Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dan 1908 Teofilów

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Dan 1908 Teofilów

  Macie kryzysy w zakładach pracy .

  U mnie w tartaku się szykują na jedną zmianę , mają z 15 osób zwolnić . Nie ma roboty , nie chcą klienci kupować materiału .
 2. Dan 1908 Teofilów

  Jak zmienić swoje życie ?

  Wolny to sobie można być jak się ma kasę i się robi to co chce. Teraz człowiek robi dużo bo musi , nawet siedzieć w róbcie która ci się nie podoba.
 3. Dan 1908 Teofilów

  Komu pomógł psycholog ? Warto iść ?

  Te psycholodzy , opieki społeczne , Caritasy i to co od państwa to jest takie podejście typowo bo szkoda człowieka . I tylko tyle jest im cb szkoda , bo nikt człowiekowi w niczym nie pomoże .
 4. Dan 1908 Teofilów

  Komu pomógł psycholog ? Warto iść ?

  Ciekawe czy w takich problemach pomoże psycholog , samotność , brak kolegów , dziewczyny , nie wychodzisz z domu , bo nie masz z kim ?.
 5. Dan 1908 Teofilów

  Czy to są oszustki ?.

  Na Sympatii np , piszą do mnie i odrazu przechodzą na mail , I później że są z Rosji , bądź Ukrainy i piszą rozprawkę o sobie . Na pół strony .
 6. He , dobre pytanie , mnie się wydaje że taka sama sytuacja jest z moczem . Mi chodzi o to że sikasz , a zawsze jakie kropelki moczu pójdą po slipkach , bokserkach . Nie wierzę że od człowieka nie czuć troszkę moczem z krocza itd . Nawet jak codziennie zmieniasz bieliznę.
 7. Dan 1908 Teofilów

  Moja ciocia narzeka na chłopa alkoholika .

  Oni chyba mają układ , jej jest dobrze bo ugotuje , jak ona przyjdzie z pracy . Ot taka dziwna miłość.
 8. Nie raz się kłócą że pije itd , a sama mu kupuję później piwo . Jak się wszystko ochłodzi , nigdzie nie pracuje , tylko gada że pójdzie szukać . I na tym się to kończy , dla mnie jest to sytuacja nie normalna , alkoholik bd alkoholikiem.
 9. Przez Bydgoszcz i z 5 razy zmieniali się drużyny konduktorskie , to są chyba jakieś oddziały regionalne . Np w woj zach pom to się powtarzają konduktorzy.
 10. Jak nie znam maila i hasła ?.
 11. I tak patrzę na kibicowskie napisy , i na każdym osiedlu pozdrawia się ludzi którzy siedzą w więzieniach. Np jakaś ksywa i PDW .
 12. Myślę że to są normalni ludzie , ale czy w czymś człowiekowi pomogą. Uważam że to jest takie podejście, bo szkoda człowieka .
×