Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

smolarson

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez smolarson

 1. Witam ! Od ok. 8 lat zmagam się z kaszlem, ciągle odkrzytuszam wydzielina z reguly brazowa, zielona, ale tez biala/ przezroczystą, ciagle tez charkam. Dodatkowo po kilku latach doszły tez problemy z nosem, niemożność wysmarkania się, po wyjsciu wieczorem na dwor, budze się z straszna chrypa, uczuciem zatkania całej głowy,nosa itp... wtedy odchrzakuje zolta galarete splywajaca z nosa przez gardło.. Codziennie rano zanim cokolwiek zrobię, musze odcharknąć gule wydzieliny, ktora zalega mi gdzies w przełyku, towarzyszy mi uczucie jakby kurzu? w przelyku, dyskomfort. Od dobrych kilku lat towarzyszy mi duzy bol kregosłupa, szczegolnie w górnej jego części, mam problem z prawa lopatka, jakby stan zapalny, mimo wielu masazy nie moge jej wyleczyc i rowniez boli nieustannie. Mam tez problemy z ukl moczowym, bakterie w moczu, zapalenie pochwy mimo przyjmowanych globulek. Co jakis czas pojawiaja mi sie afty w okolicy podniebienia, badz czasem w jamie ustnej, ogolnie czuje oslabienie, zniechecenie, siniaki pod oczami, bol/ ucisk w prawym oku, z rana uczucie obciazonych i napuchnietych oczu, czasem jakby piasek z rana w kacikach . Cżesto łuszczy mi się skóra na ustach, duze wypadanie włosów Towarzysza mi tez czeste zaparcia, biegunki, stolec nie wyglada jak powinien, smierdzace gazy, bol brzucha, klucie w nim, smierdzacy sapach z ust czasami. Przeszłam mase badan: TK zatok- znaczne pogrubienie malzowin, RTG płuc, RTG kregoslupa- skolioza, wymaz z gardla- baterie i gronkowiec, wysokie eozynofile, z krwi teez takie srednie badania, nie wiem o czym swiadcza, tarczyca -ok, gastroskopia- zapalenie zoladka, dwunastnicy i delikatny refluks gardlowo-grtaniowy, spirometria- niejednoznaczny wynik i wiele innych Ostatnio zaczełam duzo czytac nt chlamydii pneumonii, czy ktos z Państwa jest mi w stanie pomoc ? Nakierowac na jakies badania ?
 2. Witam ! Od ok. 8 lat zmagam się z kaszlem, ciągle odkrzytuszam wydzielina z reguly brazowa, zielona, ale tez biala/ przezroczystą, ciagle tez charkam. Dodatkowo po kilku latach doszły tez problemy z nosem, niemożność wysmarkania się, po wyjsciu wieczorem na dwor, budze się z straszna chrypa, uczuciem zatkania całej głowy,nosa itp... wtedy odchrzakuje zolta galarete splywajaca z nosa przez gardło.. Codziennie rano zanim cokolwiek zrobię, musze odcharknąć gule wydzieliny, ktora zalega mi gdzies w przełyku, towarzyszy mi uczucie jakby kurzu? w przelyku, dyskomfort. Codziennie chrypa, raz gorsza, raz mniejsza. Dziwne bóle w gardle, uczucie przeszkody, rany . Od dobrych kilku lat towarzyszy mi duzy bol kregosłupa, szczegolnie w górnej jego części, mam problem z prawa lopatka, jakby stan zapalny, mimo wielu masazy nie moge jej wyleczyc i rowniez boli nieustannie. Często drętwieje mi prawa ręka, od niedawna też prawa noga. Zdarza się, że czuje dyskomfort w stawach, w palcach rąk, czy w kostkach... Mam tez problemy z ukl moczowym, bakterie w moczu, zapalenie pochwy mimo przyjmowanych globulek. Co jakis czas pojawiaja mi sie afty w okolicy podniebienia, badz czasem w jamie ustnej, ogolnie czuje oslabienie, zniechecenie, siniaki pod oczami, bol/ ucisk w prawym oku, z rana uczucie obciazonych i napuchnietych oczu, czasem jakby piasek z rana w kacikach . Cżesto łuszczy mi się skóra na ustach, duze wypadanie włosów Towarzysza mi tez czeste zaparcia, biegunki, stolec nie wyglada jak powinien, smierdzace gazy, bol brzucha, klucie w nim, smierdzacy sapach z ust czasami. Przeszłam mase badan: TK zatok- znaczne pogrubienie malzowin, RTG płuc, RTG kregoslupa- skolioza, wymaz z gardla- baterie i gronkowiec, wysokie eozynofile, z krwi teez takie srednie badania, nie wiem o czym swiadcza, tarczyca -ok, gastroskopia- zapalenie zoladka, dwunastnicy i delikatny refluks gardlowo-grtaniowy, spirometria- niejednoznaczny wynik i wiele innych Ostatnio zaczełam duzo czytac nt chlamydii pneumonii, czy ktos z Państwa jest mi w stanie pomoc ? Nakierowac na jakies badania ?
 3. smolarson

