Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lola Kaszel

Zarejestrowani
 • Zawartość

  813
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Lola Kaszel wygrał w ostatnim dniu 17 Wrzesień

Lola Kaszel ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1055 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lola Kaszel

  Dają mi max 30

  Się obawiam, że jak dojdą borówki i wincyj zielonej "herbaty", to max 15 lat będzie na licu
 2. No ale czy widziałaś by ktoś lepiej niż on, zajmował się córką? Chłop już bierze ją we wszystkie weekendy. Nie ma orgii, nie ma imprez. Tylko diler nie może się z tym faktem pogodzić
 3. Nie obrażaj rudego On żadnego stażu nie musiał odbywać. A to, że się na nim nie poznali, to inna sprawa.
 4. Ryży może wygląda, jak i d i o t a ale dobrze wie, że jak odda auto, to już drugiej takiej nie znajdzie, która mu kupi nowe.
 5. Już "wrócił" od mechanika. Dlatego ona jeździ po różnych sklepach, w tym po ikea
 6. Lola Kaszel

  Dutki z Florydy - Elajza i jej załoga

  Ale to zmiana nie tylko domu, ale i standardu. To wygląda jakby poprzedni dom ich przerósł finansowo. Ja się nie czepiam, że ktoś żyje skromnie itp. Ale oni pozowali na kogoś innego. A tu nagle - bardzo skromny dom, wszyscy razem na kupie siedzą, jedzą byle co najtańszego. No i zamiast się przygotować na huragan, to oni donice przestawiali, gdy zaczynało mocno wiać Bardzo dziwna rodzina ignorantów i leserów. Jak mieszkali w Polsce, to jakoś lepiej to wyglądało.
 7. Ryży ogarniał anatomie i to nie tylko na studiach, to podłączeń nie ogarnie?
 8. już były. Jak coś pójdzie nie tak, to się skończą kłotnie czy wykupi czy nie wykupi, bo ostaną się tylko te karnisze mocowane na twardo
 9. Długo zajęta nie będzie. Auto za chwile trafi do mechanika, a wraz z nim odejdzie dobry humor i makijaże.
 10. Lola Kaszel

  Dutki z Florydy - Elajza i jej załoga

  Ja u nich żadnych dużych pieniędzy nie widzę. Nie oglądam co prawda regularnie, ale z tego co pokazują, to standard życia spadł drastycznie. Mieszkają na kupie. Ale już te filmy o huraganie to tylko pokazują, jacy to są ignoranci. Jak najdalej od takich polaków zagranicą.
 11. Może by się wysprejowała. Nie dość, że ma wprawe, to teraz taki trend był w Paryżu
 12. Piękny tytuł No to kolejny tydzień, kolejny progres panelowo-remontowy!
 13. Lola Kaszel

  Ciocia z Ameryki

  U nich są fatalne nawyki żywieniowe. Jedzą typowo po amerykańsku - dużo i przetworzone. Widać, że na żywości oszczędzają. A w stanach tania żywność jest fatalna. To się odbija na twarzy. Nie wiem, czy popijają? Po czym wnosicie? Twarze nie wyglądają na alkoholowe. Kretka eksperymentuje z kremami, zabiegami etc. Swego czasu obydwoje robili botoks. Może musieliby coraz więcej się kłuć, bo puszcza? Figury mają typowe dla nadmiaru kalorii. Do tego są w ciągłym biegu - praca, dom, dzieci. Nic dla siebie. Wyglądają na zmęczonych, przepracowanych i zaniedbanych (od środka), bo ubiór o niczym nie świadczy.
 14. Lola Kaszel

  GlammyFreak

  Wyolbrzymiasz Ale rozumiem do czego zmierzasz Ona zdaje się nie radziła - idz do knajpy z gwiazdką Michellin. Wspomniała coś o możliwościach gotowych już posiłków czy jakoś tak. Można się stołować w barze, no możliwości jest wiele. I jest to spore odciążenie czasowe.
 15. Lola Kaszel

  GlammyFreak

  Ale nie widze problemu w jedzeniu na mieście. Sama tak robie, bo wole czas spędzony na gotowaniu, spożytkować na coś co sprawia mi przyjemność, pasję. A nie mam dzieci jeszcze. Ją stać to ma komfort, że nie tyra przy garach. Jak ktoś zatrudnia panią do sprzątania, to też jest odklejeńcem, bo go stać? Dziewczyny odnoszę wrażenie, że macie żal, że ona nie musi. Niezależność nie polega na tym, że każdy ma swoją kase i nikt się nie dzieli. Oni są małżeństwem, więc wiadomo, że jest wspólnota najczęściej. Niezależność jest wtedy, gdy kobieta nie polega w 100% na facecie, który dobrze zarabia. Ma swoje zaplecze i w razie rozstania plan na siebie. Tu akurat powinno się z niej brać przykład. Ona zmęczona jest macierzyństwem, a nie jutubem.
×