Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GallAnonim

Zarejestrowani
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

186 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie mam szacunku dla ludzi, którzy oddają zwierzęta. Tak samo Arlena z Po Cudzemu. Taka była kociara a jak się dzieciak urodził to kota oddała.
 2. Ale masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i ciągiem logicznym. Przecież nie napisala że tak trzeba i że w Stanach tak robią to dobrze tylko że w tych krajach niewierzący celebrują tradycje bożonarodzeniowe, mimo że nie są katolikami, bo Ty napisałaś że niewierzący tak nie robią tylko influ dla kasy. Drugi błąd logiczny to to że niewierzący tego dnia chodzą do kościoła. Nie, nie chodzą, spotykają się z rodziną, bo wolne temu sprzyja i spędzają miło czas.
 3. Większość Polaków wyrosla w tradycji spotykania się z rodziną w święta i kontynuują to mimo że są niewierzący. A część robi to dla dzieci, z przyzwyczajenia, albo dlatego ze pierogi w wigilię zawsze na plusie, nawet jak się w nic nie wierzy No chyba że ja i moi znajomi jesteśmy influencerami tylko o tym nie wiemy ale nikt nam kasy za to nie daje. A szkoda.
 4. No to jak u Ciebie w pracy są i nie obchodzą to na pewno wszyscy tak robią...
 5. Akurat strojenie choinki wywodzi się z tradycji pogańskich jak i całe Boże Narodzenie. Wiele osób obchodzi święta jako tradycję bez związku z chrześcijaństwem.
 6. GallAnonim

  Radzilla

  Ale dalej przekonana, że wygląda jak milion dolarów.
 7. GallAnonim

  Radzilla

  Dzisiaj znowu na insta tańce w bieliźnie. Dobrze że się akceptuje, ale taka otyłość brzuszna jest bardzo ryzykowna dla zdrowia.
 8. XXL to 44, ona ma pewnie 46.
 9. Serio? Kobieta, która sama ogarnia wszystko jest męska?
 10. Serio? Kobieta, która sama ogarnia wszystko jest męska?
 11. GallAnonim

  Radzilla

  Radzka napisala dzisiaj na instagramie, że łączy ją z siostrą to, że obie młodo wyglądają. Chyba dawno się sobie dobrze nie przyjrzała...
 12. Jeżeli ktoś się zastanawial czemu Karo wygląda jak wyglada wystarczy obejrzeć najnowszego vloga. W zakupach chipsy, czekolady, mrożone pizze, zamrażarka pełna lodow.
 13. GallAnonim

  Polki w Koreii

  Skąd wniosek, że nie tęskni za rodzicami?
 14. GallAnonim

  Radzilla

  Taka ciotka klotka z niej teraz. Jednak tusza bardzo postarza.
 15. GallAnonim

  Lamekaupebella

  Moim zdaniem z jej zasobem slow nie jest tak źle i w miarę ładnie się wypowiada ale ta liczba reklam mnie zniechęciła skutecznie do śledzenia jej. Ale z drugiej strony ile osób by się oparło pokusie- taki dom słono kosztuje a kasa z reklam łatwa.
×