Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

bezcukru

Zarejestrowani
 • Zawartość

  240
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

393 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. bezcukru

  Klonowcowa królowa

  Wszystko pospadało, nawet nie wiem o czym była mowa wczoraj.
 2. bezcukru

  kafe wyczyszczone

  Dobrze ze ty tu jesteś, żeby wszystkich nauczyć co można a czego nie.
 3. bezcukru

  photoblog.pl

  Ja na pb siedziałam w okolicach piercingowo tatuazowych. Pamiętam xronix i red lipstick monster, chociaż nie wiem jaki tam miała nick. Wtedy oni robili mega hardcore rzeczy podwieszanie na hakach itd.
 4. Dlaczego ona już nie nagrywa na yt? Nigdy jej tam nie oglądałam, ale widzę że ostatni film był dodany dawno temu.
 5. No to po co rozprzestrzeniasz plotkę, że pisała o popuszczaniu, skoro potrafisz sobie wyobrazić sytuację, w której się zapomni pość do toalety? Weź, ogarnij się juz
 6. Przeczytaj całą wypowiedź która cytujesz xddd podkreśliłam ci
 7. JAPRDL. NIE NAPISAŁA NIC O POPUSZCZANIU. Poraża mnie głupota i krótkowzrocznośc niektórych ludzi tu. I podatność na manipulacje. Brawo! Nie widziałaś story, ale wiesz co napisała?! Przysięgam, chyba A znalazła nowy sposób żeby nas wk.ur.wic bez usuwania wątku.
 8. Wiadomo że bezpośrednio A nie jest odpowiedzialna za te kłamstwa i za to, że ludzie nie potrafią czytać. Ale jest odpowiedzialna za to, że te kłamstwa powstają na podstawie informacji, które ona sama podaje publicznie. Gdyby przestała wywlekac takie intymne szczegóły z życia swojej córki, to ludzie nie mieliby podstaw do nadinterpretacji i tworzenia kłamstw. Przynajmniej o jej dziecku.
 9. PRZESTAŃCIE przekręcać!!! Nie napisała tego, a wy rozpuszczacie ohydna plotkę. An napisała, że osoby w spektrum mogą zapomnieć o tym żeby zjeść lub iść do toalety, a NIE to co wy tu od kilku dni sugerujecie. Już mnie to drażni. Chodzi o to że mogą "trzymać" do ostatniej chwili, bo są tak w swoim świecie, że nie zwracają uwagi na swoje potrzeby.
 10. Serio współczuję tym dzieciom, które mają takie matki influ. Moje pokolenie ( osoby około 30) ma mnóstwo problemów z powodu "zimnego chowu". To co te laski teraz odwalają, to nawet nie wiem jak to nazwać.
 11. W ogóle myślicie ze zapisze B do szkoły NM81, jeśli taka powstanie?
 12. Też uważam że nic się na tym zebraniu nie stalo, ci najwyżej runęły jej urojenia. Prawdopodobnie usłyszała kilka słów prawdy. Nadal podtrzymuję to co mówiłam w poprzednim wątku - te miny na live, to wywlekanie prywaty dziecka, udawanie wzburzonej przez wyreżyserowane przygryzanie warg - to jest wszystko ustawione pod wzbudzenie litości i poprawę zasięgów. Live po północy miał około 400 osob. Zazwyczaj jest mniej niż 300. Z tych wszystkich diagnoz które ona sobie stawia, powinna dobie postawić bordera a nie autyzm.
 13. bezcukru

  Polka na pustyni

  Co się z nią stało? Właśnie sobie o niej przypomniałam, followuje ją ale zdałam sobie sprawę że już długo nic nie postowala.
 14. bezcukru

  Kitulec

  Ej szczerze to jej bardziej te Karen fryzury pasują niż te typowe influencerskie
 15. bezcukru

  Drużyna Rodzyna siostra Okuniewskiej

  Kurcze ja uwielbiam Martę, zaczęłam ją obserwować jeszcze jak była fitnesiara. Mega lubiłam ją czytać.
×