Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kecag

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kecag

  Kobiecy orgazm

  To nie jest jeszcze orgazm. Prawdopodobnie musicie znaleźć jej ulubioną pozycję bo obecnie jest to przyjemne uczucie, ale na tyle intensywne że ciężko je długo znieść. W dłuższej perspektywie będzie prowadziło do frustracji. Rozmawiajcie podczas,żeby naprowadziła Cię na to co lubi albo razem to odkryjcie.
 2. Kecag

  Dekoracja sali samodzielnie

  Zależy jaką masz sale, w niektórych dekoratorka może zacząć przystrajanie dzień przed weselem lub z samego rana. Zastanów się czy będziesz miała na to czas i energię przed samą imprezą. Ogólnie jeśli chodzi o kwiaty to też ceny są dosyć wysokie, ja chciałam sama dekorować ale finalnie znalazłam dekoratorkę, która zrobiła mi dekoracje w dobrej cenie. Dobra dekoratorka powinna dobrać ci materiały do twojego budżetu.Warro podzwonić i popytać co mogą Ci zaoferować w wyznaczonej kwocie.
 3. Kecag

  4000 netto

  To prawda ale z tego co mi opowiada to ani nie ma dobrej atmosfery, praca jest ciężka bo z braku ludzi często sam pracuje fozycznie. Nie szanują go tam, najpierw szef obciął mu premie ( argumentując to kryzysem w budownictwie, gdzie deweloperzy obecnie zbijają duże pieniądze), niedawno zwolnił innych pracowników i on przejął ich obowiązki. Robi bezpłatne nadgodziny i na co dzień na to narzeka, a gdy proponuje mu zmianę pracy lub ustalenie jakiś normalnych godzin pracy/ podwyżki to stwierdza, że jemu jest dobrze i nie potrzebuje zmian ...
 4. Kecag

  4000 netto

  Trzy miesiące temu zmieniałam pracę by właśnie zarabiać godnie, powoli zaczynam myśleć o pójściu na macierzyński bo mam już swoje lata i obydwoje chcieli byśmy mieć dzieci. Cały czas się rozwijam więc pewnie gdy wrócę do zawodu będę próbowała iść po więcej.
 5. Ja mam mniej let niż ty ale mam podobnych rodziców. Moja mama choruje psychicznie i od wielu lat się na mnie wyżywała, ojciec strasznie wymagający i krytykujący. Całe dzieciństwo ja i moje rodzeństwo słyszeliśmy, że nic w życiu nie osiągniemy bez niego zginiemy i bardzo długo w te słowa wierzyłam. Dopiero wyjazd z domu pomógł mi zmienić myślenie. Znalazłam zainteresowania, zaczęłam wierzyć w siebie i poczułam się kompetentna. Mi po wyprowadzce z domu bardzo pomogło znalezienie hobby, które dało mi poczucie sprawczości, ( praca na początku wolontariacka z osobami niewidomymi i głuchymi ) potem było już tylko lepiej odkryłam swoje mocne strony, zaczęłam walczyć z lekiem społecznym,nie było łatwo ale z każdym rokiem jest coraz lepiej. Bardzo pomocna jest też terapia by pozbyć się schematów wyniesionych z toksycznego domu. Tak jak ktoś u góry pisał dużo zależy od tego czy masz jakiś zawód lub jakieś umiejętności bo niestety finanse w uniezależnieniu się są potrzebne. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać w domu to polecam ci pójść na terapię pracować w kierunku traumy relacyjnej, jest też dużo książek na ten temat.
 6. Tak, ja jak już wspominałam miałam podobną sytuację z siostrą. Potrafiła wydzwaniać do mnie całymi dniami i ciągle gadała, że nie potrzebuje nikogo bliskiego( faceta, przyjaciół ) . Ja już byłam zmęczona tymi ciągłymi rozmowami ( mieszkamy w innym mieście ) zwłaszcza że siostra lubi obarczać problemami. Dopiero gdy ograniczyłam z nią kontakt zaczęła czuć się samotna i w końcu zaczęła sobie kogoś szukać. Oczywiście robiła mi wyrzuty sumienia że nie odbieram telefonów tak często jak kiedyś itp. Ale finalnie uważam, że i mi i jej wyszło to na zdrowie.
 7. Musisz pogadać poważnie ze szwagierka. Ja bym najpierw pogadała z mężem, może razem łatwiej będzie wam z nią coś ustalić. tym bardziej że to dom ich rodziców. Miałam podobny problem z moją siostrą. I po stanowczej rozmowie sytuacja się poprawiła. Nie mieszkałam z nią ale gdy przyjeżdżaliśmy do rodziców to wchodziła bez pukania do naszego pokoju, nawet z samego rana (leżeliśmy nago ) a ona sobie właziła i siedziała, było to bardzo krępujące. Rozrzucał swoje ubrania i rzeczy w moim pokoju itp. Musisz być stanowcza bo inaczej małymi krokami wejdzie wam na głowę.
 8. Czy 4000 netto pensji u faceta to dużo ? Mieszkamy w dużym mieście, mąż bardzo inteligenty po dobrych technicznych studiach, pracuje jako kierownik budownictwa i zarabia 4000 netto ... Plus premie których już ostatnio, nie dostaje. Mąż uważa że to dużo, ja w swoje pracy dostaje dwa razy tyle i nie mogę mu przemówić do rozsądku ,że powinien coś zmienić Powiedział że może pogada z szefem by dostać tysiąc zł więcej ale jakiś nod kilku miesięcy nie umie się zebrać do tego. Zbieramy na mieszkanie, niestety w naszym mieście ceny są bardzo wysokie i z każdym miesiącem coraz wyższe. Nie łapiemy się na rządowe dopłaty. Nie wiem już jak do niego przemówić, ta sytuacja dołuje mnie coraz bardziej.
×