Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Elikafeli

Zarejestrowani
  • Zawartość

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Elikafeli

  1. Strasznie się czuje, zrywam z chłopakiem, z którym byłam 8 lat, bo mamy bardzo rozbieżne plany na przyszłość oraz ma on przemocowe zachowania. Bardzo się boje, bo mam w tym roku 30 lat, czy nie jestem przeterminowana? Wszystkie moje koleżanki mają już dzieci albo są w ciąży, a ja zostanę zaraz sama jak palec. Płakać mi się chce strasznie. Powiedzcie mi, czy jest jeszcze szansa na znalezienie normalnego partnera? Wydaje mi się, że już wszyscy w tym wieku są zajęci
  2. Jaka ciąża geriatryczna? Tego też szczerze mówiąc się boje mam nadzieję, że znajdę niedługo męża i urodze dzieci nie chce mieć ciąży geriatrycznej
  3. Serio? Trochę mnie pocieszyłes, może mi się złożyło po prostu mieć takie koleżanki.
  4. Ale sam masz 30 lat czy mniej? Ja się boję, że po faceci 30+ są już przeważnie zajęci ci normalni, a z młodszym jakoś mi się nie widzi
  5. Oczywiście, że widziałam, ale po 1 bardzo mało, a po 2 w mediach to i celebryci sobie znajdują nawet w wieku 80 lat jak mają kasę i sławę
  6. Co jest nie tak w tym pytaniu? Dużo ludzie się tego boi. Tutaj patrząc po odpowiedziach to faktycznie błąd. Ale nie wiem gdzie mam pytać
  7. Nie bardzo rozumiem, to co jest problemem?
  8. Nie jest to prowokacja, wszystkie osoby z mojego bliskiego otoczenia mają już ułożone życie, więc naprawdę się boje, że zostanę stara panną. Nawet nie mam żadnej koleżanki, która by ze mną powiedziała, bo moje kilka koleżanek które mam mają małe dzieci albo są w ciąży
  9. Obrzydliwa jesteś takie bzdury piszesz, pewnie się masturbujesz przy tym dewiantko
  10. Osiągnięcie na miarę polskiej policji xd
  11. Chodzi mi o branżę bpo/ssc. Jakie mieliście kwalifikacje?
×