Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BlackB

Zarejestrowani
 • Zawartość

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

BlackB wygrał w ostatnim dniu 19 Kwiecień

BlackB ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

384 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BlackB

  Jestem lingwistką

  Zgadzam się, że to poszło z dwóch stron za daleko. Ale zobacz jakim ona stała się moderatorem tego zjawiska. To ona sama odpowiada za to jakich ma widzów. Może gdyby przykładala się do tych produkcji, montowała je i słuchała, co ona wygaduje, nie byłoby takiego odbioru. Bo można rozmawiać o wszystkim, ale też trzeba wiedzieć jak i mieć umiejętności i zasoby wiedzy. Uważam, że jest zbyt słaba, by unieść to co się obecnie dzieje. Zapłaci wysoką cenę, chorobą lub autodestrukcją.
 2. BlackB

  Jestem lingwistką

  I przede wszystkim na terapii człowiek zaczyna rozumieć i dostrzegać inne perspektywy: męża, rodziców, przyjaciół, ez męża... etc. Czlowiek poznaje, rozumie, przyjmuje, wyjaśnia, akceptuje...nawet bardzo trudne okoliczności, przyczyny pewnych zdarzeń. Jest mniej surowy dla siebie i innych, bo potrafi zrozumieć inna rzeczywistość, inny podgląd, przyjąć inną interpretacje pewnych zdarzeń i synów własnych o osób go otaczających.
 3. BlackB

  Jestem lingwistką

  Czytam to z zaciekawieniem. Jakie pokłady agresji człowiek potrafi mieć w sobie, kiedy broni jakiejś tam YT- berki gadającej głupoty... Nie znoszę przezwisk, bardzo nie lubię jak się mówi larwy i nawet jak same dziewczyny tak mówią o sobie, ale mam wrażenie, że większość tych komentarzy-odpowiedzi pisze sama szusz. Tak jakby czerpała radość, że komuś może dosrac, ona to lubi robić. Bo nie chce mi się wierzyć, że to jej fanki i że mają czas tak na każdy komentarz odpisywać z taką agresją. Do niej to mi pasuje, siedzi na tarasie pisze i sama do siebie się uśmiecha, że komuś pocisnela.
 4. BlackB

  Jestem lingwistką

  Do tych właśnie fajnych komentarzy, krytycznych, merytorycznych i też uszczypliwych...wypisują jakieś kobiety, albo sama szusz, tak prostacko i chamsko i oczywiście to już nie są hejtery tak ? Bo jak widz szusz napisze do innego widza "spie rdalaj, to chyba nie jest hejt według naszej wykształconej i bogatej szusz?? To już nazywa się wsparcie i siła sióstr Szusz ty jesteś taka mądra, taka wykształcona, przyciągasz pieniądze i mężczyzn..jesteś kobietą sukcesu...dlaczego ty jeszcze nie organizujesz płatnych kursów online? Toż taka wiedza się marnuje, możesz nauczyć jak być spełnionym i szczęśliwym...
 5. BlackB

  To jest Guccio

  Szusz jak smakuje jedzonko z tacki w galerii, gdzie je całe pospólstwo, którym tak gardzisz spacja przecinek dwukropek?
×