga ( Łuk.1.27-28 ). Dlatego kiedy Pan Jezus głosił Ewangelię wśród ludu, zwracał się do Marii "kobieto".
 3. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Żaden z nas nie sprawił, że nasze imię jest w niebie zapisane jakimś naszym wysiłkiem. To jest zapisane tylko dlatego, że Pan tak chciał. Przed wiekami, zanim ludzkość mogłaby dotknąć tego tematu, przed założeniem świata. Powstał cudowny Boży plan. Bo Stwórca nie był niczym zaskoczony. Dla Boga, Adam i Ewa nie byli jakimś zaskoczeniem, jakąś kompromitacją, jakimś szokiem. Byli bólem, byli smutkiem. Ale nie byli zaskoczeniem. Świat potrzebuje religii, która pozwoli mu się poczuć dobrze. Stąd pojawiają się religijne prześladowania. Szatan uznaje się za boga tego świata. Zresztą sam Jezus mówił, że to jest książe tego świata.
 4. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Każdy z nas czasami przechodzi ciężkie chwile. Ale warto nie poddawać się i iść do przodu. Bo niebo i ziemia przeminą. Ale kto wierzy w Jezusa Chrystusa, nie zginie na wieki. Ja kiedyś miałam bardzo ciężki wypadek samochodowy. Ponad miesiąc leżałam w śpiączce na OIOM-ie. A potem na nowo musiałam się wszystkiego uczyć. Na wózku inwalidzkim jeździłam kilka miesięcy. Ale wtedy właśnie wiara w Pana Jezusa i czytanie Biblii sprawiło, że nie załamałam się.
 5. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Jedynie to, co daliśmy dla Królestwa Bożego, po śmierci idzie z nami. To co daliśmy z serca Bogu, ma ogromną wartość. Czy jesteśmy gotowi, żeby pójść całym sercem za Jezusem i naśladować Go? Pan Jezus był pokornego serca. Bez Chrystusa wszystkie drogi to są ślepe drogi. I perfekcyjna Boża doskonałość jest potrzebna, żeby wejść do bram nieba. Dlatego musimy skorzystać z łaski Jezusa. A nasze serce może być tylko tam, gdzie jest nasz skarb. Imiona zbawionych osób wypisane są w niebie. Jak wiele wysiłku to Stwórcę kosztowało. Nasze imiona wypisane są w niebie, ale ile to wysiłku kosztowało Boga, ten ciężki krzyż. On Swoje życie oddał za nas, aby nasze imiona były zapisane tam, gdzie nie należały.
 6. Agawa 33

  Panorama Biblii

  To nie jest skomplikowane. Musimy tylko wpuścić Boga do każdej dziedziny naszego życia!
 7. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Pan Jezus przyszedł na tą ziemię, aby uchronić nas przed piekłem. Bo jak mówi Biblia karą za grzech jest śmierć duchowa. Żadne uczynki człowieka nie mogą pojednać go z Bogiem. Tylko przez Jezusa Chrystusa zostało zbawienie dokonane. A my przez wiarę chwytamy tą ofiarę i tą Osobę, która nas zbawia. Dlatego Pan Jezus musi stać się naszym osobistym Zbawicielem, żebyśmy nie poszli do piekła. Taka jest nauka biblijna.
 8. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Nie. Szczęśliwi możemy być wtedy, kiedy naszym Panem jest Jezus Chrystus. I postępujemy zgodnie z wolą Bożą dobrze pokazaną w Słowie Bożym. Bo miłość Jezusa jest ponad wszystko
 9. Agawa 33

  Panorama Biblii

  Pan Jezus to nadzieja uciszająca życiowe burze. Bóg nas stworzył z miłości i pragnie dla nas szczęścia. To szczęście może się w nas w pełni urzeczywistnić tylko wtedy, gdy w naszym wnętrzu zamieszka Duch Święty. Zostaliśmy stworzeni przez Boga i tylko w Nim znajdziemy prawdziwe szczęście, spełnienie i pokój, którego nieustannie szukamy.
×