Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Toya

Zarejestrowani
  • Zawartość

    1985
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Toya wygrał w ostatnim dniu 8 Czerwiec

Toya ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

181 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

2193 wyświetleń profilu
  1. Toya

    Highway to hell

    Myślałem, że jutro gra Brazylia. Coś mi się pomyliło
  2. Toya

    jutro śpię minimum do 1o

    Licencjat to wyższe
  3. Toya

    jutro śpię minimum do 1o

    Wolę u Niemca tyrać za 3x więcej niż w Polsce, no sorry. Dobranoc, bo łóżko mnie wzywa.
  4. Toya

    jutro śpię minimum do 1o

    Czyli mamy ustalone, że mam wykształcenie wyższe.
  5. Toya

    jutro śpię minimum do 1o

    Zrobiłem licencjat od niechcenia z ochrony środowiska, bo w wojsku zostawać mi się odwidziało
  6. Toya

    jutro śpię minimum do 1o

    Już czuję, że rano będzie mi kut... stał
  7. Toya

    jutro śpię minimum do 1o

    Nigdy mnie nie ciągnęło, żeby zrobić magisterkę, albo coś więcej.
  8. Toya

    Highway to hell

    Człowiek cały tydzień wstaje przed trzecia, a jutro może pospać do 10 minimum Czuję się jak Habibi Dubaj
  9. Toya

    Highway to hell

    Netflix mam w pakiecie. Wróciłem do pracy i sam sobie oplacam. Kiedy wyślesz mi tyłek na priv?
  10. Toya

    Highway to hell

    A oglądałaś "dzikie harce na ambonie 2"?
  11. Normalnie wczoraj do ciebie pisałem, a ty zacząłeś mnie wyzwać, więc zamknij kur... lepiej ten pysk
  12. W cztery oczy chcesz mnie nazwać ...em? Czy taki odważny jesteś przed monitorem? 35 letni prawiczek mieszkający całe zycie u starych, nad którym zlitowała się kasjerka z zabki. Weź załóż temat, że na rower się wybrałeś i ci plecy przewialo, bo koszulkę po pempek miałeś i stringi wystawały. Albo wystwa ... język jak pierd pisda
  13. Wczoraj mnie pisdo kulturalnie obrazales? Ja akurat jestem szczęśliwy, że katar zremisował. Ty jesteś szczęśliwy gnijąc tutaj od rana do wieczora weź wstaw jakiegoś zeschnietego szaszłyka na dowód, że byłeś u teściów na grillu eksperta zgrywa o piłki nożnej rzucajac teksty " Meksyk nie jest faworytem" pogrom 2:1 " wstyd, bo Curacao się dostalo, a my nie " jprdl co za dëbil nie masz kolegów, żeby pogadać o piłce? Męskości ci to nie doda
  14. Jutro Niemcy zamkną mordę ciepłemu i będzie pięknie 🥳
×