Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sofiya

Zarejestrowani
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chlopak probowal włożyć ale nie mógł. Prawdopodobnie przebił mi palcami błonę dziwicza. Miałam pierwszy dzien owulacji chyba a on nie miał wytrysku. Było bardzo dużo krwi. Czy mogę być w ciazy? Teraz mam uplawy takie jak przed okresem.
 2. Chlopak probowal włożyć ale nie mógł. Prawdopodobnie przebił mi palcami błonę dziwicza. Miałam pierwszy dzien owulacji chyba a on nie miał wytrysku. Było bardzo dużo krwi. Czy mogę być w ciazy? Teraz mam uplawy takie jak przed okresem.
 3. Chlopak probowal włożyć ale nie mógł. Prawdopodobnie przebił mi palcami błonę dziwicza. Miałam pierwszy dzien owulacji chyba a on nie miał wytrysku. Było bardzo dużo krwi. Czy mogę być w ciazy? Teraz mam uplawy takie jak przed okresem.
 4. Wiem o tym. Tylko chciałam to wiedzieć co myśli taki facet. Ubliżył mi że jestem wielka i ruda i że niby siedzę z facetami ale ogląda się za mną. Jaki jests sens oglądać się za kobieta która ci się nie podoba
 5. To on się tak zachował a nie ja. Ja z nim nie jestem.
 6. Nie jestem uczestniczka tego otoczenia. On się tak nie zachowuje to był pierwszy raz. To że siedzę z facetami którzy mnie obmacuja to jest jego wymyśl.
 7. Powiedzmy od roku kręciłam z takim facetem. Był między nami seks. Rok temu. Potem dowiedziałam się że zainteresował się inna. Potem się okazało że mu się podobam mówił że mnie kocha. Dwa tygodnie temu gonił mnie dosłownie bo nie chciałam z nim gadać. Dzisiaj podszedł ja bylam z dwoma facetami. Powiedział nie gniewaj się....chciał pieniądze na piwo. Ja powiedziałam że się nie odzywamy i tyle. Ja jakiś czas doszło między nami do sprzeczki. Ja powiedziałam że jest jakiś tam i żeby spier. On powiedzial na głos że mu robiłam loda lizalam dupe, że jestem ruda, wielka sŭka. Co to znaczy wielka? I że to ja mam przed nim uciekać a nie on przede mna. I tak dalej. I ze siedzę że starymi facetami którzy mnie obmacuja. Chyba już mnie nie chce. . Skoro według niego jestem wielka a on szczupły to po co się mną interesuje???
 8. Sofiya

  Opinia chłopa o mnie.

  Wczoraj wyznał mi milosc i chce zwiazku
 9. Sofiya

  Opinia chłopa o mnie.

  Akurat mówił że mógłby ze mną być
 10. Nie jakiś ciekawy chłop ale powiedział coś na mój temat co mnie zaintrygowało. Powiedział że jestem bardzo fajna, inteligentna, mam fajny charakter i nie brzydka dziewczyna. Nie brzydka to znaczy jaka? Że widział ładniejsze tak? Chłop który ma z przodu wybite 3 zeby . Jego kolega rozmawia że mną ale tak oficjalnie. Widzę że lata na jakiś Orlen do jakiejś dziewuchy widziałam zdjecie przeciętna. Nie wiem dlaczego mnie tak traktują
×