Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nikita98

Zarejestrowani
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ale już poznałam takiego który mi odp a nie mogę z nim być
 2. Poznałam się z takim w lipcu w mojej miejscowości było nam razem dobrze choć rzadko. Lubiłam być z nim. Ale mała miejscowość od też taki chamski rozpowiadał o mnie dziwne rzeczy. Dlaczego tak trudno być z kimś. Teraz poznałam takiego drugiego ale to przez internet jest fajny grzeczny to będzie dopiero początek ale będę musiała na nowo przyzwyczajać się do nowego faceta. Coś czuję że nie będę się przy nim czuć tak komfortowo jak przy tamtym choć pewnie też mi będzie z nim dobrze nie jest chamem jak tamty. Serce to nie zabawka a ja jestem bardzo lojalna i nie lubię skakać z kwiatka na kwiatek.
 3. No właśnie tak to odczułam . I ciągle takie typy pisza zasypują mi skrzynkę i tracę przez nich tylko czas ja pitole . Tego jest 90 %. A pisałam że nie interesują mnie rūchacze i kretacze a te dalej swoje ja piērdole. Dziwi mnie ze tak egoistycznie podchodzą do tego skoro sam widzi że chętnych brak i nie ma z czego wybierać dlatego desperat pewnie o to się obraził.
 4. No właśnie tak to odczułam . I ciągle takie typy pisza zasypują mi skrzynkę i tracę przez nich tylko czas ja pitole . Tego jest 90 %. A pisałam że nie interesują mnie ruchacze i kretacze a te dalej swoje ja piērdole. Dziwi mnie ze tak egoistycznie podchodzą do tego skoro sam widzi że chętnych brak i nie ma z czego wybierać dlatego desperat
 5. Odezwał się do mnie taki typ na jednym z portali randkowych. Chciał się zapoznać ale wołał zdjęcie. Czyli zależało mi tylko na wyglądzie? Druga sprawa pisał że siedzi tez na innych portalach np tibderze. Ja to mam w d bo nawet nie wiadomo kto to jest . Ale zagadywał też do innych widać było że jest pewny że może i że to on będzie wybierał. Napisałam mu ze jest desperatem. Odpisał mi żebym ...alala. A ... nieciekawy na ulicy nie zwróciłabym na niego uwagi. Co o tym sądzicie nie nawidze takiego typa który nie skoncentuje się na jednej tylko myśli że sobie będzie wybierał
 6. zaczął opowiadać o mnie niestworzone rzeczy że z nim spałam i że mu robiłam loda. Mieszkam w małej miejscowości i zaczęła się na mnie robić nagonka. Teraz każdy gada żebym już nie gadała o tym. Najlepiej zrobić z kogoś pośmiewisko i ma milczeć bo dla reszty to jest wygodne
 7. Ale on jest straszna patologia potem opowiadał co ze mną miał niby robić, a nie było tego, psuł mi opinie
 8. Ale to nie jest takie proste. Całe życie uciekałam. Teraz nie jest to takie proste. Z deszczu pod rynnę można rzec.
 9. Tak byłam dla ludzi bardzo miła i cicha.
 10. To mam żyć jak pustenik? Dwie ostatnie zimy tak żyłam 7 miesięcy i kolejne 7 przyszła straszna depresja.
 11. Mieszkam w małej miejscowości powiedz gdzie mam żyć jak to jest dwie ulice i rynek? Już siedziałam w domu chodziłam bokami uciekałam miałam straszna depresje. Boją się mnie. Ja wiem ze to jest patologia ale jak mam żyć jak tu nie ma nic jest mała miejscowość i jest sama patola.
 12. 1 sprawa. Przyczepiła się do mnie taka dewota. Jaka ona jest? Ano taka ze jak coś od kogoś chciała i ta osoba się nie dała to się obrażał i robiła nagonke. Że mną zrobiła to samo. Jak się jej nie dałam zaczęła mnie pomawiać i ucieka teraz. Wcześniej latała za mną i mnie pilnowała non stop. Już ja zwyzywalam i pogroziłam ale co można jeszcze zrobić? Tak mnie wk że szok. 3 miesiące narobiła mi zamieszania w życiu. 2 sprawaPrzystawial się kiedy do mnie taki chłopak chciał się umówić, proponował seks pogadałam z nim i tyle. Na drugi dzień zaczęła się nagonka na mnie ze jestem k, że każdy może ze mną spać, że będę mu gotować i sprzątać. On ma dziecko z poprzedniego związku, pije, nie odzywa się z rodziną, nie pracuje, kręci się codziennie w nieciekawym towarzystwie. Od kiedy od i taki jeden nagadali na mnie teraz każdy chłop proponuję mi seks.. jak to rozwiązać? Odstraszył takiego chlopaka ode mnie darł się ze mu przy...i i ze robiłam mu loda.
 13. Takie zaszczucie trwa u mnie ok kilka lat. Do tego mieszkam w małej miejscowości i nie ma gdzie i z kim wyjść. Jak żyć?
×