Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wkurzamsie

Zarejestrowani
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wkurzamsie

 1. wkurzamsie

  Banaszewska new

  No bo na filmie widać nie odpięte metki, czyli że nasza gwiazda zamawia ciuchy, zakłada je do nagrania a potem pewnie zwraca większość. Bardzo to eko i odpowiedzialne, nie ma co W ogóle jak ona sapie, jaką ona zadyszkę łapie od gadania. Powinna się zapisać na jakieś lekcje emisji głosu, żeby się nauczyć oddychać w trakcie mówienia.
 2. wkurzamsie

  Pomóżcie znaleźć idealne konto IG.

  Zaprosiłabym do siebie, ale wtedy nici z bycia anonimem tutaj :F w sensie: ja jestem nikim, na insta obserwują mnie znajomi i jakieś trzy przypadkowe osoby, nie wrzucam regularnie, to taki mój pamiętniczek, aleee wstawiam stylówki z ciuchów z drugiej ręki bo takie głównie kupuję, jakieś widoczki i czasami coś tam sobie napiszę co mi po łbie chodzi. Ja sama bym z chęcią pozaglądała na insta bab z kafe :D
 3. wkurzamsie

  Influenza ADHD

  Jak odnieść sukces finansowy i nie tylko w obecnych czasach? ADHD, trochę narcyzmu, szczypta autyzmu. Czuję się... gorsza, zbyt normicka ze swoją neurotypową budową mózgu, z ego w normie i umiejętnością odpoczywania. Powiedzcie mi, że nie jestem sama, pls.
 4. wkurzamsie

  Influenza ADHD

  Z drugiej strony, te zachowania takie maniackie mogą być objawem na przykład zaburzenia typu borderline. No ale to już nie brzmi tak glamour, c'nie?
 5. wkurzamsie

  Influenza ADHD

  Znaczy się ogólnie autyzm i ADHD teraz bardzo trendują. Rozumiem, że dużo kobiet mogło nie mieć diagnozy, bo żyjemy w męskocentrycznym świecie i objawy chorób i zaburzeń u płci żeńskiej są bagatelizowane, plus chyba po prostu tych "normalnych" ludzi nie widać w sieci, bo nie mają parcia na szkło ale myślę, że sporo tych diagnoz może być na wyrost. Chociaż żeby się wybić będąc dorosłym człowiekiem z pracą itp. to faktycznie trzeba chyba nie spać po nocach i wymyślać nowy plan na życie co trzy dni. Tak myślę.
 6. wkurzamsie

  Influenza ADHD

  Banaszewska, dwie babki od wnętrz/dizajnu - ladne.dobre i uwazaj_przemeblowalam, ja tyle kojarzę. A, jeszcze Magda Cygan.
 7. wkurzamsie

  Influenza ADHD

  Znaczy się tak, też uważam, że wartościowanie nie jest okej (xD), alee no jakimś cudem to ADHD u influ objawia się tym, że mają taką rozległą wiedzę na różne tematy, hiperfocus na "projekty" i ciągle pracują. A nie że właśnie ta gonitwa myśli sprawia, że nie są w stanie się czymś zająć i to skończyć. I niestety, ale się tym flexują. Mam ochotę je zapytać - chwalisz się, czy żalisz? Mam się czuć gorzej, bo w nocy śpię, a nie czytam o tym, jak zbudować rakietę? Czasami mam jednak wrażenie, że to właśnie po to, żeby pokazać - ha, jestem inna niż Wy! Lepsza, bo mam diagnozę! Ale pewnie projektuję, moje niskie poczucie własnej wartości się odzywa, ciiiii.
 8. wkurzamsie

  Influenza ADHD

  Super! Ja zazwyczaj też tak mam, teraz chyba za dużo czasu spędzam w mediach społecznościowych i ta narracja "jestem taka biedna, nie ogarniam życia, robię milion rzeczy na raz - hej, patrzcie jaki kupiłam dom z tych pieniędzy, które zarobiłam nie ogarniając życia " mnie dobija. Mimo, że ja serio lubię sobie po tych ośmiu godzinach pracy włączyć serial, poczytać książkę czy pójść na spacer. A w nocy spać, a nie wymyślać biznesy.
 9. wkurzamsie

  Banaszewska new

  Czepialstwo. Przynajmniej ma swój styl. Kwiatowe/roślinne wzory noszone jesienią to nic nowego. Nie każdy dobrze się czuje w beżach i szarościach.
×