  Problem ze zdrowiem

  Witam ! Od ok. 8 lat zmagam się z kaszlem, ciągle odkrzytuszam wydzielina z reguly brazowa, zielona, ale tez biala/ przezroczystą, ciagle tez charkam. Dodatkowo po kilku latach doszły tez problemy z nosem, niemożność wysmarkania się, po wyjsciu wieczorem na dwor, budze się z straszna chrypa, uczuciem zatkania całej głowy,nosa itp... wtedy odchrzakuje zolta galarete splywajaca z nosa przez gardło.. Codziennie rano zanim cokolwiek zrobię, musze odcharknąć gule wydzieliny, ktora zalega mi gdzies w przełyku, towarzyszy mi uczucie jakby kurzu? w przelyku, dyskomfort. Codziennie chrypa, raz gorsza, raz mniejsza. Dziwne bóle w gardle, uczucie przeszkody, rany . Od dobrych kilku lat towarzyszy mi duzy bol kregosłupa, szczegolnie w górnej jego części, mam problem z prawa lopatka, jakby stan zapalny, mimo wielu masazy nie moge jej wyleczyc i rowniez boli nieustannie. Często drętwieje mi prawa ręka, od niedawna też prawa noga. Zdarza się, że czuje dyskomfort w stawach, w palcach rąk, czy w kostkach... Mam tez problemy z ukl moczowym, bakterie w moczu, zapalenie pochwy mimo przyjmowanych globulek. Co jakis czas pojawiaja mi sie afty w okolicy podniebienia, badz czasem w jamie ustnej, ogolnie czuje oslabienie, zniechecenie, siniaki pod oczami, bol/ ucisk w prawym oku, z rana uczucie obciazonych i napuchnietych oczu, czasem jakby piasek z rana w kacikach . Cżesto łuszczy mi się skóra na ustach, duze wypadanie włosów Towarzysza mi tez czeste zaparcia, biegunki, stolec nie wyglada jak powinien, smierdzace gazy, bol brzucha, klucie w nim, smierdzacy sapach z ust czasami. Przeszłam mase badan: TK zatok- znaczne pogrubienie malzowin, RTG płuc, RTG kregoslupa- skolioza, wymaz z gardla- baterie i gronkowiec, wysokie eozynofile, z krwi teez takie srednie badania, nie wiem o czym swiadcza, tarczyca -ok, gastroskopia- zapalenie zoladka, dwunastnicy i delikatny refluks gardlowo-grtaniowy, spirometria- niejednoznaczny wynik i wiele innych Ostatnio zaczełam duzo czytac nt chlamydii pneumonii, czy ktos z Państwa jest mi w stanie pomoc ? Nakierowac na jakies badania ?
 4. smolarson

  chlamydia pneumonia

  Witam Mogę prosić o konakt z osobami, ktore maja dolegliwosci zwiazane z chalmydia ? Mi dokucza kaszel od 8 lat z niewiadomych wzgledow, ciagle chrzakam, problem z zatokami, ogolnie ukl. oddechowym. Dodatkowo ogromny bol kregosłupa, w gornej jego częsci, problem z prawa lopatka, ciagle stan zapalny mimo licznych masazy. Problemy z ukl moczowym, ciagle bakterie w moczu, zapalenie pochwy, dodatkowo gronkowiec w wymazie z gardla.... Rece mi opadaja, bo żadne dotychczas wykonane badania nic nie wniosly, prosze o pomoc ! smolarek-magdalena@wp.pl
×