Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

abc88888

Zarejestrowani
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. Już znalazłam. Szkoda mi już czasu na Ciebie. Nie będę sponsorem patoli bełkoczącej propagandę głupszych od siebie. zamykam temat
 2. To są dane z Twojego odbytu baranie. Wchodze już mam powiadomienie od Ciebie widzę ze praca u wre.... Nawet by mi już było szkoda czasu pisać z kimś takimi. To jest jakieś nieprozumienie do kogo trafia pomoc i socjale. To jest kraj mem.
 3. BO kupują fundusze inwestycyjne hurtowo młocie a nie ludzie
 4. Słabo mój wykładowca też bo zarabiał 4 tyś niecałe. Barany nie wiedzą że średnia krajowa to około 4 tyś to jak ludzie mogliby w polsce zarabiać około 2500 euro. No takim głupi żeby być to szok i dramat. Siedzisz na socjalu gdzie kraj zoabczysz to tylko sprawdzasz jak socjale i piszesz kocopoły. I finał.
 5. Wykształcenie to ja mam wyższe i zarabiałam 3500 netto. Ty jesteś głupi baran komunistyczny zapatrzony w propagadę jeszcze większych baranów od Ciebie. Kocopoły. Stna umysłu typowej patoli
 6. To Ty nie wiesz kiedy się wirus skończył tylko sobie teraz przypomniałaś?? Przecież Ty jesteś dramatem tego narodu. Zatrzymany w czasie. Na zachodzie się pytają o Polskę w Polsce zarobki 600 euro a u nich najniższa krajowa 1600 euro. Na pewno pytają. Z pewnością. No na pewno nie będę tu siedzieć płacić i sponsorować imprezy takimi jak Ty.
 7. Hahahahah to teraz się uśmiałam. Ludzie wracali bo wirus młocie hahaha. teraz upadają firmy, wsie się wyludniają bo gdzie na wiosce zapłaci tyle za prąd czy gaz. teraz ogłoszenia na necie szukających pracy za granicą to same zaświdczenia o niekarlaności. Hahahahah śmiecha na sali. Nawet szkoda pisać Ty jesteś amebą i tyle mówić twarde fakty do ciebie i tak nie dociera.
 8. O jakich wydatkach Ty mówisz? Bredzisz te kocopoły bez sensu. Z Polski uciekają każdą stroną a ta klepie bo wódz powiedział że jak pracujący wyjadą to na socjalne nie będzie.
 9. Człowiek ameba. Powinni takim jak Ty dawa przymus chodzenia do szkoły. Jakie są zarobi w UE a jakie w Polsce młocie, szok.
 10. Ty jestes tak bezmyślna że Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ja jestem w szkou że są takie ameby jak Ty
 11. Właśnie nie mogę żyć w Polsce bo taka sojcalna nawiedzona wataha jak Ty siedzi i ciągnie socjale. NIc z Polską nie masz wspólnego. Histori nie znasz. Prawa nie znasz. Pisać nie umiesz. Złotówki podatków nie płacisz. Masz wodza który Ci obecuje że zabierze innym i da Tobie i ciągniesz ile wlezie. Nie jestem dojną krową jak chcesz siedzieć sobie jeszcze kolejne lata na tym forum i pisać bzdury od rana do nocy to niech inni podatnicy za to płacą jak im odpowiada to że do takich ludzi jak TY trafiają pieniądzę a nie do potrzebującyh. Ja już w życiu złotówki do tego żeby tacy jak TY tak żyli nie dam. Dość tego. MOja noga już tu nie postanie.
 12. No to siedz tu na tym wątku i pisz sobie jedno i to samo w kółko z błędami ortograficznymi. To forum z taką zawartością to jest atrakcyjne tylko dla takich ludzi jak Ty. nara.
 13. teraz to rozumiem czemu ludzie tu nie zaglądają. Zaśmieciłaś cały mój wątek nawet nikt nie wie o czym napisałam. Nie założysz własnego i nie piszesz tych bredni opętnacyh socjalami i zasiłkami za głosowanie. Na prawdę pamiętałam to forum z kiedyś teraz to tacy ludzie jak Ty zrobili tu taki syf że nawet szkoda tu zaglądać. Nawiedzona banda socjalnych z zacofanej wioski ukraińskiej.
×