Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Truman Is Back

Zarejestrowani
 • Zawartość

  663
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Truman Is Back wygrał w ostatnim dniu 19 Wrzesień

Truman Is Back ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

450 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Truman Is Back

  41 lat,stary domek i lolutek

  Skąd ta pewność?
 2. Truman Is Back

  Internet mi działa i kupiłam umowę

  Podstrzelona jakaś. 41 lat baba, rechocze jak iwdosia z psa nienormalnego. Dopuściła do takiego stanu, że pies robi co chce, a jej to nie obrzydza. Poznasz głupiego po śmiechu jego. Dzban.
 3. Truman Is Back

  Internet mi działa i kupiłam umowę

  Wpuszczenie ekipy remontowej + parę zł dla sąsiada za przypilnowanie + tydzień- dwa w hotelu w Olsztynie lub trip po różnych hotelach. Mogłaby jechać na dwa dni nad morze czy tam zrobić sobie kilka city breaków po Polsce. Mieć tyle możliwości, mnóstwo czasu wolnego, brak dzieci i być tak ubezwłasnowolnioną, nie pojmuję tego. Tam blisko ma Gietrzwałd, ale to nie jej klimaty.
 4. Truman Is Back

  Kraina jezior

  Fajnie by było, gdyby Siwa spotkała miłość życia, urodziła dziecko i cieszyła się życiem rodzinnym, w którym pies jest dopełnieniem, a nie głównym bohaterem. Jestem przekonana, że by się dziewczyna ogarnęła i zaczęła pięknie żyć. Ona nie jest jakaś zepsuta do szpiku. A wiecie, że w chwili ślubu kościelnego małżonek otrzymuje dary potrzebne do bycia mądrą głową rodziny, a żona wszystko, czego potrzebuje do bycia gospodarną, zaradną panią domu.
 5. Truman Is Back

  Marzena i Marek

  Gotuję zupę i/lub obiad i najbiedniej schodzi mi 6 marchewek dziennie. A często więcej, jak do drugiego dania robię surówkę z marchwi czy do gulaszu kroję. Jak oni żyją? Może faktycznie jedzą na mieście non stop i spoko. Mogliby tylko tej Michasi robić jakąś zupę, żeby dziecko coś ciepłego i pożywnego jadło po szkole, oprócz restauracji. Tylko jak sobie wyobrażacie zupę na malutkiej garsteczce warzyw? W sumie ostatnio wygotowali w wodzie chemiczny, bejcowany "wędzony" boczek, bez warzyw, bez niczego, dolali szklankę kwasu z kapusty i jedli. Mam ochotę wymiotować. Woda spod gotowania takiego trującego mięsa nadaje się do wylania, bo w niej jest cały ten syf, konserwanty, aromaty dymu wędzarniczego, farbki, cytryniany, azotany itd.
 6. Truman Is Back

  Marzena i Marek

  Nie bronię ich stylu życia, ale czy już nie mogą mieć swojego zdania? Muszą się zachwycać ćpunką, alkoholiczką i kurefką marylin?
 7. Truman Is Back

  Kuń by się uśmiał

  Do miasta z dobrymi liceami mamy ok. 50 km. Tragedii nie ma.
 8. Truman Is Back

  Kuń by się uśmiał

  Ja urodziłam się i mieszkam w Polsce.
 9. Truman Is Back

  To jest Guccio

  Weroniko, współżycie bez ślubu zawartego w kościele katolickim to grzech śmiertelny. Idziesz prosto w piekło, jeśli ktoś Cię tam bolcuje!
 10. Truman Is Back

  41 i jest słabo

  A te mądre niech mi powiedzą, czy na moim miejscu nie chciałyby stada kotów, mając w perspektywie gniazda myszy w piwnicy i na strychu? Mieszkam koło lasu i obok pól. Czy Wy w ogóle wiecie, o co chodzi? Żadne trutki nie pomogą. Pan Bóg dał mi koty, żeby mi się myszy na jesień nie pchały do domu. A te tu wariatki chcą Boży porządek odwracać i każą kotu karmę pod nos stawiać co godzinę. Może jeszcze chrupki? Moje by nie spojrzały na chrupki. Gnaty z zupy, z uboju, a i owszem. Dzis im sparzyłam w wodzie spod gotowania mięsa trochu owsa. Ale jadły, a jakie zadowolone. To ser biały im się skapnie, to mleko z chlebem, to makaronz to jajko ktoś potłucze, a one uwielbiają jajka surowe. Nie bójta się o moje koty. One mają wolność, a Wasze klatki w blokowiskach i śmieszne mini drapaki. U mnie las stoi koło domu i to dopiero jest drapak.
 11. Truman Is Back

  41 stron i koniec dyskusji!

  Proszę, nie powielajcie mitu, że jest jakaś granica wagi, za którą pomóc w schudnięciu może tylko operacja żołądka. To bzdura. Zawsze można schudnąć naturalnie. Wystarczy bez operacji robić to, co robią pacjenci po operacji. Czyli jeść mało, jak ptaszek. Efekt murowany.
 12. Truman Is Back

  41 stron i koniec dyskusji!

  Mam bloka. Wklepcie tu jakiś smaczek.
 13. Truman Is Back

  41 stron i koniec dyskusji!

  Przejrzałam komentarze i nie natknęłam się na jakieś straszenie sądem. Możecie tu wkleić?
 14. Truman Is Back

  41 stron i koniec dyskusji!

  Lola ładnie zjadła zupkę w przedszkolu?
 15. Truman Is Back

  41 stron i koniec dyskusji!

  Każdy pies onanizuje się zabawkami?
×