Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kmiecik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Mam problem z alergiami u dziecka, możecie mi podpowiedzieć, co poza leczeniem stosować, jakie metody można wykorzystać w domu, by dolegliwości związane z alergiami minimalizować. Wiadomo, że całkiem się ich nie zlikwiduje, ale żeby to zmniejszyć
 2. Kmiecik

  leczenie alergii

  Jak możecie to dajcie znać jak wygląda obecnie sytuacja z leczeniem alergii. Czy są jakieś rozwiązania, które się u dzieci sprawdzają i będzie można ograniczyć sytuacje z tym, że dziecku łzawią oczy?
 3. Kmiecik

  leczenie kanałowe Toruń

  Leczenie nowoczesnymi mikroskopami przy kanałowym realizuje się w KSE w Toruniu i we Włocławku więc jak zależy Ci na dokładnym czyszczeniu i wypełnieniu kanałów to będzie można faktycznie liczyć na ofertę, która będzie odpowiednia dla danego pacjenta.
 4. Kmiecik

  leczenie kanałowe Toruń

  Taką ofertę na wysokim poziomie przygotowuje KSE Dental, specjaliści w leczeniu kanałowym, nowoczesne metody. Klinika jest w Toruniu na Ugory, myślę że będzie można na ich ofertę i pomoc stomatologiczną liczyć.
 5. O marce k-sport słychać na YouTube i na insta. Sporo znanych kanałów wykorzystuje ten sprzęt, właśnie od producenta i informuje o zaletach, bez żadnego sponsorowanego bełkotu, ale sam konkret.
 6. Jest taka firma, która ma polskie korzenie - k-sport.com.pl/ i oni sporo sprzętu przygotowują. Co ciekawe sporo materiałów na YT pojawia się na tym sprzęcie w przypadku Dawida Olszewskiego, chyba dość często ich stosuje, więc to też pewnie może być jakieś wskazane co do jakości.
×