Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kropeczk875

Zarejestrowani
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy Świerk Skandynawski sprawdza się w budowie modnych nieruchomości i gdzie składać masowe zamówienia właśnie w tej kategorii?
 2. Możecie mi podpowiedzieć, polecić jakąś agencję marketingową, która zajmuje się organizacją wydarzeń promocyjnych dla firm. Chcemy zorganizować dużą konferencje dla kontrahentów, z którymi współpracujemy.
 3. Możecie podpowiedzieć jakąś firmę, która robi wyposażenie dla zakładów przemysłowych i może zaproponować elementy stalowe na indywidualne zamówienie? Zależy mi na wykonawcy, który zagwarantuje dopracowane i przemyślane konstrukcje.
 4. Kropeczk875

  Świeże sushi Kraków

  Jakie sushi w Krakowie faktycznie smakuje, jest świeże i oryginalne, zrobione zgodnie ze sztuką? Bardzo proszę o wskazówki.
 5. Jak wygląda obecnie sytuacja jeśli chodzi o możliwość stworzenia jakichś zindywidualizowanych projektów jeśli chodzi o słodycze reklamowe? Jesteście w stanie coś pod tym kątem podpowiedzieć jakąś firmę, która to robi zaoferować?
 6. Jak się u was sprawdza niania elektroniczna i czy możecie podpowiedzieć fajny model, który nie wystraszy dziecka?
 7. Kropeczk875

  Teologia

  Polecicie może coś dla poszerzenia swojej teologicznej wiedzy, ale tak przedstawione, by to było w miarę przystępne? Uczę religii w szkole i szukam jakichś dobrych treści, które będzie można gdzieś młodzieży polecić, żeby ewentualnie przystępniej teologiczne kwestie przedstawić.
 8. Kropeczk875

  Plecak torebka z eko skóry

  Macie jakieś doświadczenia z plecakami ze skóry albo skóry ekologicznej zamiast torby? Jak to się w praktyce sprawdza, czy warto się ewentualnie na coś takiego zdecydować? Jak możecie polecić jakiś sklep, który ma takie plecaki w sprzedaży to dajcie znać.
×