Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NinaNina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

51 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  To bardzo proste. Do tej pory chwaliła się, że taniec towarzyszy jej od dziecka, filmiki jak tańczy dodawała, przechwalała się, aż w końcu Pani I. w tzg powiedziała jej prawdę na temat jej zdolności tanecznych więc przestała o tym mówić żeby się dalej nie kompromitować
 2. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Dokładnie. To w sumie smutne, że nie mają takich prawdziwych przyjaciół. Jak gdzieś kończy się współpraca, kończy się przyjaźń.
 3. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Nie wspomną, bo byłoby nas tutaj dużo więcej. Ja dowiedziałam się o takich ploteczkach po akcji u P i A. Jestem pewna, że dużo osób o tym nie wie, dlatego nic nie powiedzą, bo przyciągną tutaj swoich antyfanów, których oczywiście nie mają , ciekawskich i normalnych, którym nie da się oczu mydlić. Może my coś zrobimy w tym kierunku, np forum, którego nie mogą usunąć będziemy wysyłać w wiadomościach prywatnych do wszystkich Przecież jak dodamy komentarze, to nie dość, że szybko usuną, napiszą wiadomość prywatną, w której potrafią obrażać i zablokują, bo boją się konfrontacji
 4. NinaNina

  Travel i mama

  Widzę, że tutaj wieje nudą jak na ig P
 5. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Mogliby się uczyć jak wychowywać dzieci od Patrycji. Jej dzieci wydają się być ułożone, miłe, grzeczne i nie zepsute.
 6. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Dokładnie taką samą biżuterię kupuję na stronach typu aliexpress za maksymalnie 20-30 zł i mam dosłownie latami. A wyglądają identycznie. Polecam
 7. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  I prawidłowo!! Sami są sobie winni. Komentarze powtarzamy też ze starych wątków więc większe szanse na to, że ludzie się dowiedzą prawdy niż mieliby sobie wertować i szukać np na 38 stronie, z 250 stron.
 8. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Tak. Badania porobione, wszystko ok. Po 3 tygodniowym urlopie było to samo. Minęło również samo.
 9. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Nie zapominajmy, że rok wcześniej ilona również brała udział w wyborach miss ale nie wygrała. Nie zapominajmy, że ważyła jakieś + 20 kg. I nie zapominajmy, że gdy w poprzednim roku nie wygrała, w następnym roku właścicielka sama ją zaprosiła gdy się spotkały. Jestem skonna uwierzyć w ustawkę wygranej.
 10. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  To prawda. Robią coś bez przemyśleń. Ja do dziś pamiętam akcję ze zbiórką pieniędzy na dach. Rozumiem pomóc, rozumiem udostępnić zbiórkę ale w pewnym momencie dla mnie to było czyste żebranie i bardzo marna gra aktorska z płaczem. Milena nawet nie myślała o tym co mówi. Tamte dzieci nadal przebywały w tym miejscu, a ona "płacząc" i nagabywując któryś raz mówiła, że ten dach może się w każdej chwili zawalić (!!). Może się zawalić, a dzieci tam mieszkają?? Byłam w takim szoku, że nagrałam to story. Powiedziała tak dwa razy, w dwa różne dni.
 11. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Ja zamówiłam wysokie, masywne botkoadidasy (nawet nie wiem jak to nazwać) z borna. Dotarły trochę brudne i podeszwa prawie cała odklejona Oddali pieniądze, buty mi zostawili. Kleiłam 3 razy. Poszły do kosza. Zamówiłam ten samoopalacz ale bez rękawicy. Zobaczymy. Oczywiście nie w czasie ich współpracy. Z kodów do empiku nie korzystam. W aplikacji są codziennie różne promocje. Nie chcę Im nabijać pieniążków. Zamawiam wtedy gdy nie mają współprac. Na sundose i kolagen nabrałam się. Kupione dla męża, miał problem ze zmęczeniem, dużo spał. Gwarantowali, że pomoże (pisałam do tych firm). Nie pomogło na nic, na ból pleców po wypadku też nie. Jeden wielki syf. Było jeszcze kilka rzeczy, na które się nabrałam. Ogólnie mężowi minęło, nie jest zmęczony tak często jak kiedyś ale boję się, że to wróci, że będzie często spał. Macie jakieś sposoby, witaminy, cokolwiek?
 12. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Kupiła któraś z Was ten samoopalacz? Akurat samoopalacz przydałby mi się, a ciężko trafić na dobry więc się zastanawiam. Warto? Widziałam kilka dni temu promo o dziwo nie u sióstr. Tyle, że cena z tego roku, a z maja 2020 roku to przebitka o ponad 100 %. W 2020 roku kupiłam ale anulowałam i potrzebuję na wrzesień więc dajcie proszę rady albo sprawdzony przez Was samoopalacz. Potrzebny na nogi, bo to najdłużej opalam i nadal blade
 13. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Co z nowym wątkiem na forum, którego nie da się usunąć? Przenieśliście się już z kafeterii? Ja dopiero dziś się tam zarejestruję więc pewnie będę od jutra.
 14. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Przyjdzie jesień to będzie, że takie same dla taty i syna, że ciepłe, super jakość
 15. NinaNina

  Siostry na trampolinach

  Ona bardzo źle wygląda, zanim schudła też źle wyglądała. Spotkałam Je na żywo w manu. Przy Jej wzroście wygląda to bardzo niekorzystnie. Jest wychudzona.
×