Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Smoczek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Smoczek

  Meble na wymiar Warszawa

  Indywidualne projekty, z solidnych materiałów robi meblemagdrew.pl/. Dbają o każdy detal oraz o funkcjonalność. Skontaktuj się z nimi i dopytaj jak mają z terminami.
 2. Gdzie szukać wsparcia prawnego w Lublińcu pod kątem zmiany warunków spłaty kredytu frankowego?
 3. Poszukuję informacji na temat żłobków we Wrocławiu, które zapewniają bezpieczne i przyjazne środowisko dla niemowląt. Czy ktoś może coś polecić?
 4. Smoczek

  Jakie kancelarie prawne w Lublińcu

  Kancelaria Pionier przyjmuje do bezpłatnej analizy umowy frankowe i tworzy indywidualny plan negocjacji z bankiem detalicznym, w którym masz problematyczne zobowiązanie. Stacjonarnie skontaktujesz się z radcami prawnymi przy ul. Piłsudskiego 5 w Lublińcu.
 5. W takich sytuacjach sprawdza się Pani Monika Knapik-Rybka z Ab Ovo przy OS II Pułku Lotniczego. Można w gabinecie zrobić USG, cytologię i różne inne badania. Z e-receptami też nie ma problemu. No i plus jest taki, że jak robisz tam praktycznie wszystkie podstawowe badania, to cena jest dość atrakcyjna.
 6. Smoczek

  meble na wymiar Warszawa

  luviomeble.pl oferuje meble na wymiar, dopasowane do Twoich potrzeb i wymiarów pomieszczenia. Najlepiej albo do nich podjechać albo umówić się telefonicznie. Namiary masz na stronie.
 7. Smoczek

  Gdzie kupić sprzęt sportowy

  Drążek i drabina to praktyczne uzupełnienie domowej, ale i mniejszej komercyjnej siłowni k-sport.com.pl/product-pol-258-ZESTAW-DO-CWICZEN-DRAZEK-PORECZ-DRABINKA-KSSL097.html, gdzie masz mało miejsca. Nie musisz też ze wszystkich elementów korzystać, jeżeli w danej chwili nie potrzebujesz.
 8. Może taka ławeczka uniwersalna do treningu praktycznie całego ciała k-sport.com.pl/product-pol-382-POLPROFESJONALNY-Zestaw-LAWKA-RACK-Stojaki-do-cwiczen-KSG006.html na gwarancji i z możliwością rozłożenia płatności na mini raty PayU. Seria KSG charakteryzuje się większą wytrzymałością w porównaniu do HOME, nawet do 350 maksymalnego obciążenia. Dochodzi do tego grubsza tapicerka, profilowanie z gumy, żeby ciężary nie wywoływały hałasu, ani niczego nie rysowały.
 9. Możecie mi podpowiedzieć kogoś w Toruniu, bądź w okolicach, kto zajmuje się leczeniem kanałowym z mikroskopem, tak by można było liczyć na to, że kanaly będą dobrze wypełnione i potem żeby się nie okazało, że coś jest nie tak i trzeba poprawiać.
 10. Znacie jakiegoś stomatologa, który się skupia na estetycznych aspektach uzębienia i ewentualnie możecie go polecić? Zależy mi na kimś z doświadczeniem kto faktycznie będzie w stanie ogarnąć temat i zagwarantuje takie rozwiązania, dzięki którym mój uśmiech się zmieni.
 11. W USA panuje wręcz obsesja na punkcie poprawy uzębienia. Tam nawet najbiedniejszy człowiek stara się o białe zęby. U nas to się powoli zmienia, dzięki wpływowi takich gabinetów facebook.com/StomatologEstetyczny, które też informują o wielu nowościach w mediach społecznościowych.
 12. Poza klasycznymi biurami nieruchomości są inne serwisy jak kwadratwynajem.pl/ gdzie płaci się na początek jednorazowo 280 złotych i potem dostaje się dostęp do ofert, nie ma opłaty prowizyjnej przy podpisywaniu umowy.
 13. Serwis, który działa inaczej niż typowe biuro nieruchomości to kwadratwynajem.pl/ gdzie mają różne ogłoszenia, ale płaci się nie przy umowie z konkretną nieruchomością, ale na początek prowizja 280 złotych i potem już do skutku można szukać mieszkania dla siebie, można też liczyć na pomoc w wyszukiwaniu oferty pod konkretne oczekiwania klienta.
×