Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Minija

Zarejestrowani
 • Zawartość

  851
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

713 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Minija

  fit beneficiara

  Niech jeszcze zacznie pokazywać piwo i wmawiać że Ba.rtek lubi sobie wieczorem wypić
 2. Minija

  fit beneficiara

  Z tym jedzeniem to ją syn zdemaskował. Ona mówiła że jak ostatnio robiła te swoje burgery to Bartek zjadł 6, a może nawet 7. A potem ona się go pyta ile zjadł a on mówi, że może ze 3, Ta nie wiedziała co powiedzieć przez moment i nagle do niego a nie 4 Gdyby on jadł taką ilość jedzenia jak mówi to ten chłopak miałby już nadwagę.
 3. Minija

  fit beneficiara

  Pamiętam jak robiła zakupy jak jeszcze mieszkali w Evesham 1/3 z tego co obecnie. I to nie tylko dlatego ze nie miała auta, jo wtedy chodziła na zakupy codziennie.
 4. Minija

  fit beneficiara

  Ale tu nie chodzi o cenę iphona xd Typiara nie ma dokończonych podłóg, szyba od ogrodu rozbita, kanapa zupełnie niepraktyczna dla takiej rodziny, coś też wspominała ze starszy syn ma za małe łózko, a ona pierwsze co jak ma przypływ gotówki: nowy telefon. W tym ostatnim vlogu jest na zakupach i jakoś małej nie słychać, a wózek pełny. Ale pełna pozorka że Rudego z nią nie ma
 5. Minija

  Szkocka CEO

  Prawda. Kiedyś się przekona że tylko sobie tym krzywdę robi Inne dziewczyny które kończyły z nią studia pielęgniarskie mogą pójść dalej w rozwoju zawodowym. Dzieciarnia się kiedyś wyprowadzi i będą szczęśliwi że mają spokój od niej i kopert. Otyłość która postępuje będzie coraz bardziej dokuczać. No fajna wizja życia.
 6. Minija

  Szkocka CEO

  A co się dziwisz? Anka ma przynajmniej 30 kg za dużo
 7. Minija

  fit beneficiara

  Ten vlog gdzie opowiedziała kwestię ojca B to ma 16k wyświetleń. Skoro już sprzedała prywatność mogła dziecku coś kupić.
 8. Minija

  fit beneficiara

  To by tłumaczyło czemu ona te vlogi wrzuca praktycznie codziennie
 9. Minija

  fit beneficiara

  Nie wiem jak to wygląda w Uk ale pewnie podobnie jak u nas. Musiałaby wykazać dochody. No chyba że na benefity wzięła raty. Bo nie wierzę że ze współprac tyle zrobiła. Młodszy miał dużą ilość godzin opuszczonych i może go szkoła nie puściła. Tym bardziejze tam wakacje startują połowa lipca. Jak pojedzie do PL to dzieci do dziadów, a ona w tango.
 10. Minija

  Szkocka CEO

  Skoro była taka nieszczęśliwa pilnują diety ( teraz żre ile chce ) to zobaczymy jak będzie szczęśliwa jak za 10 lat będzie musiała wspierać się kulami, albo czekać na nowe biodro. Ja jeszcze bym zrozumiała że nie chce jej się sprzątać, pracować, ale dbać o swoje zdrowie?? To jest poziom lenistwa level 1000000
 11. Minija

  fit beneficiara

  Brak słow do niej.... Iphone nowy musi być ( w komentarzach pisała ze źle jej się pracuje z androidem ) Na ten kanapie to ten Dawid ledwo się mieści
 12. Minija

  Szkocka CEO

  Tak, wtedy też na jakiś czas zniknęła z yt I faktycznie wtedy była nawet szczupła. No ale teraz wróciło to co schudła+jakieś 25 extra No ale trzeba oszczędzać na jakości bo na pazy i randki musi starczyć
 13. Minija

  fit beneficiara

  10/11.2021 Rudy wywala ją z 3 dzieci z domu Jakieś 2/3 mc później do siebie wracają
 14. Minija

  Szkocka CEO

  Ej, czytałam watek, chciałam napisać odp a tu nagle znikł! Odświeżam stary. CO do Anki wyglądu: jakiś rok temu jej siostra i matka przyjechały do niej do Szkocji. Przy własnej matce wyglądała jak siostra...a dla rodzonej siostry wyglądała jak matka.
 15. Minija

  fit beneficiara

  Żeby te rzeczy z lumpa faktycznie były jakieś super... To co ona miesięcznie wydaje na lumpeksy to ju by miała za ten czas nową kanapę, dokończone podłogi.
×