Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hetty

Zarejestrowani
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1385 wyświetleń profilu
 1. Hetty

  Szukam osoby z dawnej kafeterii

  Jeżeli tak, to czy ktoś prowadzi z nim jakiekolwiek dyskusje?
 2. Hetty

  Szukam osoby z dawnej kafeterii

  A kto to jest piwniczkak?
 3. A skandal miał miejsce w Dąbrowie Górniczej, której społeczeństwo jest zszokowane i mocno oburzone.
 4. Oto odpowiedź: "Urwać łeb hydrze". Tak należy wnioskować. Albowiem na pewnym etapie postępowania wyszło na jaw jak już wspomniałam, że uczestnicy spotkania zażywali m.in. tabletki na potencję i narkotyki. Po co więc roztrząsać wszelakie szczegóły i szczególiki "orgii seksualnej" jaka miała miejsce w mieszkaniu służbowym duchownego i jak podają tytuły znanych wydawnictw prasowych, a które szkodzą temu i tak już mocno obciążonemu moralnie środowisku.
 5. I co ciekawe oskarżony i jego pełnomocnik złożyli oświadczenie, iż do orzeczonej kary nie będą wnosić odwołania. Można domniemywać dlaczego. Dlaczego? Oto jest pytanie? Kto potrafi odpowiedzieć na nie?
 6. Hetty

  Gdzie kupić sprzęt sportowy

  Nie mam w zasadzie sprzętu profesjonalnego ale dzień w dzień ponad godzinę uprawiam gimnastykę. Do tych celów mam tylko matę, ciężarki i drążek. Teraz o tej porze roku można korzystać już z silowni na wolnym powietrzu.
 7. I piętnaście tysięcy odszkodowania dla pokrzywdzonego. A z czyich pieniędzy ten p a n miałby je oddać?
 8. Tylko półtora roku więzienia za takie postępowanie. Tylko! Tam, gdzie były narkotyki, wyuzdany seks i gdzie, gdyby nie interwencja policji (o ironio też uczestnik imprezy) mógł stracić życie.
 9. Tak próbowałam zrobić, no ale się nie udało niestety. Nakrętka, tak czy inaczej skleja się z otworem.
 10. Całkiem możliwe. No właśnie, co producent ewentualnie twórca nazwy kleju mógł mieć na myśli. A jeszcze co zastanawiające w tej najnowszej wersji tubki - jej spód ma dobrze wyprofilowaną podstawę. To mogłoby wskazywać, że po kolejnym użyciu można tubkę odstawić poziomo, żeby zawartość nie wypłynęła. No, ale tak nie jest w praktyce.
 11. Klej ten, skądinad dobrej jakości, najczęściej już po pierwszym użyciu nie nadaje się do ponownego użycia, jako że otwór ulega tak mocnemu sklejeniu, iż następnym razem nie można otworzyć zamkniętej wcześniej nakrętki.
 12. Hetty

  Gadanie na kogoś w pracy kierownikowi.

  Bez względu na to, czy wykonuje swoją pracę dobrze, czy nie ja bym nie informowała o tym zwierzchnika. Zwróciłabym ewentualnie takiej osobie w takim koncyliacyjnym przyjaznym tonie uwagę, że daną pracę należy wykonać w inny (czytaj: właściwy) sposób.
 13. Proponuję, może opiszmy swoje doświadczenia w tym zakresie. Ja, jeżeli chciałam umieścić opinię na portalu Znany Lekarz a była ona niekorzystna, nigdy mi się to nie udawało. Zaznaczam przy tym, że nigdy nie używam obraźliwych słów czy określeń. Opisuję li tylko stan faktyczny.
 14. Może nic obraźliwego ale przedstawiłaś np. krytykę kogoś, czegoś i to wystarczy. Tak też jest na Znany Lekarz. Lekarze mają układy i układziki na takich portalach. Zwłaszcza stomatolodzy. Wydawałoby się, że to niemożliwe. A jednak!
×