Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kam99

Zarejestrowani
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak jak w temacie czy zwiazalybyscie się z mężem który pod waszą nieobecność lubi się przebierać w ...enki? Mam taki problem z moim znajomym nie wiem co mu doradzić znamy się od zawsze.
 2. Moja dziewczyna zrobiła mi awanturę tylko dlatego że poszedłem na te glupie bieganie w dresie kupionym w decathlonie mimo że tego nie było widać z działu dziecięcego. Pytanie czy wam by to przeszkadzało mam 170 i jestem chudy wszystko jest dla mnie za duze ostatnio. Ale o piekle małych mężczyzn nikt w Polsce nie mówi jak mimo 30 walą mi młodsze o 10 lat na ty ponieważ młodo wyglądam i jestem niski.
 3. kam99

  Ubrania w małym rozmiarze.

  Ja w Reserved korzystam nawet z dziecięcego że też nie mogłem urosnac chociaż tych 8 cm . Dlatego sieciowki z dużymi rozmiarami dzieciecie działy np Reserved też korzystam.
 4. Pytanie moje o sieciowki które wedlug was mają mała rozmiarowke bo mając 170 cm i bedac chudym wszystko stało się dla mnie za duze potrzeba na 190 cm szyć niestety niski ma maly wybór.
 5. Mam problem od dłuższego czasu widzę że rozmiarówka meska jest coraz większa ja mam nadal 170 cm i niestety jestem chudy. Czy przeszkadzało by wam jakby wasz mąż kupował np koszulki czy tez podkoszulki w dziale dziecięcym lub damskim zaznaczam że bez nadruku takie płciowe neutralne nie jakieś z nadrukiem. Serio mam problem nie rosne nie tyje a skracać to krawieckie usługi sa drogie.
 6. kam99

  Problem przez pecherz neurogenny

  Do zainteresowanych moja dziewczyna zareagowała nienajgorzej i mnie wspiera.
 7. kam99

  Na jakim portalu szukać faceta

  Zwłaszcza na badoo bez filtra nie da rady tam ludzie rzeczy bardzo różnych łącznie ze zdradą małżeńską szukaja.
 8. kam99

  Magiczny miesiąc dla ciebie to...?

  Wyjechać z kraju poznać inne realia nawet jak trzeba byłoby pracować tylko jakieś miejsce inne niż smutne wschodnie kraje.
 9. kam99

  Na jakim portalu szukać faceta

  Ja jestem na świeżo z tego typu stronami więc zrecenzuje . Badoo najgorszy wybór dla kobiety tinder bywa różnie sympatia zresztą też. Reasumując zawsze jest jakiś procent facetów na każdym z tych portali co chce się jeszcze wiązać mimo 30 na karku ale to rzadkość odnoszę wrażenie.
 10. kam99

  Problem przez pecherz neurogenny

  Pieluchy Karanie wyśmiewanie jako fetysz? Widzę że niektórzy lubią zabawę w detektywa ale im to nie wychodzi. Mimo to dziękuję za dobre rady tym co potraktowali mój temat poważnie.
 11. kam99

  Dlaczego mężczyźni traktują mnie gorzej?

  Prawda niestety większość ludzi lubi zycie nudne schematyczne typu dziewczyna musi być niższa drobna. Byle wpisać się w życie rodem z kolorowych okładek bo co koledzy powiedza. Garstka ludzi myśli inaczej .
 12. kam99

  Problem przez pecherz neurogenny

  Sorry że tak zawracam głowę ale dużo czasu minęło zanim zacząłem szukać na polskich forach rady. Na zagranicznych forach przeczytałem że wiele osób jak ja ukrywa to przed wszystkimi . Ale pytam na wypadek gdyby odkryła sama bo jak się z kimś mieszka to wyjdzie. Co rozumiesz przez zażenowanie w tej konkretnej sytuacji?
 13. kam99

  Problem przez pecherz neurogenny

  Jakby jednak nic się nie zmieniło jak myślisz czy widząc nowego partnera z pielucha wybuchlabys śmiechem bo takiej reakcji się boję i uśmiechów po kryjomu?
 14. kam99

  Problem przez pecherz neurogenny

  Wiesz popuszczanie bardzo częste to ogromne ryzyko odparzen a słyszałem że operacja często polepsza ale nie zawsze i efekt może być słaby. Wszyscy mi radzą a problem i tak jest mój.
 15. kam99

  Problem przez pecherz neurogenny

  Wiesz popuscic raz w tygodniu albo nawet wiecej a codzinie kilka razy dziennie to różnica jak operacja nie wyjdzie a czytałem że może się pogorszyc. Dziwi mnie że widok poeluchy to aż taki problem?
×