Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

inga20

Zarejestrowani
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. inga20

  Wasze, toaletowe, wpadki.

  Kiedyś jadąc przez kilka godzin pociągiem poczułam że muszę udać się do toalety aby zmienić podpaskę i gdy wyjmowałam czystą z opakowania wpadła mi do klozetu i mocno namokła pech chciał że to była ostatnia jaką miałam nie wiedziałam co robić więc podłożyłam kilka ręczników papierowych ale już po godzinie miałam wszystko upaprane na czerwono.
 2. inga20

  Intymna sytuacja

  I ja też kiedyś postanowiłam zrobić sobie dobrze podczas kąpieli i kiedy już zbliżał się orgazm usłyszałam pukanie do drzwi i pytanie matki czy długo jeszcze będę zajmować łazienkę a ja na to łamiącym i zdyszanym głosem odpowiedziałam że już kończę a gdy wyszłam matka skomentowała że dość długo to trwało. Przyznam że dość mocno się skrępowałam ,zrobiłam się czerwona jak burak ,matka chyba domyśliła się co robiłam.
 3. inga20

  Nocna polucja

  Po prostu niedawno czytałam w necie artykuł o tym i mnie zaciekawiło jak to jest. W moim wieku (17) nie wie się wszystkiego. Dzięki za odpowiedzi.
 4. inga20

  Nocna polucja

  Czyli mam rozumieć że takie zmazy mają także dorośli mężczyźni w sile wieku? I czy towarzyszy temu normalny orgazm? I czy pamięta się o tym.?
 5. Hej, Mam takie pytanie do chłopaków i nie tylko, A mianowicie jak wygląda nocna polucja u chłopców i co ona oznacza ? Mam nadzieję że niczego nie pokręciłam.
 6. Dzięki za współczucie i zrozumienie,pracę już mam ale nie sądzę abym szybko wyszła na prostą a wszystko przez inflację.
 7. inga20

  Sny erotyczne

  Oj tak masz rację.
 8. inga20

  Sny erotyczne

  W czasach gdy sex jest tak ogólnie rozpowszechniany trudno jest się go ustrzec i nie zauważać,a sny ?no cóż jeśli się o czymś bardzo myśli to zdarzają się zwłaszcza gdy ktoś jeszcze nie popróbował jego smaku, sny są niezbadane do końca.
 9. Proszę,dajcie spokój,nie chciałam swoim tematem wywoływać kłótni,poradzę sobie z tym problemem.
 10. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Inga.
 11. Z wizytami u gina masz rację, ja byłam gdy skończyłam 15-lat najadłam się strachu,stres ,wstyd,mało komfortowe badania,minęło już prawie dwa lata od tego czasu. Dzięki za pomoc.
 12. Wszystko jednoznacznie wskazuje na uczulenie. W pozostałe dni gdy nie ma potrzeby wszystko jest ok. Lekarz jedynie może zalecić mi podpaski, ostatnio i tak do nich powróciłam . Chciałam się jedynie dowiedzieć bo może problem jest przejściowy.
 13. Wszystko jednoznacznie wskazuje na uczulenie. W pozostałe dni gdy nie ma potrzeby wszystko jest ok. Lekarz jedynie może zalecić mi podpaski, ostatnio i tak do nich powróciłam . Chciałam się jedynie dowiedzieć bo może problem jest przejściowy.
 14. Dzięki za podpowiedź ,jednak nie wiem czy to dobry pomysł,wcześniej tak nie miałam poza tym problem pojawia się wyłącznie w trakcie stosowania tamponów dlatego prosiłam o poradę gdyż wiele kobiet korzysta z tej ochrony.
 15. Hej dziewczyny ! Mam do was pytanie natury intymno zdrowotnej . Czy którejś z was zdarzyło się nabawić infekcji lub innych dolegliwości z powodu stosowania tamponów ? Miesiączkuję regularnie od około dwóch lat i z początku używałam wyłącznie podpasek jednak od jakiegoś czasu zdecydowałam się na tampony, niestety zaobserwowałam u siebie infekcje,przykre uczucie szczypania i dokuczliwe swędzenie zwłaszcza po intensywnym wysiłku. Czy może to być z powodu jakiegoś uczulenia na dany produkt?
×