Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość1919

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Gość1919

  Zapłata u dentysty

  I jeszcze dodam, że czytałam tutaj, ktoś założył dawno temu co prawda taki temat: Dentyści leczą "zdrowe zęby". Chodziło o to, że np. jakiś dentysta zdiagnozował do leczenia przypuśćmy 7 zębów, a inny okazało się, po konsultacji ocenił, że są tylko 2 do leczenia. Leczenie kanałowe to już standard. Większość dentystów mówi, że zęby nadają się do leczenia endodontycznego, a Ty człowieku skąd masz wiedzieć? Ząb nie wymaga leczenia kanałowego, jest zdrowy, ale lekarz Ci powie, że trzeba przeleczyć. Trzeba byłoby pójść do kilku gabinetów, żeby to potwierdzić. Tragedia.Powinien się ktoś za to wziąć.Naciągacze i tyle. Z całym szacunkiem dla tych uczciwych.
 2. Gość1919

  Zapłata u dentysty

  Próbowałam kiedyś przesłać opinię o stomatologu na Znany lekarz.pl i co? Wszystko poblokowane. Można wejść i poczytać opinie o nich.Wszędzie są układy i układziki.
 3. Cześć, koleżanka zainteresowała mnie takim właśnie zabiegiem. Poczytałam i mam chęć sobie zaaplikować na twarz. Czy może ktoś, kto stosował, stosuje - może podzielić się wrażeniami? Czy rzeczywiście są pozytywne efekty takich zabiegów? Infuzja tlenowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry poprzez wtłaczanie substancji aktywnych do jej głębokich warstw, bez nakłuwania. Brzmi interesująco, nieprawdaż?
 4. Gość1919

  Zapłata u dentysty

  Nigdy nie miałam szczęścia do uczciwych dentystów.
×