Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

eleganckaskarpeciocha

Zarejestrowani
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Jeju, tak! Juz totalne odklejenie
 2. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  tak xD A w ebooku promuje mało etyczne ubrania z lidla, które okazały się szmirą. Ciekawe, czy ma linki afiliacyjne do lidla. Ekskluzywna wspolpraca…
 3. eleganckaskarpeciocha

  Aleksandra Pakuła

  Nie, po prostu ludzie, który „dorwali się” do elegancji i nie jest to dla nich naturalne z domu - zachowują się pretensjonalnie i nowobogacko.
 4. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  ej no jak to zębów nie zrobi, prze idź jest współpraca z Ania Stach, dokładnie jak u Pakuly xD i cyk aparacik za pół darmo
 5. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  o jezu, wjechała nowa reklama, połączenie ekologicznej wiskozy z wiskozą. Przecież to jest straszna ściema I inspiracja sex and the city.
 6. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Ta Julka jeśli pośredniczy w zakupie dóbr luksusowych to może nieźle zarabiać. Emilka zarabia z kolei na naiwności dziewczyn. Jej grupa ma 3k członkiń, policzyć to x 140 czy ile tam za te ebooki jest, to już ładna suma się zbiera. Plus współpraca z lovli, Olfa tez to ma, mało to wiarygodne, ale dobra, z MintLabel i innymi - chyba nawet z Apple było, plus etat - mysle, ze kwota robi się pokaźna Jesli miała jakieś linki afiliacyjne w ebooku to mogła nadgonić ze sprzedaży szmatek promowanych w ebooku.
 7. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  ale Rozalia, czy MissJull?
 8. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Mi wystarczyła okładka, żeby stwierdzić, ze laska nie wie o czym pisze.
 9. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Jak się wyda ten wątek to pewnie będzie o tym, jaki to hejt jest zły i dziewczyny niemile. Znowu ja życie doświadczy
 10. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Nie kupujcie, bo to nieekologiczne. Ooo, patrzcie to moja 120 rzecz na lata.
 11. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Ogólnie jej wyglądu się nie czepiam, niech się ubiera jak chce. Moze być tez tak, ze za promowanie influ, od których sprowadza torebki, czy inne luksusowe dobra ma jakieś zniżki. Teraz wjechała torebka od Hermes, wiec jest to bardzo ciekawe. Wczesniej tez twierdziła, ze ja ślub nie interesuje, a teraz już wszystko super, bo jest pierścionek xD Hipokryzja Sama afiliacja może jej się opłacać, bo dobre programy to krocie od sprzedaży.
 12. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  dokładnie na to samo dałam się nabrać. Ona mówiła, ze na pierwszym ebooku zarobiła ponad 30k, a to był najtańszy, każdy kolejny to już 140 czy więcej. A jak się podliczy ile osób jest na jej prywatnej grupie to można zobaczyć ile kasy jest za „ekskluzywny dostęp do grupy”. Samochód nie jest ich, to tez mówiła. Niech się jej powodzi, ale od niej bije po prostu nieszczerość pod przykrywka grzecznej dziewczynki. I jeszcze wielokrotnie wspominała o Olfaktorii, nawet po tej akcji z tym burakiem. WTF. To się nie klei. Laska pracuje w marketingu, w agencji, można ją znaleźć na linkedinie.
 13. eleganckaskarpeciocha

  Elegancja wg Rosaelle

  Styl jest schludny, ale jej podejście jest odrealnione. Wciska laskom tanie zamienniki, które po prostu są kiepskie. I to jeszcze w formie mało odkrywczego ebooka. Spojrzałam na okładkę ostatniego - ta stylizacja nie pasuje do domowego wnętrza, mina też nieszczera. Wyglada jak wyciskanie kasy i tyle. Ciezko uwierzyć w te słowa.
 14. eleganckaskarpeciocha

  Olfaktoria 7 tys euro za Chanel

  Ma być podobno zakaz reklamowania zabiegów medycyny estetycznej, wiec wciska ile wlezie, póki może. Oby ten szkodliwy content jak najszybciej zniknął.
 15. eleganckaskarpeciocha

  Aleksandra Pakuła

  Ta to jest hit, strasznie zarozumiała, jakby jej emploi stawiało ją wyżej w hierarchii od całej reszty.
×