Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

conocny simon mol

Zarejestrowani
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak, dokładnie tak trzeba zrobić żeby zobaczyć czy zrobicie wojnę ras, czy jednak posłusznie będziecie robić na afrykańskiego pana.
 2. Z tego mogą być dobre filmiki, walki meneli, wersja helter skelter.
 3. Zasiłki w Polsce pis podpatrzył akurat od putinowskiej rosji.
 4. Jak ich dostaniemy z powrotem to trzeba sprawdzić gdzie jest najwięcej wyborców pisu i tam ich osiedlać.
 5. A tak w ogóle ci z granicy niemieckiej to nie z Afryki tylko z Talibanu. Nie dziwię się że uciekają.
 6. No cóż, skoro jakiś polaczek stwierdził że będzie sprzedawał wizy murzynkom z Afryki bo i tak do niemiec na socjal pojadą to tylko on jest za to odpowiedzialny.
 7. Do 2026 ma być zrobione. Tam jest też wiele ok rzeczy na przykład że jak jakiś biedny uchodziec ma hajs to kuta dostanie łyszkowickiego, a nie zasiłek, no i że maja pracować, ale zastanawia mnie jedna rzecz jak ma niby wyglądać procedura wydalania tych co się nie dostosują? Pinoczet style, że przelot helikopterem nad Bałtykiem?
 8. Polecam art. 19 https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzienniki-UE/dyrektywa-2024-1346-w-sprawie-ustanowienia-norm-dotyczacych-przyjmowania-72310574
 9. Jak na razie to dyrektywy nakazują nam dawać wincyj, a nie zabierać.
 10. Albo ich przetransportować do łyszkowic z zakazem opuszczania gminy.
 11. Łatwo powiedzieć zabrać, jak EU krwawiące serduszko nakazuje dawać biednym uchodźcom. Już wszom rodzimym daliśmy, teraz kupują amfetaminę za 800+. Problem z relokacją jest taki, że te ukry co pojechały do niemiec na zasiłki zaraz będą nam zwozić z powrotem jeśli u nas maja wypełnione papiery na azyl, a większość ma. W tym samym czasie EU chce na nas wymusić żebyśmy im wypłacali zasiłki. IMHO ukrów co nie chcą robić należy odesłać do Ukrainy z powrotem, na front strzelać do ivana.
 12. Najlepsze że brudaski co tu u mnie widziałem w okolicy to całkiem normalni ludzie się wydają. Najgorzej to ukry jak nam z powrotem zwiozą tych co do niemiec na socjal pojechali.
 13. Tak jest zapisane w dyrektywach EU. Do 2026 imigranci mają dostawać socjal w Polsce taki jak w krajach Europy zachodniej, bo tam o tym EU decyduje, a nie kraje. Trzeba by to przyblokować, bo serio zaczną się tu brudasy zjeżdżać ciągnąć hajs na spółkę z matkami 500+ tylko oni będą dostawać więcej, bo europejską stawkę. Madgi i ich sebixy będą musiały iść na front z nimi walczyć, w sensie z imigrantami, bo inaczej imigranci ich zwyczajnie zlikwidują, bo będą robić więcej dzieci od madgi polki. Tak w ogóle wszystko zgodnie z planem, ogień zwalczaj ogniem. Do jednej patoli dorzućmy kolejną i patrzmy jak się zagryza jedno z drugim nawzajem.
×