Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

123Dawid

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Może też programowanie i robienie jakiś projektów dla firm.
 2. Ja pracowałem online i wkrótce mam nową pracę online, jako spedytor , ale praca wymaga jakiegoś doświadczenia i taka łatwa nie jest. Widziałem oferty pracy online jako handlowiec w fotowoltaice , ale to też raczej nie takie łatwe. W pracy online to często , albo jako handlowiec albo jako jakaś obsługa klienta , może nauka języków , np na italki można się ogłosić jeśli znasz jakieś języki.
 3. A w jakiej branży pracujesz? Ja mam tak , że znaleźć pracę nie jest aż tak trudno , ale często bywają problemy potem typu firma zatrudnia na 3 dni i potem zwalnia a obiecuje coś zupełnie innego , czasem w samej pracy się coś sypie i trzeba poszukać nową pracę.
 4. A mi się wydaje , że powinnaś mieć więcej wiary w siebie , bo uważam , że takiej pracy magazynowo produkcyjnej jest całkiem sporo. Ja nigdy w czymś takim nie pracowałem a już miałem jakieś 2 oferty jedna w DHL a druga w Sokołów.
 5. Tak z ciekawości ciężko było tobie dostać tą pracę? To jest twoja pierwsza praca ? Jak zarobki ?
 6. Ja nie bajeruje , druga sprawa ja nie jestem jakimś fanem Polski. Nie lubię Polskiej mentalności , problematyczność i robienie problemów o bzdury. Taki przykład moją żonę to sprawdzali dlaczego jej imie na karcie pobytu i paszporcie się różnią mimo , że leciała tylko po Polsce , jak wjechaliśmy do Niemiec do niemiecka policja tylko rzuciła okiem i gdyby ona nie wytłumaczyła sytuacji to by olali i poszli dalej to jednak inny kraj . Dlatego ja się przymierzam być może do pracy zdlanej w Polsce i mieszkania w Tajlandii. Wsumie to już tak funkcjonowałem w 2022 roku , że mieskzałem 6 mc w Tajlandii , ale teraz nową pracę zaczynam z pensją w PL za około 1000 euro , ale na Tajlandie powinno starczyć. A co do Apple Iphone 15 256 GB to na ebay , aliexpress itp. to kosztuje w okolicy 1200 euro , ale patrząc na rózne sklepy to 1200-1400 euro kosztuje taki telefon. Czyli też całkiem sporo , bo skoro mówisz , że we włoszech ludzie czesto mają po 800-1200 euro to kupno takiego telefonu to jest cała wypłata , a nawet w stosunku do twojej to nie jest tak mało. Poza tym jakoś nie wierzę w sprzedaż takiego telefonu za pół darmo , skoro normalnie kosztuje duzo wiecej. A co sprzetów AGD to idzie kupić znacznie taniej niż 3500 zł , pralki , kuchenki , zmywarki itp to często idzie kupić za między 1000-2000 zł W Polsce też kupisz przeżutki za 10 euro do rowerów zależy jakie i jakiej marki itp. Jeśli to co mówisz jest prawdą co do zarobków we Włoszech to powiem tobie , że już w Polsce różnice nie są aż takie duż między Polską a Włochami. Z tego co wiem to czasem kupno mieszkań się opłaca we Włoszech, bo w Polsce mocno poszły ceny mieszkań w górę też pseudo rządy typu kredyt 2% albo tego typu rzeczy , więc to może mieć sens , ale te rzeczt które podajesz to akurat bez szału. Ja wolę życie w Tajlandii , bo jest tam bardzo tanio oraz ludzie są również bardzo mili , praocwałem w Turcji w Turystyce zarobki około 1100-1200 euro , ale nie podobało mi się tam , kraj bez szału .
 7. A jak jest w Belgii z pracą , łatwo trudno ? Trzeba znać francuski , czy znając np. angielski też się da znaleźć pracę? A czy jest tam coś takiego jak w Holandii albo Niemczech , że aby wynająć mieszkanie to trzeba pokazać kilka ostatnich pensji ? Nie jest tam choleranie drogo jesli chodzi o wynajem w stylu 1000 euro + aby wynając mieszkanie ? Zachodnia europa mi się kojarzy z tym , że aby wynając mieszkanie to trzeba dać 1000 euro a z kaucją to powiedzmy 3000 euro.
×