Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marta ostojska

Zarejestrowani
  • Zawartość

    88
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Marta ostojska

    Ile kosztuje remont mieszkania?

    Dzisiaj mega dużo wszystko kosztuje. Wszystko zależy co masz do zrobienia. Najdroższa zawsze jest łazienka i kuchnia. Na chwilę obecną robię mały lifting łazienki, w sensie inne sanitaria, pralka itd. + jedna ściana została zmieniona jeśli chodzi o płytki. I tylko te elementy kosztują nas około 7-8 tysięcy. 42 tysiące dzisiaj to jest zdecydowanie za mało. Za samą kuchnie dzisiaj dasz 20 tys. n chyba, że bierzesz kuchnię z Ikei najprostszą jaką się da. to okay + inne rzeczy z odzysku. Da się. Grunt to mieć dobry plan jeśli chodzi gospodarowanie ta kwotą, możesz sam z ołówkiem w ręku i notatnikiem. Bardzo pomocne są też aplikacje w planowaniu jak np. Domownik. Jest mega intuicyjna.
  2. Najpierw musi być konsultacja, potem dopiero umawianie się na zabieg. Sam okres rekonwalescencji z kolei trwa od 4-6 tygodni. Co do dr Serafina, to jest lekarz z powołania, a do tego skromny człowiek.
  3. Marta ostojska

    Dobry stomatolog Warszawa

    Są takie aparaty dla dorosłych coraz bardziej powszechne, żeby właśnie były dyskretne i nie rzucały się w oczy Co do stomatologa to na Romaszewskiego w Bielanach jest bardzo fajny gabinet Smileup z normalnymi cenami i z bardzo dobrymi specjalistami
  4. Marta ostojska

    Zabieg labioplastyki

    Hmmm ?
  5. Marta ostojska

    Zabieg labioplastyki

    Jak mnie obcierają buty, bo np. mam halluksy to tak idę na operację Porównanie do stopy w zasadzie ma się nijak.
  6. Marta ostojska

    Zabieg labioplastyki

    Spoko dzięki za bardzo ciekawy artykuł, jednak ja nie doprecyzowałam. Mi nie chodzi o zabieg, bo coś mi się nie podoba tam na dole, tylko kwestia tego, że np. nadmiar skóry bardzo obciera, boli. Nawet samo noszenie bielizny jest po prostu niekomfortowe. Dlatego do tych osób było moje pytanie kierowane.
  7. Marta ostojska

    Zabieg labioplastyki

    Cześć Dziewczyny Czy są tutaj dziewczyny, które sa po labioplastyce ? Jeśli tak, to co było powodem u was ? Ile trwała rekonwalscencja? Gdzie robiłyście zabieg ?
  8. Marta ostojska

    Czy leczenie kanałowe boli ???????

    Leczenie kanałowe ogólnie nie boli, bo jest przeprowadzane w znieczuleniu. Aczkolwiek no dobra, gdzieś tam się znajdą może jakies osoby, które robią bez znieczulenia. Ja nie znoszę chodzić do dentysty a jeśli idę, no bo trzeba co pół roku robić kontrolę to bez znieczulenia nie siądę. No i cena Dentysta - droga sprawa. Jeszcze ja bym chciała zrobić implanty, a nie ukrywam, że mieszkając w DE nooo trochę mi się średnio opłaca. Koszty są bardzo duże i myślałam czy nie zrobić tego w Polsce. Tylko też najlepiej z transportem i z noclegiem oczywiście. Widziałam gdzieś na FB, że są takie opcje np. w Łodzi w Herewesmile. Czy są tutaj może osoby, które korzystały z tego typu opcji mieszkając w Niemczech ? Jeśli tak to, jak to wszystko wyglądało ?
  9. Marta ostojska

    Krem do twarzy z wysokim filtrem 50+

    Dzięki za polecenie! Jeśli ktoś szuka profesjonalnej alternatywy z podobnym podejściem – odżywienie skóry i ochrona przed słońcem – warto też zwrócić uwagę na QMS Medicosmetics lub produkty z ich linii do codziennej pielęgnacji twarzy. Mają zaawansowane formuły z kolagenem i antyoksydantami, są bez parabenów i dobrze sprawdzają się w codziennej ochronie skóry.
  10. Marta ostojska

    czym myjecie twarz?????

    Ja akurat nie myję mydłem twarzy. Niestety nie mogę. Żel z witaminą C jest spoko, bo działa tak rozświetlająco na twarz. Ja używam mleczka oczyszczającego z QMS Medicosmetics. Świetnie nadaje się również do demakijażu.
  11. Marta ostojska

    Wieczór panieński z pazurem

    Cześć! Jeśli szukacie pokazu w stylu Chippendales, to w Trójmieście warto sprawdzić Nowy Harem w Gdyni – organizowali takie występy np. z okazji Dnia Kobiet. W przeszłości podobne show odbywały się też w Music Club Kosmos w Gdańsku. Alternatywą mogą być prywatne pokazy – sporo ekip dojeżdża na wieczory panieńskie do lokalu czy apartamentu. Jest też Prezentokracja.pl, strona z prezentami i atrakcjami, ale nie widziałam tam stricte tancerzy erotycznych. Warto jednak rzucić okiem, bo mają ciekawe opcje na wieczory panieńskie
  12. Marta ostojska

    JAKI PREZENT DLA DZIEWCZYNY NA 25 URODZINY?

    Wygląda na to, że każda kolejna gitara to krok bliżej ideału i świetny pretekst, żeby mieć instrument do każdej tonacji i nastroju. Dobrze, że odkryłaś przyczynę problemu. Czasem taki detal jak stojak potrafi zrobić wielką różnicę. Ja póki co poszukuję czegoś dla fana herbaty i matchy ;) Widziałam całkiem fajne akcesoria na Demmers.
  13. Marta ostojska

    Gdzie pojechać na wakacje??

    Ja wybieram się nad polskie morze, a dokładniej do Gdańska chciałabym jednak wybrać się .... w Góry Świętokrzyskie. Prawdę mówiąc nigdy tam nie byłam. Uważam, że tak swego czasu po macoszemu ten region jest traktowany. Miałam okazję być owszem szlakiem architektury drewnianej, którą znajdziecie w Sklabmierzu i uwaga polecam przepyszne zapiekanki skalbmierskie - Te Zapiekanki Klasyczne takie jak dawniej.
  14. Z tego co kojarzę to jest klinika bonadea. przynajmniej tak mi gdzieś tam mi nazwa mignęła. Co do zabiegów z profesjonalymi kosmetykami, to mamy różne na rynku, ale takie z górnej półki sa np. z QMS Medcosmetics.
  15. Marta ostojska

    jaki krem ujędrniający pod oczy?

    Ja tylko dodam jedno, nie ma czegoś takiego jak kremy, które redukują zmarszczki. Jak już to opóźniają starzenie się skóry. Poza tym nie zapominajmy, że pierwszym i to najważniejszym etapem pielęgnacji jest oczyszczanie skóry. Co do kosmetyków, to wszystko zależy jaki macie budże4t. jeśli chcecie już takie z górnej półki, to takie oferuje QMS Medicosmetics, niemiecka marka, która jest głównie w klinikach medycyny estetycznej i SPA
×