Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

The Sixth Sense

Zarejestrowani
 • Zawartość

  582
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez The Sixth Sense

 1. The Sixth Sense

  Panowie (: Podniecają was naturalne kobiety ?

  Co tu myśleć i chyba każdy się zgodzi z tym, że kobieta nawet powinna podkreślić sobie kobiecość byleby nie przesadzić bo chodzi o zachowanie proporcji.
 2. The Sixth Sense

  Panowie (: Podniecają was naturalne kobiety ?

  No po coś wymyślono te wszystkie kosmetyki i stroje i przynajmniej żeby kobieta dbała o siebie , bo zapuszczona nawet jak ładna to już nie jest to.
 3. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  Wie pani to też jest temat rzeka i mnożyć tutaj przykładami oraz całym arsenałem mechanizmów psychologii zarządzającymi tym zjawiskiem. Póki co miłego wieczoru, bo weekend rządzi się swoimi prawami i normalnie da się rozmawiać.
 4. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  No oczywiście , że w sieci można się dużo dowiedzieć na temat czyjej działalności i tak jak wspomniałem ktoś kto rzeczywiście potrzebuje wsparcia nie będzie się ukrywał pod skąpymi informacjami o sobie i tutaj choćby portale społecznościowe. W takich sytuacjach działa zasada psychologii tłumu , że jak widzimy dużo osób które pomagają , to odruchowo też nam się włączy coś na zasadzie słuszności bo skoro inni to i ja bezpiecznie coś zrobię i to może być złudne bo sztuczny tłum można stworzyć zwłaszcza w sieci.
 5. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  Jeżeli osoba ubiegająca się i wsparcie finansowe posiada wysoki status społeczny, to sugeruje jej /jemu aby obniżyła swój status, bo skromniej też da się żyć. Nie może być tak że ktoś posiada chatę za kilka baniek, drugie m w bloku i auto powiedzmy za dwieście tysięcy albo kilka drogich aut i ubiega się o pomoc aby nie stracić właśnie wysokiego statusu. Wpłacam jeżeli widzę że naprawdę ta osoba potrzebuje tego, a jeżeli ktoś nie dbał o to żeby dostatecznie się zabezpieczyć to tutaj zależy od jej /jego statusu i tutaj wracamy do opcji pod którą osoba faktycznie potrzebuje kasy. Ogólnie żeby nie doszło się sytuacji, że pomagamy bogatszym od nas i tutaj jednak zdrowy egoizm i rozsądek wskazany. No nie może też dojść do sytuacji, że znacznie obniżymy swój status z powodu pomagania temu takie gęste sito trzeba stosować.
 6. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  Oszust raczej będzie unikał weryfikacji i istotnych detali takie jak jego /jej lokalizacja, dane , bo na anonimowość to może sobie pozwolić ale darczyńca.
 7. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  Pierwsze co to osoba zbierająca powinna pokazać akt zgonu partnera i kwestie jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem...
 8. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  No właśnie na ile można zweryfikować na co idzie kasa którą chcemy dać. Mysie, że w tej kwestii wszelkiej maści oszuści mają duże pole do popisu bazując na szerokiej manipulacji nawet własnymi wizerunkami. Ciężko dawać i nie dawać oraz weryfikować to wszystko. W terenie najprościej , bo osoba która zbiera kasę na coś szlachetnego raczej powinna posiadać jakieś zaświadczenie od policji, swoje dane niech pokaże i wtedy jest wiarygodność bo ktoś sprawdził ten rynek.
 9. The Sixth Sense

  Jak im wytłumaczyć

  Prawnik to ją skasuje na kasę i założenie sprawy w sądzie też kosztuję. Nie odbierać poleconych , nie deklarować spłaty tej lichwy gdyby dzwonili , bo rozmowy są nagrywane , bazować aby przedawniono zadłużenie. Komornika jeszcze trzeba obejść gdyby chciał wejść na dochody z pracy i w dalszym rozliczeniu wymazanie z rejestru dłużników bo nic osoba nie wyrwie na raty, ani nie zaciągnie kolejnych pożyczek hehe
 10. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  Ależ proszsz bardzo, ale też wyraź swoje zdanie. Ja jeszcze myślę, że dopóki ludzie się nie sparzą na okolicznościach gdzie ktoś chciał od nich wyłudzić kasę pod pozorem jakiegoś nieszczęścia, to będą dawać ile mogą bez żadnej weryfikacji na co idzie ta kasa. Pomagać trzeba ale tym którzy rzeczywiście doznali nieszczęście i nawet nie są w stanie podnieść się samodzielnie ale nie komuś kto chce pasożytować na czyjejś łatwowierności.
 11. The Sixth Sense

  Pytanie: co sądzicie? Zrzutka na..

  Nie dał bym grosza, bo jest ryzyko że ktoś chce w ten sposób wyłudzić pieniądze i zdecydowanie pewniejszym punktem jest zawieźć pożywienie dla zwierząt w schroniskach bo z powodu nieodpowiedzialności ludzi tam wylądowały więc z czystym sumieniem wtedy mogę pomóc. Tak samo na ulicy, pod siecią sklepów nie przekonuje mnie jak ktoś chce pozyskać jakieś pieniądze niby na jedzenie, bo ta osoba może alkohol za to kupić. Ewentualnie mogę coś rzucić jeżeli osoba przedstawia się identyfikatorem i że ma zgodę od władz na prowadzenie zbiórki przykładowo na operację chorych dzieci.
 12. The Sixth Sense

  Noszenie faceta na rękach

  Nie wierzę że takie rzeczy mają miejsce.
 13. The Sixth Sense

  Zabawka na prezent.?

  Vege to możesz bez pieczywa i bez ziemniaka czy innych mącznych dodatków pałaszować. Kawę dzisiaj miodem osłodziłem bo nie mam nic z cukru się okazało.
 14. The Sixth Sense

  Zabawka na prezent.?

  Jak nie ma gadane i daru zjednywania sobie ssaków to krew w piach. Ale jak podbijeme to ktoś może zajrzy. Mam te burgery i kotlety na bazie kapusty i drugie na bazie kaszy gryczanej bo mnie poniosło i wszystko vege. Pomóż mi to zjeść bo ja dbam o linię i w lodówce długo niepoleżakuje.
 15. The Sixth Sense

  Lubie być poniżana..

  Chyba każda lubi być szmacona taka natura już
 16. The Sixth Sense

  Jak zakończyć długoletni związek?

  Najlepiej odejść bez zbędnych kłótni, ale można wątpić w prawdziwość tej historii bo w wieku 15 lat zaczęłaś związek
 17. The Sixth Sense

  Facet kiedyś mnie adorowal

  Właśnie taki co olewa jest atrakcyjny dla kobiet
×